Krizové esence RESCUE REMEDY

23 položek

Rescue RemedyKrizová esence nese už v názvu svůj úkol. Používá se v nouzi - v situaci, která vyžaduje okamžitý zásah a pozitivní stimulaci emocí. Jejím účelem je léčit stres a napětí. Je kombinací pěti květových esencí: Impatiens, Star of Bethlehem, Cherry Plum, Rock Rose a Clematis. Krizový krém obsahuje navíc očistnou esenci Crab Apple a noční krizová esence White Chestnut. Jde o nejznámější a nejpoužívanější esenci. Lidé ji nosí u sebe, bývá součástí domácí lékárničky. Pomáhá v situacích, kdy se ocitneme pod tlakem. Může jít o nehody, úrazy, ztrátu vědomí, kóma, špatné zprávy, náhlou paniku před zkouškou či pohovorem aj. Pomůže uvolnit napětí. 

Způsob užívání: Krizovou esenci mohou používat lidé každého věku, včetně kojenců a těhotných žen. Užitek přináší i zvířatům a rostlinám. Ve stavu nouze užívejte 4 kapky na jazyk či do nápoje (užívat můžete neředěnou esenci přímo z originální lahvičky, případně namíchanou v lahvičce s kapátkem), nebo např. dvě stříknutí Krizového spreje na jazyk. Užívejte tak často, jak je třeba (klidně po patnácti minutách) až do odeznění potíží. 

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení