NAMÍCHANÁ SMĚS ESENCÍ NA MÍRU

3 Položky

 

KONZULTACE A PORADENSTVÍ PRO KLIENTY JSOU ZCELA ZDARMA!

Až sedm druhů Bachových květových esencí v jedné míchací lahvičce! Zvolit si je můžete sami, nebo je vybereme společně. Dostanete je ve skleněné lahvičce o obsahu 30 ml s kapátkem. Použitá je zdravá voda filtrovaná zařízením Berkey. Občas používáme i vodu ze studánky, která protéká horninou s vysokým obsahem stříbra. Voda si tak dlouho zachová skvělou kvalitu. 

Esence, které má směs obsahovat, napište prosím při objednávání do poznámky. Připište jméno uživatele směsi. Příklad: Jana - Aspen, Mimulus, Larch, Scleranthus, Rock Rose.

Na lahvičce je nalepený štítek se jménem a výpisem obsažených esencí, informace o užívání a datum namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba šest týdnů, ta odpovídá spotřebování při pravidelném užívání. Esence užíváte běžně 4x denně čtyři kapky. Začněte po probuzení, poslední kapání před usnutím. Lahvičku vždy protřepejte. Účinek esencí umocníte častějším užíváním. Užívání musí být smysluplně rozloženo do celého dne.

bachovy esence

DOPORUČENÍ: Den, kdy kapky začnete užívat, zaznamenejte. A pod sebe vypište všechny emoce, které byste chtěli užíváním esencí změnit k lepšímu. Můžete si napsat i podrobněji, jak se projevují a jaké jsou jejich důsledky. Po šesti týdnech pravidelného (!!!) užívání se k seznamu vraťte a bod po bodu projděte, co je lepší, co zůstalo stejné. Jasně tak uvidíte, jak se stav vyvíjí a zda vybrané esence odvádějí práci. Tento stav konzultujte se svým terapeutem. Pokud kapky vyhovují, cítíte se lépe, pokračujte v užívání totožné směsi dále.

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení