Bach Krizový sprej denní RESCUE REMEDY SPRAY 20 ml s alkoholem

Bach Krizový sprej denní RESCUE REMEDY SPRAY 20 ml  s alkoholem

Rychlé a snadné použití krizové esence. Kdykoli a kdekoli v náročné situaci, bezpečně uložené v zavazadle, v kabelce pro okamžitou potřebu. Pro stavy nouze, kdy není možné připravit si směs a kdy potřebujeme okamžitou a rychlou pomoc. Nosičem esencí je brandy, sprej lze tedy použít s nástřikem na tepny, bolavá místa, odřeniny (pozor, trochu to bude pálit :-).

368 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

BACH KRIZOVÝ SPREJ NOČNÍ RESCUE REMEDY 20 ml, bez alkoholu

Obsahuje pět bylin: bílá lesní réva, devaterník, netýkavka, slíva třešňová a snědek. Clematis, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum, Star of Bethlehem.

Rychlá úleva v krizové situaci - napětí, strach, nervozita, stres, zkoušky, špatně zvládané problémy, špatné zprávy, porod, operace, úraz, šok, úlek, mdloby, návštěva zubaře, kousnutí od psa aj. Esence, která by neměla chybět v zavazadle pro denní nošení. Jednoduše řečeno, když se cítíme mizerně a neklidně, když nás potká cokoli nepříjemného a špatného, když máme nehodu. První pomoc v krizové chvíli. Použití Krizového spreje je velmi komfortní.

Užívání: Dávkování je individuální a odvíjí se od nastalé situace. V krizových situacích lze užívat 2 stříknutí do úst ve zhruba desetiminutových intervalech, a to až do patrného zlepšení stavu. Po odeznění potíží používáme ještě nějakou dobu 2 stříknutí nejméně 4x denně. Pokud chceme sprej užívat pro klidné spaní, pak volíme raději noční Krizový sprej s bílým kaštanem. Tento produkt je s brandy, takže počítejme s ním. Použít jej můžete i na kůži - tepny, bolavá místa...

Preventivně můžete kapky ve spreji užívat před očekávaným napětím - zkouškami, porodem, operací... začněte asi tři až čtyři dny před náročným dnem. V průběhu nepříjemné či náročné události s podáváním pokračujeme intenzivněji.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení