Zkušenosti

Milí uživatelé květových esencí, budu ráda za všechny Vaše postřehy a zkušenosti, které jste s Bachovými esencemi zaznamenali. Jsou to důležité informace nejen pro mne, ale také pro každého, kdo nad esencemi přemýšlí. Děkuji Vám za ně a přeji pohodu a zdraví.

Vložte prosím Vaši zprávu do Knihy návštěv:

Zpráva

* (Povinné)

Barbora 10.01.2019 21:34:16

Na paní Kukalovou jsem dostala kontakt hned od několika maminek dětí s autismem, které měly vynikající zkušeností s Bachovymi esencemi. Syn měl poslední dobu problémy se soustředěním a agresivitou. Často se nekontrolovatelně chechtal, svíjel se po zemi a lékaři nám doporučili psychofarmaka. Bachovy esence jsem brala jako poslední naději, jak se vyhnout silným lékům. Už první den s "kapičkami" jsem si říkala, jestli jsem se nezbláznila nakonec já a nemám halucinace. Syn byl úplně jiný!! Ted máme za sebou týden,  a neměl jediný záchvat vzteku ani agrese. Navíc si začal úplně jinak hrát,  hra přestala být stereotypní.. je to spousta maličkostí, ale celek je neuvěřitelný. Zatím nemohu dělat dlouhodobé závěry, teď máme prázdniny, uvidíme, co ještě udělá školní zápřah. Ale už takový výsledek považuji skoro za zázrak.

Pavla 30.10.2018 12:16:30

Používáme Malého snílka na klidně spaní. Zkoušeli jsme vše možné, ale až Bachovy kapky zabrali. Já se konečně skoro po dvou letech vyspím a můj malý nespavec taky. Opravdu doporučuji!!!

Pavla 11.06.2018 11:30:45

Dobry den. Tez bych chtela podekovat pani Pavle za radu ve vyberu kapek. Od narozeni malej spis nespi nez spi a kazdou chvili byl vzhuru a v noci jsme nekdy dve hodky uspavali, takze co se tyce uzivani matersky nic moc. Pouzivame Maly snilek a ja se skoro po dvou letech vyspim. Vyzkouselu jsme toho hodne, ale az tohle zabralo. Velice doporucuji!

Diana 10.05.2018 14:41:58

Krásný den, trpím mnoho let různými strachy, úzkostmi, poslední dobou hlavně agorafobií. Zkusila jsem Bachovy kapky. Asi po týdnu užívání se mi stav ještě zhoršil -kapky jsem kapala opravdu pravidelně, Pavla mi psala, že to může být reakce, že to začíná fungovat..asi po 10 dnech jsem konečně cítila úlevu. Byla jsem na koncertě, v obchodním centru, nakupuji, jela jsem i vlakem. Musím ještě zmínit, že jsem také současně zatím dvakrát navštívila psycholožku, u které meditujeme, a ještě mám jednu vynikající psychologickou knížku. Největší sílu ale cítím v těchto kapkách. Nikdy nechci brát antidepresiva a utišující léky. Ty vám nevyřeší příčinu. Jsem moc šťastná, když cítím ten rozdíl. Nepopsatelné! Beru opravdu pravidelně, ani jednou jsem nezapomněla, bez nich ani krok. A radši mám i Krizový sprej, na začátku mi párkrát také moc pomohl. Kdo váháte, jestli vyzkoušet, nebo ne, zkuste.. Stojí to za to a Pavla opravdu poradí to nejlepší - tímto Pavlo, MOC děkuji ještě jednou :-)

Michaela 11.04.2018 09:36:40

Dobrý den, naše 5ti letá fenka jorkšíra Biewera, se asi tak 2x do týdne ve večerních hodinách začala hrozně klepat, byla vystrašená, klepala se a zrychleně dýchala. Konzultovala jsem to i s veterinářem a bylo mi řečeno, že se zřejmě něčeho bojí, slyší třeba něco, co my neslyšíme, ale že s tím nenaděláme nic. Pak se to začalo zhoršovat a klepala se i ráno, báli jsme se jí nechávat samotnou doma. Zkusili jsme Bachovy květové esence STRACH U PSA a musím říct, že se to neuvěřitelně zlepšilo, sice až tak po měsíci užívání, ale ted je ráno úplně v pohodě. Občas teda ještě přiběhne vyděšená večer, ale rozhodně to není tak hrozné a tak časté, jak to bývalo. Zkusíme koupit další kapičky a doufám, že se to ještě zlepší. O víkendu jsem absolvovala kurz pro reaktivní psy a Bachovy květové esence tam byly zmíněny jako jedna z variant jak psovi pomoci - to jsem ráda slyšela :-) Pavlo, moc Vám děkuji, Michala

Iva 10.01.2018 18:55:39

Dobry den, zakoupila jsem u vas kapicky pro 4 letou dceru, ktera mela velky problem se vztekanim! Vyzkousela jsem temer vsechno od caju po homeopatii a zbyval uz je psychiatr az jsem objevila vas. Vysledek byl videt po 2 dnech pouzivani!!! Bylo to neco jako zazrak a kdyby mi to nekdo vypravel, tak mu neuverim! Konec vzteklym scenam , oblekani uplne v klidu , nakupy v klidu- proste mame ted zlate dite! Kdo doma nema nepochopi co je to za ulevu, se v predsini nirmalne obleknout a odejit.Jen me mrzi, ze jsem to neobjevila drive, protoze problemy mela od miminka- napr. nesnasela kocar a vecer mela hysteraky. No s dalsim ditetem jdu rovnou za vami????

Theresia 15.12.2017 12:37:13

Dobrý den, my kupujeme kapičky proti štěkání a musím říct, že to vážně funguje. Náš pejsek (jezevčík) je extrémně upovídaný a byly doby, kdy proštěkal celý den. Kdykoliv jsme si s mamčou o něčem povídaly náš kluk se musel přidat. V autě proštěkal celu cestu. Takže po městě jezdilo štěkací auto. Tohle trvalo klidně dva měsíce v kuse, pak dal chvíli pokoj a znovu. Navíc trpí separační úzkostí, takže když jsme v práci, je doma humbuk a samozřejmě sousedi s ním mají problém. Od té doby, co podáváme Bachovky, tak když je sám doma sice štěká, ale určitě míň, je viditelně klidnější, více spí, když jsme doma tak neštěká vůbec, je rozhodně zvladatelnější a poslušnější. Máme objednáno už 4 balení a jsme vážně spokojeny.

Pavla 01.09.2017 19:06:11

Dobrý den, paní Pavlo, moc Vám děkuji za Bachovy esence pro mou fenku. Bylo to jediné, co zabralo, když už jsme opravdu nevěděli kudy kam. Zhruba po týdnu začala normálně jíst a zdárně přibírá;-) Ani nevíte, jaká je to radost vidět prázdnou misku a její spokojený výraz. Opravdu moc děkuji i za Vaši ochotu a milý přístup. Bachovy esence mohu vřele doporučit! Pavla

Věrka Bořutová 05.03.2017 22:02:14

Dobrý den, moc a moc doporučuji Malý snílek-moc mi pomohl v období, kdy mi naše miminko špatně spávalo jak přes den tak i v noci.. Během jednoho dne malý snílek velice pozitivně začal fungovat, což mohu maminkám jen a jen doporučit. Je to naprosto výborný pomocník pro malé křiklouny a nespavce. Moc děkuji paní Pavle

Rene 18.01.2017 13:35:59

Na Vašich stránkách jsem nakoupila za 1800,- a Vy se neobtěžujete odpovědět ani na email s dotazem. A účinky teda také žádné.Nevím, ale přijde mi, že je zbytečně veliká bublina, jak to strašně funguje a přitom u sebe jsem nezpozorovala žádné zlepšení. Dodržuji návod a stále jsem k smrti unavena.Děkuji, už nikdy více.

Odpověď administrátora:

Dobrý den, nákup v této výši jsem nenašla a Vaše dotazy pod Vámi uvedeným emailem také ne. Nemohu kvalitně reagovat, pokud je Váš příspěvek anonymní a uvedený s nesprávným emailem pro mne. Jste zklamaná, to Vás neopravňuje k útokům, které nemohou vést dobrým směrem a komukoli pomoci. Upozorňuji na svých stránkách, že nejsem schopná vyřídit všechny emaily a všechny telefonáty, protože moje poradna je ZDARMA a tudíž hojně využívaná. Svůj dotaz, pokud byl, jste však nezadala pod emailem uvedeným v tomto příspěvku.  Bachova terapie funguje již osmdesát let, je skvěle popsána a pomohla mnoha lidem. Neříkám všem, to jsem nikdy netvrdila. Často zažívám skvělé výsledky u lidí i zvířat, jinak bych to paní nedělala. Nemůžeme najít chybu buď v sestavení směsi, anebo ve způsobu užívání, když bohužel nevím, kdo jste a co a jak užíváte. Toto není konstruktivní debata a nemůže vést k Vaší spokojenosti. Agrese není cestou k vyléčení a tento způsob komunikace nesdílím. 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info