AUTOPATIE

9 položek

vodička

Autopatie je cesta ke zdraví, jde o celkové pozitivního ovlivňování lidského organismu, fungující na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy však již byly v historii využívány. Jedná se o homeopatickým způsobem upravené vlastní tělesné informace osoby, která má být léčena. Autopatický preparát si každý zhotovuje sám doma. Působí na organismus stimulací jemných energií, nazývaných v homeopatii vitální síla, v čínské tradiční medicíně čchi a v indické tradici prána.
Je mimořádně účinná zejména při léčbě chronických, obvyklými metodami nevyléčitelných, dlouhodobých potíží. Je vhodná nejen pro odborné léčení, ale především pro samoléčbu.

Autopatie je celostní metoda, osvědčila se například u těchto chronických stavů:či
atopický ekzém
alergie
migrény
bolesti kloubů a zad
deprese, úzkost a strach
nespavost
autoimunitní nemoci
sklon k opakovaným infekčním onemocněním
poruchy štítné žlázy
cukrovka
astma
autismus
chronická únava
chronický zánět střev
poúrazové a pooperační stavy
a mnoha dalších dlouhodobých či opakovaných problémů těla a mysli.

Autopatie vychází z pochopení, že všechny disharmonie v těle i v mysli, ať jsou nazývány jakkoliv, mj. jako nemoci, jsou projevem poruchy v proudění jemných energií. Tyto energie utvářejí a oživují organizmus, dávají mu formu a pocity a spojují nás s Univerzem, s jemnohmotným zdrojem, odkud tvůrčí informace přichází. Autopatie se zabývá obnovením narušeného proudu jemných energií, vitální síly; na principu jemnohmotné rezonance obnovuje spojení a schopnost organismu jemnou informaci správně přijímat - tím může navracet harmonii, zdraví. Míra, do jaké se to daří, závisí vždy na vnitřním, karmickém stavu organizmu a jeho jemnohmotných složek. Autopatie tedy neléčí nemoci, ale jemnohmotnou část člověka, přesahující fyzické tělo.
(Vybráno ze stránky Mgr. Jiřího Čehovského, Homeopatická akademie Praha)

ROZHOVOR S MGR. JIŘÍM ČEHOVSKÝM ZDE KE ZHLÉDNUTÍ

Návod k použití, které je snadné. Samoléčba, své uzdravování máte ve svých rukou. Nikam nemusíte jezdit, poradit se můžete i přes e-mail.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení