Bach Krizový sprej denní RESCUE REMEDY SPRAY 20 ml

Bach Krizový sprej denní RESCUE REMEDY SPRAY 20 ml

Rychlé a snadné použití krizové esence. Kdykoli a kdekoli v náročné situaci, bezpečně uložené v zavazadle, v kabelce pro okamžitou potřebu. Pro stavy nouze, kdy není možné připravit si směs a kdy potřebujeme okamžitou a rychlou pomoc.

368 Kč s DPH

EAN: 5000488105322

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

BACH KRIZOVÝ SPREJ NOČNÍ RESCUE REMEDY 20 ml, bez alkoholu

Obsahuje pět bylin: bílá lesní réva, devaterník, netýkavka, slíva třešňová a snědek. Clematis, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum, Star of Bethlehem. 

Rychlá úleva v krizové situaci - napětí, strach, nervozita, stres, zkoušky, špatně zvládané problémy, špatné zprávy, porod, operace, úraz, šok, úlek, mdloby, návštěva zubaře, kousnutí od psa aj. Esence, která by neměla chybět v zavazadle pro denní nošení. Jednoduše řečeno, když se cítíme mizerně a neklidně, když nás potká cokoli nepříjemného a špatného, když máme nehodu. První pomoc v krizové chvíli. Použití Krizového spreje je velmi komfortní.

Užívání: Dávkování je individuální a odvíjí se od nastalé situace. V krizových situacích lze užívat 2 stříknutí do úst ve zhruba desetiminutových intervalech, a to až do patrného zlepšení stavu. Po odeznění potíží používáme ještě nějakou dobu 2 stříknutí nejméně 4x denně. Pokud chceme sprej užívat pro klidné spaní, pak volíme raději noční Krizový sprej s bílým kaštanem. 

Preventivně můžete kapky ve spreji užívat před očekávaným napětím - zkouškami, porodem, operací... začněte asi tři až čtyři dny před náročným dnem. V průběhu nepříjemné či náročné události s podáváním pokračujeme intenzivněji.

Jaký krizový sprej volit?

CZ

Mirka, 12.08.2022 10:54:25

Dobrý den, který krizový sprej je vhodnější? Bez alkoholu nebo s alkoholem? Díky. Mirka N

Re: Jaký krizový sprej volit?

CZ

PAVLA, 12.08.2022 11:05:45

Dobrý den, Krizový sprej s glycerinem je vhodný pro děti a pro dospělé, kteří se chtějí vyhnout alkoholu. Oproti tomu alkoholový sprej s brandy je vyrobený dle tradiční receptury. Navíc jej můžete použít v případě nouze také na kůži - stříknutím na tepnu na krku, přes uši, na zápěstí. Orálně se užívá 2x stříknutím do úst, což je zanedbatelné množství (ale řidiči by si to asi měli rozmyslet, když sedají do auta). Já preferuji s brandy a nosím ho v kabelce. Nedávno jsem s ním ošetřila odřeninu, když paní na cyklostezce spadla z kola, i takto byl použitelný.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení