Pro rostliny

5 položek

 

bachovkyBachovy esence pomáhají rovněž rostlinám. Jsou živé a stejně jako my trpí stresem, ať už ze špatného prostředí, řezem, přesazováním, stěhováním nebo například nemocemi či škůdci. Podle Mechthild Scheffer, učitelky Bachova centra v Anglii, je základem léčení rostlin Bachovými květovými esencemi vždy Krizová esence (Rescue Remedy). Ostatní esence jsou pak přidávány podle konkrétního problému a situace. 

rescuePodle těchto znalostí a zkušeností jsou pro vás připraveny cenově zvýhodněné balíčky květových esencí pro několik různých situací, které u květin a rostlin rozeznáváme. Tyto kombinace jsou předávány jako letité zkušenosti mezi pěstiteli a zahrádkáři. 

Dávkovkání: Bachovy esence pro rostliny použijeme jinak, než jsme zvyklí u lidí a zvířat. Pro rostliny kapeme přímo z originální zásobní lahvičky, a to deset kapek od každé esence do velké konve s vodou na zalévání (10 l).

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení