Zkušenosti

Milí uživatelé květových esencí, budu ráda za všechny Vaše postřehy a zkušenosti, které jste s Bachovými esencemi zaznamenali. Jsou to důležité informace nejen pro mne, ale také pro každého, kdo nad esencemi přemýšlí. Děkuji Vám za ně a přeji pohodu a zdraví.

Vložte prosím Vaši zprávu do Knihy návštěv:

Zpráva

* (Povinné)

Petra 14.07.2019 16:08:32

Dobrý den,ráda bych se podělila o svou zkušenost.Vždycky jsem byla citlivá a vnímavá a samozřejmě občas mi to komplikovalo život, zejména proto, že jsem si neuměla udržet svou zeď, přes kterou by se k Vám neměly dostávat negace okolí. Spoustu životních strastí a komplikací jsem překonala, okolí mi pochlebovalo, jak jsem silná a statečná, ale já už neměla moc energie a síly a po čtyřicítce jsem ztrácela pozitivní pohled, věčně jsem byla zoufalá a sesypaná, nízký tlak, problémy se zády, antidepresiva, alergie...Na paní Kukalovou jsem se obrátila kvůli šílené náladovosti přes menstruací (byly to opravdu strašné stavy) a nakonec jsme probraly celou mou situaci. Doporučila mi Bachovky a homeopatika.Po týdnu jsem se opravdu cítila uvolněnější, bez nervozity, pozitivnější pohled na život i starosti a trpělivější k okolí.První MS s homeo proběhla sice stále podrážděně, ale rozhodně tak o 50% lépe než předtím. Další MS proběhla už úplně jako mimo periodu. Žádná nervozita, žádný křik, žádný pláč ani bolesti..Po měsíci jsem bez léků na nízký tlak, snížila jsem antidepresiva Z 20mg na 10mg a večer už neusínám s tím, že "jsem tak strašně unavená a vyčerpaná", ale v klidu, bez pocitů maximální únavy. Ráno se vzbudím s úsměvem a nelítám splašeně po bytě ani neznervózňuji rodinu, že "to je zase začátek dne, nic nestíháme". Nikdy jsem nikam žádnou recenzi nenapsala, ale na Paní Kukalovou nedám do smrti dopustit. Hrozně mi pomohla, je ochotná, milá a ví, s čím pracuje. Ještě jednou veliký dík a rozhodně doporučuji její pomoc a radu.Petra

Odpověď administrátora:

Milá Petro, děkuji Vám velmi za upřímné vyznání i skvělý popis problému pro ostatní. Mám velkou radost spolu s Vámi, protože každý spokojený člověk znamená více štěstí pro tento svět. Díky.

Tereza 24.06.2019 19:15:04

Dobrý den, naší první zkušenost s kapičkami hodnotíme kladně. Naše fenka z útulku na nás venku nereagovala, byla přehnaně ostražitá a vyjížděla na psy. Po měsíci a půl užívání namíchané směsi na míru se chování Pipy dost zlepšilo! Slyší na jméno, nechá se odvolat od psa a zmírnilo se i tahání na vodítku. Podpořilo to naší důvěru a to jsme si přáli. I mírně skeptický přítel kapičky poctivě podává a sleduje změny v chování. Paní Kukalové děkujeme za rychlou reakci a namíchání směsi, kterou třeba časem obměníme. Doporučuji zkusit všem, kteří zatím váhají. A hlavně nezapomeňte věřit:-). Pěkný den

Odpověď administrátora:

Děkuji Vám za sdílení Vaší zkušenosti, kterou jste velmi dobře popsali. Ať Vám Pipa přináší radost. S pozdravem Pavla

Děda Karel 0m3g803g www 28.05.2019 13:10:57

Kdo poradí?. Dobrý den, co použít na pejska, který na vodítku je na psy agresivní, útočný, schopný se i porvat. Pejsek je kříženec menšího zrostu "zlatého Retrývra a Špice", starý asi 2 roky. Na vodítku, velice táhne lítá z levé strany na pravou. Doma je moc hodný, když je sám nic neničí, neštěká, nekňučí, přítulný, přiměřeně hlídá. Poradíte jak ho odnaučit táhnutí a napadání psů na procházce? Jsem už starý a nemohu sním utíkat jak on by chtěl. Děkuji děda Karel.

Ivana 07.05.2019 13:41:44

Dobrý den, velice ráda bych se zde podělila o zkušenost s Bachovými esencemi.Ujala jsem se opuštěného kocourka, který se na mě stal emočně závislým a jakmile jsem ho nechala doma samotného, chodil močit mimo svojí toaletu, nejvíce však na mou postel, nebo mé oblečení. Nepomohla kastrace, ani pořízení druhého kočičího parťáka. Po konzultaci s paní Kukalovou,která byla velice vstřícná, byla vybrána konkrétní směs a kocourek se zklidnil, a problémy ustaly. Kapky dáváme stále, ale spíše už jen z preventivních důvodů. Jsem vděčná za pomoc a vřele doporučuji všem, kdož mají nějaký problém, nebo trápení.

Odpověď administrátora:

Jsem moc ráda, že jste spokojená, a děkuji za krásně popsanou zkušenost s kapičkami.

Nikola 05.05.2019 16:41:12

Prosím Vás pěkně,mohu krátký telefonický hovor.Mam dlouholeté silné úzkosti.Potrebuji radu.dekuji moc! 

Odpověď administrátora:

Nikolko, už jsme spolu hovořily. Teď je na Vás, zda přijmete navrhované řešení. S pozdravem Pavla

Eva 30.04.2019 19:17:23

Dobrý den. Už půl roku trpím depresemi, chodím k psychiatrovi a beru antidepresiva. Bohužel mi vůbec nepomáhají. Jsem úplně bez energie, elánu a emočně plochá. Už jsem z toho zoufalá. Četla jsem recenze na Bachovy kapky a chtěla bych je vyzkoušet. Doporučila byste mi nějakou směs? Mnohokrát děkuji předem za Vaši odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den Evo, tato stránka webu neslouží ke komunikaci. Je určena pro sdílení zkušeností s Bachovými květovými esencemi. Napište mi prosím bez obav na email info@bachovy-esence.com.

Jana Mohylová 28.02.2019 10:09:43

Dobrý den. Ještě před týdnem jsem si myslela, že můj život už za nic nestojí a skončím někde v léčebně. Jsem r. 1968, před rokem a půl mi po 8 letech nemoci a téměř 30-ti letém manželství zemřel manžel a ani ne do roka i taťka a dva měsíce po něm mamka. Do toho jsem měla úraz a prodělala dvě operace. Deprese, úzkosti, nespavost mě provází už hodně dlouho, už ráno jsem viděla celý svět černě, bez energie, elánu, bez nálady. Často jsem své stavy řešila alkoholem. Na vánoce jsem dostala od syna a snachy Bachovy krizové kapky a pocítila v nejhorších chvílích aspoň trochu úlevy. Napsala jsem paní Pavle o svých problémech a ona mi doporučila namíchanou směs Bachových kapek. Užívám je týden a již po třech dnech jsem začala věřit na zázraky. Užívám si čtvrté ráno bez stísněnosti a nervozity, spím hlubokým, klidným spánkem a začínám vše vidět v lepším světle..na řešení svých stavu alkoholem už vůbec nevzpomenu. Ani psychiatři ani prášky, nic z toho nepomohlo..až teď. Na kapky a paní Pavlu nedám dopustit, pokračuji v užívání a budu pokračovat i po dobrání první dávky a ráda si nechám poradit další směs pro vyladění mého psychického stavu. Těším se, že budu žít znovu pěkný a plnohodnotný život. Asi už se někdo "tam nahoře" nemohl dívat na to, jak se trápím a poslal mi do cesty Bachovky a paní Pavlu. Moc, moc děkuji:-)

Vendula 17.02.2019 10:10:25

Dobrý den...Je mi 52let...a na podzim loňského roku jsem začala mít psychické problémy..navštívila jsem proto psychiatričku,která nasadila antidepresiva.Problémy z části ustupují,ale co se nezlepšovalo,byly závratě a nevolnost.Včera jsem si zakoupila na doporučení Bachovy krizové kapky....a nevěřila jsem tomu.Již po druhé dávce jsem pocítila po dlouhé době zlepšení stavu.Cítím se o 80%lépe.Kapky užívám 4xdenně 4kapky...konečně větší úleva.Někdy je ale nutné Bachovy kapičky kombinovat i s léky.Ale na Bachovky nedám dopustit. Hezký den všem

Adéla 23.01.2019 19:33:00

Přeji krásný den. K Bachovým esencím jsem se dostala přes mou sestru, která s nimi měla již zkušenost před roky v těhotenství. Před zkouškami na vysoké škole nemohu často usnout a jsem ve velkém stresu. Objednala jsem tedy na vyzkoušení noční perly https://www.bachovy-esence.com/p/360/krizova-esenc e-perly-rescue-night-pearls a krizové kapky https://www.bachovy-esence.com/p/135/krizova-esenc e-rescue-remedy-20-ml . Opravdu to pomáhá a jsem nadšená účinností. Prvně jsem se při zkoušce neklepala nervozitou a noc před ní bezproblémově usnula. Doporučuji tedy vřele všem studentům!

Barbora 10.01.2019 21:34:16

Na paní Kukalovou jsem dostala kontakt hned od několika maminek dětí s autismem, které měly vynikající zkušeností s Bachovymi esencemi. Syn měl poslední dobu problémy se soustředěním a agresivitou. Často se nekontrolovatelně chechtal, svíjel se po zemi a lékaři nám doporučili psychofarmaka. Bachovy esence jsem brala jako poslední naději, jak se vyhnout silným lékům. Už první den s "kapičkami" jsem si říkala, jestli jsem se nezbláznila nakonec já a nemám halucinace. Syn byl úplně jiný!! Ted máme za sebou týden,  a neměl jediný záchvat vzteku ani agrese. Navíc si začal úplně jinak hrát,  hra přestala být stereotypní.. je to spousta maličkostí, ale celek je neuvěřitelný. Zatím nemohu dělat dlouhodobé závěry, teď máme prázdniny, uvidíme, co ještě udělá školní zápřah. Ale už takový výsledek považuji skoro za zázrak.

bachovy esence

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info