RAKOVINA NE!

4 Položky

S RAKOVINOU SE MŮŽEME POPRAT, NEČEKEJME, AŽ NÁS NĚKDO ZACHRÁNÍ... 

Meruňková jádra (B17)

Rakovina a meruňky

Slova rakovina se nepřestáváme obávat, protože jsme často obklopeni lidmi, kteří na ni onemocněli. Vypadá to někdy, jako by se tato nemoc ani nedala porazit. Navíc jí přibývá. Rakovina však možná není skutečná nemoc.

Rakovina je v první řadě obchod a my všichni za ni platíme daň. Miliony lidí trpí rakovinou, bez ohledu na svůj věk a pohlaví a dokonce životní styl (umírají i ti, co se snaží vést řádnou životosprávu). Většina z nich si ani neuvědomuje, jak je snimi manipulováno. Existuje kniha s názvem "Svět bez rakoviny" (World Without Cancer), která byla z angličtiny přeložena do mnoha světových jazyků. Kupodivu vyšla i u nás (viz nabídka níže). Zkusíme si vysvětlit, proč rakovina není skutečné onemocnění. Rakovina je jen jednoduchý nedostatek vitaminu B17, podobně, jako jsou kurděje nedostatkem vitamínu C. Zajištěními dostatku tohoto vitamínu tak dokáže člověk předejít zbytečným operacím, chemoterapii či ozařování. Podobnost mezi rakovinou a kurdějemi: V minulosti miliony lidí umíraly na kurděje. Zřejmě stejné množství lidí na jeho léčení i profitovalo. Až později se zjistilo, že se nejedná o skutečné onemocnění, ale o nedostatek vitaminu C! Stejná věc dnes zřejmě platí o rakovině. Rakovinový průmysl (farmaceutické firmy, zdravotní pojišťovny, výrobci velmi drahých přístrojů) je obrovským byznysem, který vydělává miliardy každý rok. Co by tento průmysl dělal, kdyby řešení bylo tak prosté a jednoduché??? Tento průmysl se začal ve velkém rozvíjet po druhé světové válce. Pokud si ale uvědomíme, že lék na rakovinu je již vlastně dlouho známý, pak nás to přivádí ke zjištění, že rakovina plní kapsy těch odvětví a lidí, kteří se jejím léčením živí. A oni mají bohužel tu moc a prostředky, aby ovlivnili svět natolik, že jednoduchá pravda se odhalí jenom těm, kdo hledají a nevzdávají to.

Jak předcházet a léčit rakovinu: Rakovině se dá předcházet, případně ji i vyléčit dodržením dvou jednoduchých pravidel: 1. Nepanikařte, zhodnoťte si váš zdravotní stav a snažte se zjistit, o jaký typ rakoviny jde a v jakém je stádiu. Za to díky alopatické medicíně. 2. Jelikož rakovina je podle naší teorie jen obyčejným nedostatkem vitaminu B17 v těle, začněte konzumovat potraviny, které jej obsahují - jablka, hrušky, švestky, meruňky, třešně a podobně. Vitamin B17, občas nazýván i laetril, se vyrábí i v čisté formě bohužel zatím pouze v Mexiku, odkud se pak pašuje do USA a jiných zemí, kde jeho používání kvůli lobbingu farmaceutických firem zatím není povoleno. A proč asi??? Proč nemůže jednoduchý doplněk stravy na trh??? Komu by uškodil???? Hádejte.
Jak uvádí Harold W. Manner, autor knihy "Smrt rakoviny" (Death of Cancer), laetril je schopen vyléčit až 90% všech případů rakoviny. Nemusí stačit jen v některých pokročilých stadiích. Podobně jako ani vitamin C člověka nezachrání, pokud kurděje pokročily až příliš daleko. 
Které potraviny obsahují vitamin B17? Jak jsme již uvedli výše, nejvyšší koncentrace vitamínu B17 se nachází v peckách stromového ovoce. Kromě toho ho v nižších koncentracích najdete také v následujících potravinách: sezamová a lněná semínka, otruby ovesných vloček, pšenice, ječmen, hnědá rýže, Razula, pohanka, luštěniny jako fazole, čočka, hrách, hořké mandle, borůvky, ostružiny, maliny, jahody, sladká oranžová dýně, pivovarské kvasnice, makadamové ořechy, kešu oříšky, klíčky pšeničné, fazolové, ale i z mnoha jiných semen. O schopnostech selektivního ničení rakovinných buněk vitamínem B17 se ví už celá desetiletí. Nicméně tato informace se dlouho tajila a lékaři, kteří se opovážili ho používat, byli pronásledováni. Naštěstí dnes v době internetu a sociálních sítí se informace dokáže rozšířit. Zpracováno z knihy: SVĚT BEZ RAKOVINY Autor: Edward Griffin.

 Pampeliška a rakovina

RakovinaPampeliška je zajímavá rostlinka s překvapujícími schopnostmi. Má diuretické účinky, stimuluje sekreci žluče, čistí játra, pomáhá s alergiemi, a dokonce snižuje vysokou hladinu cholesterolu v krvi. Je bohatá na vitamíny a minerály, jako například vitamín C, B6, B1 (tiamin), B2 (riboflavin) a také železo, vápník, draslík, hořčík a kyselinu listovou. Při pokusech na rakovinných buněčných kulturách vědci objevili, že látky obsažené v pampelišce je usmrtily za neuvěřitelných 48 hodin. V současnosti se chystá klinická studie, která bude zkoumat účinek kořene pampelišky na více pacientech v převážně posledním stádiu leukémie a s různými druhy lymfomů.
Pampeliškový kořen můžete použít čerstvý nebo sušený. Před vysušením je třeba kořen očistit a pokrájet na tenké, stejně tlusté proužky. Následně kořen rozprostřeme na papír, sítko, na rovný povrch a ponecháme na suchém místě s dobrou ventilací a přívodem vzduchu. Sušení trvá týden až dva týdny. Čas, kdy je možné sušení ukončit, odhadnete podle toho, že kořínky budou křehké. Vysušené kořínky přemístíme do skleněných, dobře uzavíratelných nádob, kde je můžeme skladovat přibližně jeden rok. Samozřejmě je možné sušený kořen také zakoupit. Je dostupný a levný.

Užívání: Léčba rakovinyPřed přípravou čaje je vhodné sušený pampeliškový kořen umlít v mlýnku na kávu nebo koření, aby se zlepšilo a zefektivnilo jeho vyluhování. Jemně mletý kořen takto zpracovávat nemusíme. Následně zalijte 1 až 2 čajové lžičky prášku kořene 2,5 dl vařící vody a nechte 20 minut vyluhovat. Potom čaj sceďte a vypijte. Není ho třeba ani doslazovat, protože je na chuť příjemný, i když lehce nahořklý. 

Osobní pohled: myslím, že by klasická medicína neměla soupeřit s alternativními metodami. V zájmu pacienta by měly být voleny všechny možnosti a způsoby, jak mu ulevit od bolesti a potíží a jak jej nikoli léčit, ale vyléčit. Osvícených lékařů je však zatím málo. Stále setrvává dojem, že kromě klasické medicíny je vše pouze šarlatánství a podvod. A to je zcela určitě mylný pohled. Jde jen o zodpovědnost, znalosti, zkušenosti a lásku k člověku. Protože tak, jako existují šarlatáni, podvodníci a prospěcháři v šatech terapeutů, stejně tak existují špatní a dokonce hodně špatní doktoři a drastické léky, o jejichž dopadu v aktuálním okamžiku i do budoucna nikdo nemůže nic říci. Dobré ale zůstává dobrým v tom i onom - vůle pomáhat, znalosti, zodpovědnost a schopnost si přiznat, že na toto nestačím a musím volit jinou cestu pro dobro těch, kteří přišli pro pomoc. Nikdo, kdo má rozum a přemýšlí, neodmítá cesty k vlastnímu uzdravení. Budou-li ale lidé obíráni a okradeni o možnost volby, pak je systém špatný. S tím nelze souhlasit. My lidé jsme nevznikli ze zkumavky a chemických pokusů, ale jsme dílem a zázrakem přírody. Nikdo nám tedy nemůže upírat právo právě u ní hledat pomoc. Člověk je jednota duše a těla, nelze tedy léčit a potlačovat jen symptomy nemoci, protože každý jsme jedinečný originál. A chcete-li vědecký pohled, stačí se podívat na jedinečnost DNA nebo otisků prstů. Pro každého je určena odlišná cesta k uzdravení a jsme to hlavně my sami, kdo musí vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Medicína alopatická a alternativní nám v tom pak má a může pomoci. 

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení