NAMÍCHANÁ SMĚS ESENCÍ NA MÍRU

3 Položky

Míchání Bachových esencíAž sedm druhů Bachových květových esencí v jedné míchací lahvičce. Zvolit si je můžete sami podle vlastního uvážení, anebo je vybereme společně. Dostanete je ve skleněné hnědé nebo modré lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml. Použitá je vždy kojenecká voda balená. Do směsi je přidáno šest kapek lékárenského alkoholu pro zachování kvality směsi. Pokud si to nebudete přát, nebudeme roztok konzervovat alkoholem.

Esence, které jste do směsi vybrali, napište prosím v objednávce do poznámky, se jménem, které chcete na štítek.

Na své lahvičce naleznete štítek s výpisem obsažených esencí, informací o podávání a datem namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba 6 týdnů, tedy doba, která odpovídá spotřebování směsi při pravidelném užívání.

Esence užíváte minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Začněte hned po probuzení a poslední užití doporučuji před usnutím (nejlépe je nechat jednu lahvičku na nočním stolku a druhou nosit v kabelce či batohu). Lahvičku protřepejte.

kapátko bachovy esence

 

DOPORUČENÍ: Než začnete užívat, napište si do sešitu či svého kalendáře datum. A pod sebe vypište všechny emoce, které Vás zatěžují a které byste chtěli užíváním esencí změnit k lepšímu. Můžete si napsat i podrobněji, jak se projevují a jaké jsou jejich důsledky. Po šesti týdnech pravidelného (!!!) užívání se k tomuto seznamu vraťte a bod po bodu projděte, co je lepší, co zůstalo stejné. Jasně tak uvidíte, jak se stav vyvíjí a zda vybrané esence pokryly Vaše potíže.

Zobrazit:

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info