Kontakt na e-shop Bachovy květové esence - Pavla Kukalová

 

Bachovy květové esencePORADNA - BACHOVY ESENCE a SCHÜSSLEROVY SOLI

Nemějte obavy zavolat či napsat. Ráda pomohu vybrat správnou esenci. Pokud jich zvolíme více, směs Vám namíchám. Vybrat si můžete také sami a já ji připravím na Vaše přání. Zvolit můžete až sedm esencí. Cena namíchané směsi je 253,- Kč a je konečná - obsahuje případnou konzultaci a materiál v podobě vybraných esencí a lahvičky s kapátkem. Využít můžete akci 1+1, kdy dostáváte dvě lahvičky totožné směsi za cenu 368,- Kč. Tuto objednávku Vám doporučuji, s ní budete mít své esence stále na očích a nezapomenete užívat - pro objednání klikněte ZDE!

Jak probíhá konzultace zdarma: O Vašich potížích můžeme mluvit osobně, případně poradím po e-mailu či mobilu. Sestavím pro Vás směs esencí a domluvíme heslo (většinou jméno), které uvedete při procesu objednávání směsi do poznámky. Dostanete lahvičku/lahvičky, kde bude složení směsi na štítku přesně uvedeno. Upozornění: mobil vždy nezvedám. Když vedu konzultaci či připravuji směsi, nezvedám telefon. Není v mých silách vyřídit všechny příchozí hovory. Neváhejte mne upozornit, že jsem Vám třeba ještě na email neodpověděla. Bezplatná poradna je dobrovolnou aktivitou a není povinná ani vymahatelná (výjimkou jsou pouze dárkové poukazy).

 

Také prosím o slušnost. Tedy pokud chcete poradit, vyměňujeme si informace a já Vám věnuji svůj čas a znalosti, nepovažuji za slušné poděkovat a jít si esence koupit do obchodu za rohem. Pak se prosím poraďte tam, kde chcete nakoupit. Svůj čas chci věnovat vlastním klientům, to je pochopitelné. Poradnu provozuji jako součást obchodu a pro potřeby své klientely. Navíc moje cena je z nejnižších v oboru. Děkuji za pochopení.

 

Info@bachovy-esence.com

724 821 700

 

Pavla Kukalová

IČ: 65740696
DIČ: CZ6657080485
Boleslavská 133/4, 288 02 Nymburk

Mobil: 724 821 700 * E-mail: Info@bachovy-esence.com
Konzultace a vyzvednutí zboží osobně jen po dohodě. Provozovna neslouží jako prodejna.

 

Rychlý kontakt

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info