BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachovy květové esence

Přírodní kosmetika

GLOBULI Bachovy květové esence

45 položek

     Představuji Vám novinku - Bachovy květové esence v globulích. Originálními esencemi jsou syceny globule a odpadá práce s kapátkem a ředěním, stejně jako obava, že se esence může rozlít při nošení v zavazadle. Navíc tyto globulky vždycky potěší děti a chutnají dokonce pejskům a kočkám (viz nabídka Pro zvířata).

    Řada Globuli Bachovy esence odpovídá všem 38+1 esencím Bachovy květové terapie. Navíc ovšem pro Vás mám připraveny i speciální globule sycené roztokem esencí namíchaným na určitý problém. V nabídce najdete globulky na podporu při odvykání kouření, na stimulaci nálady, pro období zkoušek u studentů aj. DOPORUČUJI! Tyto směsi jsou připraveny podle receptur a zkušeností známých lékáren a osvědčených praktikujících autorů knih o Bachových esencích.

    Globule sacharozy jsou zakoupeny v německé lékárně a syceny v prostředí certifikované provozovny originálními esencemi NELSONS, o každém kusu jsou vedeny pečlivé záznamy a výroba dbá na absenci styku globulí i esencí s kovovými materiály. Dosud tento výrobek nabízel jen německý trh.Výrobek obsahuje sacharózu. Je označen šarží, datem spotřeby a pokyny k užívání. Lahvička je opatřena uzávěrem s dávkovačem. Obsah 10 g.

Vyzkoušejte GLOBULI BACHOVY ESENCE   

Zobrazit:

bachovy esence

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info