Zkušenosti

Milí uživatelé květových esencí, budu ráda za všechny Vaše postřehy a zkušenosti, které jste s Bachovými esencemi zaznamenali. Jsou to důležité informace nejen pro mne, ale také pro každého, kdo nad esencemi přemýšlí. Děkuji Vám za ně a přeji pohodu a zdraví.

Vložte prosím Vaši zprávu do Knihy návštěv:

Zpráva

* (Povinné)

Ivana 07.05.2019 13:41:44

Dobrý den, velice ráda bych se zde podělila o zkušenost s Bachovými esencemi.Ujala jsem se opuštěného kocourka, který se na mě stal emočně závislým a jakmile jsem ho nechala doma samotného, chodil močit mimo svojí toaletu, nejvíce však na mou postel, nebo mé oblečení. Nepomohla kastrace, ani pořízení druhého kočičího parťáka. Po konzultaci s paní Kukalovou,která byla velice vstřícná, byla vybrána konkrétní směs a kocourek se zklidnil, a problémy ustaly. Kapky dáváme stále, ale spíše už jen z preventivních důvodů. Jsem vděčná za pomoc a vřele doporučuji všem, kdož mají nějaký problém, nebo trápení.

Odpověď administrátora:

Jsem moc ráda, že jste spokojená, a děkuji za krásně popsanou zkušenost s kapičkami.

Nikola 05.05.2019 16:41:12

Prosím Vás pěkně,mohu krátký telefonický hovor.Mam dlouholeté silné úzkosti.Potrebuji radu.dekuji moc! 

Odpověď administrátora:

Nikolko, už jsme spolu hovořily. Teď je na Vás, zda přijmete navrhované řešení. S pozdravem Pavla

Eva 30.04.2019 19:17:23

Dobrý den. Už půl roku trpím depresemi, chodím k psychiatrovi a beru antidepresiva. Bohužel mi vůbec nepomáhají. Jsem úplně bez energie, elánu a emočně plochá. Už jsem z toho zoufalá. Četla jsem recenze na Bachovy kapky a chtěla bych je vyzkoušet. Doporučila byste mi nějakou směs? Mnohokrát děkuji předem za Vaši odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den Evo, tato stránka webu neslouží ke komunikaci. Je určena pro sdílení zkušeností s Bachovými květovými esencemi. Napište mi prosím bez obav na email info@bachovy-esence.com.

Monika 18.04.2019 20:39:19

Dobrý den, bohužel si nejsem jistá, jestli je web ještě v provozu. Paní Kukalové jsem dvakrát zasílala mailovou zprávu, bohužel bez odezvy. Stav ke dni 18. 4. 2019.

Odpověď administrátora:

Dobrý den, Vaši zprávu považuji trochu za zlomyslnou, není vůbec nutné psát takový příspěvek do knihy návštěv, pokud si pozorně přečtete instrukce na webu. Tento příspěvek bych proto mohla smazat, ale neudělám to, aby zákazníci věděli, jak postupovat, když jejich email zapadne. Web je zcela funkční a moje poradenství stále zdarma - pokud to zvládám a mám na vyřizování emailů dost času. Pokud nikoli, má moje rodina v mém volném čase přednost. Každý neseme svůj kříž a ani já nejsem výjimkou. Denně dostávám desítky emailů (také o víkendu, kdy mají lidé čas psát) a stačí, aby uběhlo jen několik dní, kdy je nemohu vyřídit všechny, a jsou ztraceny. Poté postačí, když mi napíšete SMS a já Vám zavolám zpět. Mí stálí klienti už to vědí, ti noví pak musí být pečliví a přečíst si instrukce na webu. Věřím, že nyní je již pochopitelné, jak poradenství zdarma funguje. Není to povinnost, je to služba, která k mé práci patří a dělám ji ráda, pokud mohu.

Jana Mohylová 28.02.2019 10:09:43

Dobrý den. Ještě před týdnem jsem si myslela, že můj život už za nic nestojí a skončím někde v léčebně. Jsem r. 1968, před rokem a půl mi po 8 letech nemoci a téměř 30-ti letém manželství zemřel manžel a ani ne do roka i taťka a dva měsíce po něm mamka. Do toho jsem měla úraz a prodělala dvě operace. Deprese, úzkosti, nespavost mě provází už hodně dlouho, už ráno jsem viděla celý svět černě, bez energie, elánu, bez nálady. Často jsem své stavy řešila alkoholem. Na vánoce jsem dostala od syna a snachy Bachovy krizové kapky a pocítila v nejhorších chvílích aspoň trochu úlevy. Napsala jsem paní Pavle o svých problémech a ona mi doporučila namíchanou směs Bachových kapek. Užívám je týden a již po třech dnech jsem začala věřit na zázraky. Užívám si čtvrté ráno bez stísněnosti a nervozity, spím hlubokým, klidným spánkem a začínám vše vidět v lepším světle..na řešení svých stavu alkoholem už vůbec nevzpomenu. Ani psychiatři ani prášky, nic z toho nepomohlo..až teď. Na kapky a paní Pavlu nedám dopustit, pokračuji v užívání a budu pokračovat i po dobrání první dávky a ráda si nechám poradit další směs pro vyladění mého psychického stavu. Těším se, že budu žít znovu pěkný a plnohodnotný život. Asi už se někdo "tam nahoře" nemohl dívat na to, jak se trápím a poslal mi do cesty Bachovky a paní Pavlu. Moc, moc děkuji:-)

Vendula 17.02.2019 10:10:25

Dobrý den...Je mi 52let...a na podzim loňského roku jsem začala mít psychické problémy..navštívila jsem proto psychiatričku,která nasadila antidepresiva.Problémy z části ustupují,ale co se nezlepšovalo,byly závratě a nevolnost.Včera jsem si zakoupila na doporučení Bachovy krizové kapky....a nevěřila jsem tomu.Již po druhé dávce jsem pocítila po dlouhé době zlepšení stavu.Cítím se o 80%lépe.Kapky užívám 4xdenně 4kapky...konečně větší úleva.Někdy je ale nutné Bachovy kapičky kombinovat i s léky.Ale na Bachovky nedám dopustit. Hezký den všem

Adéla 23.01.2019 19:33:00

Přeji krásný den. K Bachovým esencím jsem se dostala přes mou sestru, která s nimi měla již zkušenost před roky v těhotenství. Před zkouškami na vysoké škole nemohu často usnout a jsem ve velkém stresu. Objednala jsem tedy na vyzkoušení noční perly https://www.bachovy-esence.com/p/360/krizova-esenc e-perly-rescue-night-pearls a krizové kapky https://www.bachovy-esence.com/p/135/krizova-esenc e-rescue-remedy-20-ml . Opravdu to pomáhá a jsem nadšená účinností. Prvně jsem se při zkoušce neklepala nervozitou a noc před ní bezproblémově usnula. Doporučuji tedy vřele všem studentům!

Barbora 10.01.2019 21:34:16

Na paní Kukalovou jsem dostala kontakt hned od několika maminek dětí s autismem, které měly vynikající zkušeností s Bachovymi esencemi. Syn měl poslední dobu problémy se soustředěním a agresivitou. Často se nekontrolovatelně chechtal, svíjel se po zemi a lékaři nám doporučili psychofarmaka. Bachovy esence jsem brala jako poslední naději, jak se vyhnout silným lékům. Už první den s "kapičkami" jsem si říkala, jestli jsem se nezbláznila nakonec já a nemám halucinace. Syn byl úplně jiný!! Ted máme za sebou týden,  a neměl jediný záchvat vzteku ani agrese. Navíc si začal úplně jinak hrát,  hra přestala být stereotypní.. je to spousta maličkostí, ale celek je neuvěřitelný. Zatím nemohu dělat dlouhodobé závěry, teď máme prázdniny, uvidíme, co ještě udělá školní zápřah. Ale už takový výsledek považuji skoro za zázrak.

Pavla 30.10.2018 12:16:30

Používáme Malého snílka na klidně spaní. Zkoušeli jsme vše možné, ale až Bachovy kapky zabrali. Já se konečně skoro po dvou letech vyspím a můj malý nespavec taky. Opravdu doporučuji!!!

Pavla 11.06.2018 11:30:45

Dobry den. Tez bych chtela podekovat pani Pavle za radu ve vyberu kapek. Od narozeni malej spis nespi nez spi a kazdou chvili byl vzhuru a v noci jsme nekdy dve hodky uspavali, takze co se tyce uzivani matersky nic moc. Pouzivame Maly snilek a ja se skoro po dvou letech vyspim. Vyzkouselu jsme toho hodne, ale az tohle zabralo. Velice doporucuji!

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info