Zkušenosti

Milí uživatelé květových esencí, budu ráda za všechny Vaše postřehy a zkušenosti, které jste s Bachovými esencemi zaznamenali. Jsou to důležité informace nejen pro mne, ale také pro každého, kdo nad esencemi přemýšlí. Děkuji Vám za ně a přeji pohodu a zdraví.

Vložte prosím Vaši zprávu do Knihy návštěv:

Zpráva

* (Povinné)

Jana Mohylová 28.02.2019 10:09:43

Dobrý den. Ještě před týdnem jsem si myslela, že můj život už za nic nestojí a skončím někde v léčebně. Jsem r. 1968, před rokem a půl mi po 8 letech nemoci a téměř 30-ti letém manželství zemřel manžel a ani ne do roka i taťka a dva měsíce po něm mamka. Do toho jsem měla úraz a prodělala dvě operace. Deprese, úzkosti, nespavost mě provází už hodně dlouho, už ráno jsem viděla celý svět černě, bez energie, elánu, bez nálady. Často jsem své stavy řešila alkoholem. Na vánoce jsem dostala od syna a snachy Bachovy krizové kapky a pocítila v nejhorších chvílích aspoň trochu úlevy. Napsala jsem paní Pavle o svých problémech a ona mi doporučila namíchanou směs Bachových kapek. Užívám je týden a již po třech dnech jsem začala věřit na zázraky. Užívám si čtvrté ráno bez stísněnosti a nervozity, spím hlubokým, klidným spánkem a začínám vše vidět v lepším světle..na řešení svých stavu alkoholem už vůbec nevzpomenu. Ani psychiatři ani prášky, nic z toho nepomohlo..až teď. Na kapky a paní Pavlu nedám dopustit, pokračuji v užívání a budu pokračovat i po dobrání první dávky a ráda si nechám poradit další směs pro vyladění mého psychického stavu. Těším se, že budu žít znovu pěkný a plnohodnotný život. Asi už se někdo "tam nahoře" nemohl dívat na to, jak se trápím a poslal mi do cesty Bachovky a paní Pavlu. Moc, moc děkuji:-)

Vendula 17.02.2019 10:10:25

Dobrý den...Je mi 52let...a na podzim loňského roku jsem začala mít psychické problémy..navštívila jsem proto psychiatričku,která nasadila antidepresiva.Problémy z části ustupují,ale co se nezlepšovalo,byly závratě a nevolnost.Včera jsem si zakoupila na doporučení Bachovy krizové kapky....a nevěřila jsem tomu.Již po druhé dávce jsem pocítila po dlouhé době zlepšení stavu.Cítím se o 80%lépe.Kapky užívám 4xdenně 4kapky...konečně větší úleva.Někdy je ale nutné Bachovy kapičky kombinovat i s léky.Ale na Bachovky nedám dopustit. Hezký den všem

Adéla 23.01.2019 19:33:00

Přeji krásný den. K Bachovým esencím jsem se dostala přes mou sestru, která s nimi měla již zkušenost před roky v těhotenství. Před zkouškami na vysoké škole nemohu často usnout a jsem ve velkém stresu. Objednala jsem tedy na vyzkoušení noční perly https://www.bachovy-esence.com/p/360/krizova-esenc e-perly-rescue-night-pearls a krizové kapky https://www.bachovy-esence.com/p/135/krizova-esenc e-rescue-remedy-20-ml . Opravdu to pomáhá a jsem nadšená účinností. Prvně jsem se při zkoušce neklepala nervozitou a noc před ní bezproblémově usnula. Doporučuji tedy vřele všem studentům!

Barbora 10.01.2019 21:34:16

Na paní Kukalovou jsem dostala kontakt hned od několika maminek dětí s autismem, které měly vynikající zkušeností s Bachovymi esencemi. Syn měl poslední dobu problémy se soustředěním a agresivitou. Často se nekontrolovatelně chechtal, svíjel se po zemi a lékaři nám doporučili psychofarmaka. Bachovy esence jsem brala jako poslední naději, jak se vyhnout silným lékům. Už první den s "kapičkami" jsem si říkala, jestli jsem se nezbláznila nakonec já a nemám halucinace. Syn byl úplně jiný!! Ted máme za sebou týden,  a neměl jediný záchvat vzteku ani agrese. Navíc si začal úplně jinak hrát,  hra přestala být stereotypní.. je to spousta maličkostí, ale celek je neuvěřitelný. Zatím nemohu dělat dlouhodobé závěry, teď máme prázdniny, uvidíme, co ještě udělá školní zápřah. Ale už takový výsledek považuji skoro za zázrak.

Pavla 30.10.2018 12:16:30

Používáme Malého snílka na klidně spaní. Zkoušeli jsme vše možné, ale až Bachovy kapky zabrali. Já se konečně skoro po dvou letech vyspím a můj malý nespavec taky. Opravdu doporučuji!!!

Pavla 11.06.2018 11:30:45

Dobry den. Tez bych chtela podekovat pani Pavle za radu ve vyberu kapek. Od narozeni malej spis nespi nez spi a kazdou chvili byl vzhuru a v noci jsme nekdy dve hodky uspavali, takze co se tyce uzivani matersky nic moc. Pouzivame Maly snilek a ja se skoro po dvou letech vyspim. Vyzkouselu jsme toho hodne, ale az tohle zabralo. Velice doporucuji!

Diana 10.05.2018 14:41:58

Krásný den, trpím mnoho let různými strachy, úzkostmi, poslední dobou hlavně agorafobií. Zkusila jsem Bachovy kapky. Asi po týdnu užívání se mi stav ještě zhoršil -kapky jsem kapala opravdu pravidelně, Pavla mi psala, že to může být reakce, že to začíná fungovat..asi po 10 dnech jsem konečně cítila úlevu. Byla jsem na koncertě, v obchodním centru, nakupuji, jela jsem i vlakem. Musím ještě zmínit, že jsem také současně zatím dvakrát navštívila psycholožku, u které meditujeme, a ještě mám jednu vynikající psychologickou knížku. Největší sílu ale cítím v těchto kapkách. Nikdy nechci brát antidepresiva a utišující léky. Ty vám nevyřeší příčinu. Jsem moc šťastná, když cítím ten rozdíl. Nepopsatelné! Beru opravdu pravidelně, ani jednou jsem nezapomněla, bez nich ani krok. A radši mám i Krizový sprej, na začátku mi párkrát také moc pomohl. Kdo váháte, jestli vyzkoušet, nebo ne, zkuste.. Stojí to za to a Pavla opravdu poradí to nejlepší - tímto Pavlo, MOC děkuji ještě jednou :-)

Michaela 11.04.2018 09:36:40

Dobrý den, naše 5ti letá fenka jorkšíra Biewera, se asi tak 2x do týdne ve večerních hodinách začala hrozně klepat, byla vystrašená, klepala se a zrychleně dýchala. Konzultovala jsem to i s veterinářem a bylo mi řečeno, že se zřejmě něčeho bojí, slyší třeba něco, co my neslyšíme, ale že s tím nenaděláme nic. Pak se to začalo zhoršovat a klepala se i ráno, báli jsme se jí nechávat samotnou doma. Zkusili jsme Bachovy květové esence STRACH U PSA a musím říct, že se to neuvěřitelně zlepšilo, sice až tak po měsíci užívání, ale ted je ráno úplně v pohodě. Občas teda ještě přiběhne vyděšená večer, ale rozhodně to není tak hrozné a tak časté, jak to bývalo. Zkusíme koupit další kapičky a doufám, že se to ještě zlepší. O víkendu jsem absolvovala kurz pro reaktivní psy a Bachovy květové esence tam byly zmíněny jako jedna z variant jak psovi pomoci - to jsem ráda slyšela :-) Pavlo, moc Vám děkuji, Michala

Iva 10.01.2018 18:55:39

Dobry den, zakoupila jsem u vas kapicky pro 4 letou dceru, ktera mela velky problem se vztekanim! Vyzkousela jsem temer vsechno od caju po homeopatii a zbyval uz je psychiatr az jsem objevila vas. Vysledek byl videt po 2 dnech pouzivani!!! Bylo to neco jako zazrak a kdyby mi to nekdo vypravel, tak mu neuverim! Konec vzteklym scenam , oblekani uplne v klidu , nakupy v klidu- proste mame ted zlate dite! Kdo doma nema nepochopi co je to za ulevu, se v predsini nirmalne obleknout a odejit.Jen me mrzi, ze jsem to neobjevila drive, protoze problemy mela od miminka- napr. nesnasela kocar a vecer mela hysteraky. No s dalsim ditetem jdu rovnou za vami????

Theresia 15.12.2017 12:37:13

Dobrý den, my kupujeme kapičky proti štěkání a musím říct, že to vážně funguje. Náš pejsek (jezevčík) je extrémně upovídaný a byly doby, kdy proštěkal celý den. Kdykoliv jsme si s mamčou o něčem povídaly náš kluk se musel přidat. V autě proštěkal celu cestu. Takže po městě jezdilo štěkací auto. Tohle trvalo klidně dva měsíce v kuse, pak dal chvíli pokoj a znovu. Navíc trpí separační úzkostí, takže když jsme v práci, je doma humbuk a samozřejmě sousedi s ním mají problém. Od té doby, co podáváme Bachovky, tak když je sám doma sice štěká, ale určitě míň, je viditelně klidnější, více spí, když jsme doma tak neštěká vůbec, je rozhodně zvladatelnější a poslušnější. Máme objednáno už 4 balení a jsme vážně spokojeny.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info