Bach Krizová esence RESCUE REMEDY 20 ml

Bach Krizová esence RESCUE REMEDY 20 ml

Velmi rychle uleví v náročné situaci. Pomáhá v krizi - stres, zkoušky, špatná nálada, špatné zprávy, nervozita a napětí, operace a porod, úraz, nemoc, panika, okamžitý strach aj.

399 Kč s DPH

EAN: 5000488108804

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Nelsons

BACH KRIZOVÁ ESENCE RESCUE REMEDY 20 ml, bez alkoholu

Obsahuje pět bylin: bílá lesní réva, devaterník, netýkavka, slíva třešňová a snědek. Clematis, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum, Star of Bethlehem.

Rychlá úleva v krizové situaci - napětí, strach, nervozita, stres, zkoušky, špatně zvládané problémy, špatné zprávy, porod, operace, úraz, šok, úlek, mdloby, návštěva zubaře, kousnutí od psa aj. Esence, která by neměla chybět v zavazadle pro denní nošení. Jednoduše řečeno, když se cítíme mizerně a neklidně, když nás potká cokoli nepříjemného a špatného, když máme nehodu. První pomoc v krizové chvíli.

Užívání: Dávkování je individuální a odvíjí se od nastalé situace. V krizových situacích lze užívat 4 kapky ve zhruba desetiminutových či patnáctiminutových intervalech, a to až do patrného zlepšení stavu. Můžeme kapat jak neředěné, tak již připravené jako roztok v míchací lahvičce. Můžeme je kapat přímo pod jazyk, přidat do sklenice s vodou a popíjet po doušcích, případně použít přímo na kůži - na zápěstí, na čelo, na spánky, za uši, na krční tepnu. Po odeznění potíží používáme ještě nějakou dobu 4 kapky nejméně 4x denně. Může se užít též na zábaly a obklady, a to v množství šest až deset kapek na půl litru vody. 

Pokud máme náročný den, jsme unaveni, nebo cítíme, že na nás "něco leze", přidáváme do koupele zhruba 15 kapek na vodu ve vaně. Dobré zkušenosti jsou s touto taktikou i při ženských potížích. Preventivně můžete kapky užívat před očekávaným napětím - zkouškami, porodem, operací... začněte asi tři až čtyři dny před náročným dnem. V průběhu nepříjemné či náročné události s podáváním pokračujeme. Možnosti použití kapek jsou téměř bez omezení. Naučte se je nosit u sebe, uchovávat je v lékárničce a přibalovat na cesty. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat pro sebe, anebo pro ostatní.

Příprava do míchací lahvičky: Esence můžeme v případě nouze použít neředěné. Očekáváme-li ale nepříjemnou událost či máme-li tu možnost, kapky si namícháme s vodou. Krizové kapky připravujeme v dvojnásobném množství, než řadové esence. Do míchací lahvičky nakapeme tedy čtyři kapky a zalijeme kojeneckou vodou. 

Upozornění: Krizové kapky jsou určeny pro stavy nouze, nemají být používány dlouhodobě. Jsou první pomocí v krizi. Nemohou být prostředkem k zachraňování celkově špatně vedeného, nerozumného a nevyváženého života.

 

 

Dobrý den. Je krizová esence vhodná i...

CZ

Hanka, 26.04.2023 20:32:15

Dobrý den. Je krizová esence vhodná i pro děti při prořezávání zubů? Děkuji

Kapky a alkohol

CZ

Bara, 20.12.2021 12:56:56

Dobrý den, je v pořádku na kapky pít alkohol nebo by se to radši nemělo míchat? Předem děkuji za odpověď

Re: Kapky a alkohol

CZ

PAVLA, 20.12.2021 13:05:43

Dobrý den, kapky nemají kontraindikaci. Nosičem esencí je brandy. Budeme tedy předpokládat, že alkohol nemůže působit jako antidotum. Ale víte, jak to je - všeho s mírou.

Pouziti pro zvire

CZ

Magda, 12.12.2021 12:49:12

Dobry den, lze v pripade nouze pouzit tyto kapky u psa 35kg? V jakem davkovani? Dekuji

Re: Pouziti pro zvire

CZ

PAVLA, 12.12.2021 15:32:02

Dobrý den. Dávkování platí, jak je uvedeno na webu, také pro psa této velikosti. Užívání: Dávkování je individuální a odvíjí se od nastalé situace. V krizových situacích lze užívat 4 kapky ve zhruba desetiminutových či patnáctiminutových intervalech, a to až do patrného zlepšení stavu. Můžeme kapat jak neředěné, tak již připravené jako roztok v míchací lahvičce. Můžeme je kapat přímo pod jazyk, přidat do sklenice s vodou a popíjet po doušcích, případně použít přímo na kůži - na zápěstí, na čelo, na spánky, za uši, na krční tepnu. Po odeznění potíží používáme ještě nějakou dobu 4 kapky nejméně 4x denně. Může se užít též na zábaly a obklady, a to v množství šest až deset kapek na půl litru vody.

Autoškola

CZ

Dana, 05.05.2021 13:11:39

Dobrý den, potřebuji pomoct synovi který má ochromující stres že zkoušek autoškoly. Závěrečné jízdy přesněji řečeno. Už měl šestý neúspěšný pokus o to víc je nervózní. Běžně s instruktorem je v pohodě ,ale u zkoušky jako by mu vypínali smysli nemůže přemýšlet pokazí i to co by normálně nepokazil. Kozlíkové kapky nepomáhají.

Re: Autoškola

CZ

PAVLA, 10.05.2021 15:01:37

Dobrý den, v takovém případě bych použila Krizovou esenci Rescue Remedy. Pár dní předem 4x denně 4 kapky, v den zkoušek potom kapat často, třeba každých patnáct minut.

RESCUE/RESCUE PRO DĚTI

CZ

Alena, 19.01.2021 11:13:34

Dobrý den, jaký je prosím rozdíl mezi Krizovou esencí a krizovou esencí pro děti? Děkuji.

Re: RESCUE/RESCUE PRO DĚTI

CZ

PAVLA, 19.01.2021 23:40:29

Dobrý večer, žádný, ale samozřejmě si můžete vybrat u běžné krizové esence konzervaci alkoholem či bez alkoholu. Dětská krizová esence má variantu pouze bez alkoholu. "Pro děti" je na krabičce napsáno proto, aby bylo zcela jasné, že Krizovou esenci Rescue Remedy lze pro děti použít bez obav.

Vliv na výkon

CZ

Katerina , 29.05.2020 19:31:50

Dobrý den, uvažují o zakoupení kapek pro dceru, která je velmi nervózní z přijímacích zkoušek. Chci se ale zeptat, zda užívání kapek nemá vliv na výkon právě při samotné zkoušce jako například ospalost, otupělost apod. děkuji za odpověď Katerina

Re: Vliv na výkon

CZ

PAVLA, 29.05.2020 19:53:02

Dobrý den, můžete zvolit z více možností. První a zásadní je směs na míru, tedy pro konkrétního člověka a jeho emoce. Druhá je směs připravená na potíže, které je třeba esencemi pokrýt, tady doporučuji směsi PŘÍPRAVA NA ZKOUŠKY či PODPORA KONCENTRACE, jejich složení je víceméně totožné a vychází z letité zkušenosti, které esence v těchto případech volíme nejčastěji. Pro samotný den zkoušky volte Krizovou esenci Rescue Remedy, kterou kapejte intenzivně, třeba každých 15 až 20 minut. A nyní vaše otázka.... Ne, takto esence nepracují. Neovlivní naše vnímání, ale negativní emoce přetaví v ty pozitivní, tedy lépe vyhodnotíme situaci, lépe se soustředíme, jsme schopni oddělit podstatné od nepodstatného, nepodlehneme strachu či panice....

krizova esence

CZ

Stáňa, 19.04.2019 10:22:05

Jak dlouho mohu kapky uzivat? Dekuji.

Re: krizova esence

CZ

PAVLA, 19.04.2019 23:23:52

Dobrý den, Krizová esence má své jméno odvozeno od situací, kdy ji používáme - stavy krize a nouze. Není určena pro dlouhodobé užívání. Je určena pro překonání nadměrné zátěže. Nejde o to, že by nám mohla ublížit - to nikdy! Jde o to, že při dlouhodobém užívání přestane fungovat tak, jak potřebujeme. Pro dlouhodobé užívání jsou určeny řadové esence, které odpovídají typu našich potíží, případně směs esencí.

Termín porodu

CZ

Klara, 30.01.2018 20:38:48

Kdy a jak začít uzivat kapky před porodem, během porodu a po porodu? DÍKY!

RE: Termín porodu

CZ

PAVLA, 30.01.2018 23:12:51

Dobrý den, tak měsíc před porodem doporučuji podávat osvědčenou směs: http://www.bachovy-esence.com/p/403/k-porodu-smes-30-ml-bachovy-kvetove-esence . Obsahuje Krizovou esenci, dávkujeme denně 4x 4 kapky. Těsně před porodem a během něj pak podávejte intenzivně, třeba každých patnáct dvacet minut. Anebo můžete používat přímo Krizovou esenci, to už je na Vás. Po porodu opět pokračujte několik dní 4x denně 4 kapky, pokud se budete cítit dobře a bez komplikací.

Krizová esence

CZ

Jarmila, 20.01.2018 00:08:42

Jak mám podávat Krizovou esenci dítěti před návštěvou zubaře?

Re: Krizová esence

CZ

PAVLA, 20.01.2018 00:12:07

Pokud je návštěva očekávaná a víte o ní delší dobu předem, začněte s podáváním Krizové esence už tři dny před návštěvou zubaře (naředěná esence, kapeme 4x denně 4 kapky). V den zákroku potom kapejte intenzivně. Hned po probuzení 4 kapky, poté každých 15 minut čtyři kapky. Dítěti můžete potřít i zápěstí, místo za ušima, tzv. třetí oko.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Alternativní produkty

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení