Zkušenosti

Milí uživatelé Bachových květových esencí, budu ráda za všechny vaše postřehy a zkušenosti, které jste s Bachovými esencemi a minerálními buněčnými solemi zaznamenali. Jsou to důležité informace nejen pro mne, ale také pro každého, kdo nad esencemi a minerály přemýšlí. Děkuji vám za ně a přeji pohodu a zdraví. Prosím, nevkládejte do knihy návštěv dotazy. K tomu je určena poradna či přímý email info@bachovy-esence.com.

Vložte prosím Vaši zprávu do Knihy návštěv:

Zpráva

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Tereza 14.07.2021 09:30:43

Moc děkujeme, esence opravdu funguji. Naše fenka, kterou mame z útulku, je daleko klidnější než dříve. Doporučuji

Ivča 18.04.2021 19:04:01

Chtěla bych touto cestou moc poděkovat paní Kukalové. Zboží přijde kolikrát už do dvou dnů, vždy perfektně zabalené. Už několikrát mi po e-mailu pomohla a doporučila, jaké druhy esencí vybrat. Kdo váhá s objednáním, opravdu nemusí - vyzkoušejte a nebudete litovat.

patrik 04.04.2021 16:02:08

Dobrý den, jiz delsi dobu mam uzkostne stavy z chození mezi lidi, jízdy autem nekam dal sam, hlava je nesrovnana a v tom je ten problem. děkuji za kazdou radu a balicek.

Monika 21.03.2021 12:37:25

Dobri den chtela bych si obednat bachove kapicky mam dloudobu uzkoust strach a depress problem ze spani a bolesti jestli byste mi mohla poradit ale bydlim v angliji dekuji za pochomeni

Kristýna Douchová 20.03.2021 16:02:36

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by pro mě bylo vhodné užívat bachovy esence a popř. které? Mám problémy s hltanem, na vnitřní straně krku mám bulku, která je nepříjemná při polykání tuhé stravy (dle dr. zduřenou žlázu, původně diagnostikovana faryngitida), léky už vystřídány asi 4 různé druhy a nic nezabírá. Tuším, že by bulka mohla mít souvislost s psychikou a stresem, pokud nezaberou poslední Antibiotika od dr., muselo by se přistoupit k operaci, což není nejlepší řešení. Už si nevím rady, Děkuji Vám moc

Jana 13.03.2021 13:33:20

Dobrý den. prosila bych o radu. Manžel je 14 dní po operaci pozitivního znaménka v oblasti klíční kosti. Jizva je docela veliká. Která tinktura by byla nejlepší k natírání, aby se jizva dobře stáhla a hojila. Dále prosím pro sebe. Asi tak dva roky trpím vyrážkou. Nejčastěji na zádech, ale i na uších ,vzadu na krku až ve vlasech...Místo začne svědit, udělá se svědivá krupička a zhruba po měsíci začne mizet. Někdy se i loupe. Nejsem si jistá,jestli to není od stresu. Děkuji za odpověď Jana

Jfana Švarcová 23.02.2021 10:56:13

Dobrý den, Trpím od děwtství úzkostmi. V dětství strach ze smrti. v 15 letech velké únavy, nesoustředěnost, úzkostěq až deprese. BYla mi diagnostikována úzkostná porucha. V mých 54 letech už moje tělo rezgnovalo , nemám štítnou žlázu a příštitná tělíska a k tomu nefungující žal.udek. V posledních 5 letech hubnu. Zkoušm bylinky. Ale puvod je v psychice. Zkusila jsem reishi energii. Ztáhlo se mi hrdlo a v noci jsem se dusila. Je tam nějaká negativní energie a uz se bojím nějakého silnějšího uvolnění. Přemýšlela jsem o bychových sésencéích a narazila na autopatii. Je informací mnoho a nevím , co by jpromne bylo vhodné. Nyní mě lpřestává troávit. Musím brýt enzymy na trávení a i tak cítím, že mi dobře netráví a omezuji některé potraviny. Děkuji za odpověď

Danuš 09.02.2021 14:16:58

Dobrý den, děkuji vám za zaslaný balíček, vše proběhlo perfektně a dáreček navíc ve formě moc krásné a originální propisky velmi potěšil. Příště kupuji zase přes vás. S pozdravem Danuš

Andrea 07.02.2021 23:40:56

Dobrý den,prosím o radu,jaký druh esencí použít pro 4 letého syna,který má občas tiky-popotahuje nosem,škubne hlavou a je neklidný.Děkuji.

Lucie 07.02.2021 22:38:53

Dobrý den, prosím o doporučení, jak namíchat správně esence. Po 3.porodu mě trápí depresivní stavy, negativní myšlenky. Pořád se bojim o deti, aby nebyly nemocné nebo někdo z rodiny a při představě brečím, rozbreci mě vše. 3.synovi je už jeden rok, nejprve jsem to pripisovala hormonům, ale vidím, že problém bude jinde. Hezky večer a děkuji za pomoc!

Ivana 26.01.2021 09:58:33

Dobrý den, mám 11.letou fenku, která má nález na plicích, bere již 2,5 roku kortikoidy. Dále se u ní objevila artritída. Začala v naší nepřítomnosti doma štěkat. A to je sama cca vždy tak 5-6 hodin. Objednali jsme bachovy essence a asi po měsíci a půl toto přestalo. Občas samozřejmě zaštěká, ale není to již dlouhodobé štěkání. Objednávám další balení. Vřele doporučuji. Chce to ale výdrž, nezačne zabírat ihned.

Martin Farkaš 18.01.2021 19:21:28

Dobrý den,trpím bolesti krční páteře, stuhlou šíji a tím pádem se u mě rozjel nekonečný kolotoč s bolesti. Na podzim jsem začala mít návaly horka a zrychlené bušení srdce.Vysetreni nic neodhalilo a bylo mi řečeno,že mám úzkostné stavy a stres.

Jana 13.01.2021 19:06:11

Dobrý den,trpím bolesti krční páteře, stuhlou šíji a tím pádem se u mě rozjel nekonečný kolotoč s bolesti. Na podzim jsem začala mít návaly horka a zrychlené bušení srdce.Vysetreni nic neodhalilo a bylo mi řečeno,že mám úzkostné stavy a stres. Dostala jsem Neurol. Prášky brát nechci,tak bych vás strašně ráda poprosila o radu jaké kapky užívat. Děkuji mnohokrát.

Renata 01.01.2021 15:30:59

Hezký nový rok. Je 1. ledna a já doufám, že začínám tímto dnem opět znovu. Abych vám přiblížila můj stav. Jedenáct let jsem na antidepresivech. Nevím, co to zapříčinilo víc, jestli moje nemoc - Meniérova choroba a její nečekané záchvaty způsobující hluchnutí, tinnitus v obou uších nebo moje práce, kdy jsem byla opravdu velmi přetížena. Pracovala jsem za 2,5 člověka. Každopádně jsem se v roce 2009 psychicky složila a dál už mohla fungovat jen s antidepresivy. Během těch let jsem zkoušela všechno. Cvičení fitnes, jógu, změnu stravy vysazením lepku, organizováním výletů za poznáním, kulturou nebo jsem si našla koníčka, kterému jsem zcela podlehla. Poslední dva roky jsem to vylepšila tak, že jsem AD nebrala přes léto. Avšak přišel podzim, přiblížil se konec roku a já začala nanovo. Letos v listopadu jsem měla opět stavy, že jsem nemohla vylézt ani z postele a brečela a brečela. Kdo to nezažil, nepochopí. Taky jsem to dřív nechápala, že si někdo může vzít život. Nepomůžou slova, že máš krásnou rodinu, spokojený život, dobře placenou práci, hodné děti, vnouče... prostě mozek jede v jiných frekvencích. A najednou tu byly Vánoce a já rozbalila dárek od dcery. Malou lahvičku Bachovy květové esence Mustard. Řekla mami to užívej... a tak jsem poslechla. Ještě večer jsem si nakapala. Uplynuly Vánoce a já v pondělí šla ještě před koncem roku dodělat něco do práce. Divné... já nevibruji, jsem naprosto klidná a ještě se usmívám. Druhý den opět. A já si říkám, proboha co se děje. A najednou mě napadly vaše kapky. Navíc jsem zjistila, že od Štědrého dne jsem zapomněla užívat AD. Nejsou to žádné oblbováky. Jsou to inhibitory vychytávající serotonin a musí se nasazovat postupně a vysazovat taktéž. A já najednou byla čtyři dny bez nich. Navíc od listopadu beru nevyšší dávky (20). Tak jsem začala ubírat. Dneska jsem na 5 a je mi opravdu úžasně. Cítím nepředstavitelný vnitřní klid. Usmívám se, jsem plná energie na toto roční období... Po jedenácti letech mám pocit, že jsem vypila kouzelný lektvar, který ze mě sejmul černý závoj. Kapky na mě zapůsobily pravděpodobně okamžitě, jinak si to nedokážu vůbec vysvětlit. Doufám, že to není chvilkové opojení a bude následovat opět sešup. Vím, že budu muset kapat asi dlouho nebo pořád, ale je to tak osvobozující a jiné. Ozvu se vám, jak to vypadá dál. Mějte se krásně a přeji všem krásný nový rok a hodně zdraví.

Jitka 09.12.2020 19:28:17

Dobrý den,můj 8 letý syn trpí na tiky,teď momentálně tiká jedním očíčkem,je hodně citlivý a špatně usíná,budu ráda,když mi.poradíte jaký druk kapiček,děkuji.

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info