Kontakt na e-shop Bachovy květové esence - Pavla Kukalová

 

Bachovy květové esencePORADNA - BACHOVY ESENCE a SCHÜSSLEROVY SOLI

Nemějte obavy napsat. Rádi pomůžeme vybrat správnou esenci. Pokud jich zvolíme více, směs Vám namíchá Barča. Vybrat si můžete také sami a směs bude připravena podle vašeho přání. Zvolit můžete až sedm esencí. Cena namíchané směsi je 299,- Kč a je konečná - obsahuje případnou konzultaci a materiál v podobě vybraných esencí a lahvičky s kapátkem. Využít můžete akci 1+1, kdy dostáváte dvě lahvičky totožné směsi za cenu 414,- Kč. Tuto objednávku doporučujeme, s ní budete mít své esence stále na očích a nezapomenete užívat - pro objednání klikněte ZDE!

Jak probíhá konzultace zdarma: Z důvodu vážné nemoci nyní nelze provádět konzultace osobně, ale rádi poradíme po e-mailu. Sestavíme společně směs esencí, která odpovídá vaší situaci. Dostanete lahvičku/lahvičky, kde bude složení směsi na štítku přesně uvedeno. Upozornění: mobil vždy nezvedáme. Není v našich silách vyřídit všechny příchozí hovory. Neváhejte upozornit, že ještě nemáte odpověď na starší e-mail. Bezplatná poradna je dobrovolnou aktivitou a není povinná ani vymahatelná. Volání "Soukromé číslo" nepřijímáme. Právě tak e-mailové dotazy bez jména a kontaktu.

 

Také prosíme o slušnost. Tedy pokud chcete poradit, vyměňujeme si informace a věnujeme svůj čas a znalosti, není slušné poděkovat a jít si esence koupit do obchodu za rohem. Pak se prosím poraďte tam, kde chcete nakoupit. Poradna funguje jako součást obchodu a pro potřeby naší klientely. Navíc je naše cena z nejnižších v oboru. Děkujeme za pochopení.

 

Info@bachovy-esence.com

724 821 700

 

Barbora Kukalová

(přebírající obchod po mamce Pavle, která se na vás usmívá z fotografie výše)

IČ: 17992141
DIČ: CZ8951101071
Boleslavská 133/4, 288 02 Nymburk

Mobil: 724 821 700 * E-mail: Info@bachovy-esence.com
Konzultace a vyzvednutí zboží osobně jen po dohodě. Provozovna neslouží jako prodejna.

 

Rychlý kontakt

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení