GLOBULI Bachovy květové esence

48 položek

     Novinka - Bachovy květové esence v globulích. Originálními esencemi jsou syceny globule a odpadá práce s kapátkem a ředěním, stejně jako obava, že se esence může rozlít při nošení v zavazadle. Globulky vždycky potěší děti a chutnají dokonce pejskům a kočkám (viz nabídka Pro zvířata).

    bachovy esenceŘada Globuli Bachovy esence odpovídá všem 38+1 esencím Bachovy květové terapie. Navíc jsou připraveny i speciální globule sycené roztokem esencí namíchaným na určitý problém (např. úzkost, hysterie, hyperaktivita, únava aj.). V nabídce najdete globulky na podporu odvykání kouření, podporu hubnutí, na stimulaci nálady, pro období zkoušek u studentů aj. Jedinečné jsou globulky na potíže u zvířat. DOPORUČUJI! Tyto směsi jsou připraveny podle receptur a zkušeností známé stuttgartské lékárny a praktikujících autorů knih o Bachových esencích. 

    Globule sacharozy jsou zakoupeny v německé lékárně a syceny v prostředí certifikované provozovny originálními esencemi NELSONS, o každém kusu jsou vedeny pečlivé záznamy a příprava dbá na absenci styku globulí i esencí s kovovými materiály. Dosud tento výrobek nabízel jen německý trh. Výrobek obsahuje sacharózu. Je označen šarží, datem spotřeby a pokyny k užívání. Lahvička je opatřena uzávěrem s dávkovačem.  Skleněná lahvička je modré či hnědé barvy dle nabídky. Obsah 10 g. V současné době plníme do hnědých lahviček.

Vyzkoušejte GLOBULI BACHOVY ESENCE   

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení