Bach KRIZOVÁ ESENCE Rescue Remedy směs 30 ml

Bach KRIZOVÁ ESENCE Rescue Remedy směs 30 ml

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Krizová esence RESCUE REMEDY ve směsi s Aspenem a Mimulem, které pokrývají úzkost a různé druhy strachu a fobií. Tato esence je již namíchaná k přímému použití a dále se neředí. Je třeba ji spotřebovat do šesti týdnů. Směs obsahuje pouze originální Bachovy esence, kojeneckou vodu a několik kapek alkoholu.

299 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

BACH KRIZOVÁ ESENCE RESCUE REMEDY 30 ml, již ředěná s vodou

Obsahuje pět bylin: bílá lesní réva, devaterník, netýkavka, slíva třešňová a snědek. Clematis, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum, Star of Bethlehem. Namíchaná směs s esencemi Aspen (úzkost) a Mimulus (strach. Tato směs má dobu použitelnosti osm týdnů. 

Rychlá úleva v krizové situaci - napětí, strach, nervozita, stres, zkoušky, špatně zvládané problémy, špatné zprávy, porod, operace, úraz, šok, úlek, mdloby, návštěva zubaře, kousnutí od psa aj. Esence, která by neměla chybět v zavazadle pro denní nošení. Jednoduše řečeno, když se cítíme mizerně a neklidně, když nás potká cokoli nepříjemného a špatného, když máme nehodu. První pomoc v krizové chvíli.

Užívání: Dávkování je individuální a odvíjí se od nastalé situace. V krizových situacích lze užívat 4 kapky ve zhruba desetiminutových intervalech, a to až do patrného zlepšení stavu. Můžeme je kapat přímo pod jazyk, přidat do sklenice s vodou a popíjet po doušcích, případně použít přímo na kůži - na zápěstí, na čelo, na spánky, za uši, na krční tepnu. Po odeznění potíží používáme ještě nějakou dobu 4 kapky nejméně 4x denně. Může se užít též na zábaly a obklady, a to v množství šest až deset kapek na půl litru vody.

Pokud máme náročný den, jsme unaveni, nebo cítíme, že na nás "něco leze", přidáváme do koupele zhruba 15 kapek na vodu ve vaně. Dobré zkušenosti jsou s touto taktikou i při ženských potížích. Preventivně můžete kapky užívat před očekávaným napětím - zkouškami, porodem, operací... začněte asi tři až čtyři dny před náročným dnem. V průběhu nepříjemné či náročné události s podáváním pokračujeme. Možnosti použití kapek jsou téměř bez omezení. Naučte se je nosit u sebe, uchovávat je v lékárničce a přibalovat na cesty. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat pro sebe, anebo pro ostatní.

Upozornění: Krizové kapky jsou určeny pro stavy nouze, nemají být používány dlouhodobě. Jsou první pomocí v krizi. Nemohou být prostředkem k zachraňování celkově špatně vedeného, nerozumného a nevyváženého života.

 

Dobrý den, je možné tyto kapky použ?...

CZ

Pavla Zdrálková , 05.10.2020 14:30:06

Dobrý den, je možné tyto kapky použít pro holčičku 4roky před výkonem u zubaře. Po předešlých ne moc povedených návštěvách má strach a nechce se nechat ošetřit. Děkuji za odpověď.

Re: Dobrý den, je možné tyto kapky použ?...

CZ

PAVLA, 05.10.2020 16:27:07

Dobrý den, doporučuji zakoupit originální směs Krizová esence Rescue Remedy pro děti, kterou můžete používat opakovaně. Namíchaná směs má omezenou dobu expirace. Odkaz zde: https://www.bachovy-esence.com/p/296/krizova-esence-pro-deti-10-ml-bachovy-esence Dlouhodobě můžete podávat namíchanou směs na míru ve složení: Star of Bethlehem, Larch, Mimulus. Dodá dítěti odvahu a pokryje trauma z nepovedené návštěvy.

Užívání Krizové esence

CZ

BARBORA, 19.03.2020 14:47:55

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi touto směsí Krizová esence a mezi lahvičkou Krizová esence Rescue Remedy ve žluté krabičce??? Děkuji.

Re: Užívání Krizové esence

CZ

PAVLA, 19.03.2020 14:51:43

Dobrý den, Krizová esence Rescue Remedy ve žluté krabičce je originálním výrobkem firmy Nelsons - Bachovy květové esence, Bachova terapie. Tuto esenci můžete užívat jak neředěnou, tak namíchanou a ředěnou s vodou. A právě tuto směs nabízím já - už připravenou, smíchanou s esencemi Aspen (úzkost) a Mimulus (konkrétní strach). Má tedy omezenou expiraci 8 týdnů a je určena k přímému použití pro očekávanou situaci, neslouží k dlouhodobému skladování.

Dobrý večer, je tato esence vhodná pr...

CZ

Helena, 08.12.2017 18:26:26

Dobrý večer, je tato esence vhodná pro psa?

Re: Dobrý večer, je tato esence vhodná pr...

CZ

PAVLA, 09.12.2017 19:00:28

Dobrý den, ano, je. Bachovy esence slouží dětem, dospělým i zvířatům. Můžete ji pro psa v pohodě použít, pokud čekáte náročnou situaci, anebo zvíře prochází nějakým stresujícím stavem. S pozdravem Pavla

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení