Schüsslerovy soli

44 položek

BIOMINERAL SK - buněčné (tkáňové ) minerální soli vyrobené podle Dr. Schüsslera

Tkáňové soliPastilky určené k cucání a vstřebávání v ústech. Konzultace zdarma možná. Směrnice EU nedovoluje uvádět přímo u produktů zdravotní tvrzení. Můžete si níže zdarma stáhnout e-book s informacemi uváděnými výrobcem a distributorem. Název je odvozen od dvanácti základních minerálních solí, které se nacházejí v tkáních a buňkách těla a které definoval lékař a homeopat Dr. W.H.Schüssler. Soli jsou minerální živiny, jejichž rovnováha a správný pohyb v tkáních a buňkách těla jsou důležité pro udržení zdraví. Schüsslerovy soli lidé hledají také pomocí výrazů jako: „minerální soli, tkáňové soli, tkáňové minerální soli, buněčné soli, minerály v těle, minerální látky, chybějící minerály, soli v tkáních, minerální látky v těle". To všechno je správně. To jsou Schüsslerovy tkáňové soli. Neváhejte je použít společně s Bachovými květovými esencemi. Ovlivňují totiž naše psychické i fyzické zdraví, takže léčbu Bachovými esencemi vhodně doplňují.

 Jak užíváme minerální soli...

Pastilky se rozpouštějí a vstřebávají přímo v ústní dutině. Před užitím a po užití minimálně deset minut nejezte a nepijte, nečistěte si zuby pastou. Při chronických potížích užívejte dvě pastilky denně, jednu ráno a jednu večer. Pro rychlejší nástup účinku můžete užívat až šest pastilek denně. V případě akutních potíží zvyšte dávkování na jednu tabletu každé dvě hodiny. Užívat můžete častěji např. při teplotě, a to každých 15 minut. Malým dětem tabletky doporučujeme nadrtit a smíchat s vodou.

 

 

Tkáňové soli

 

Minerální buněčné tkáňové soli

e-book ke stažení zdarma

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení