Bach KRIZOVÁ ESENCE Rescue Remedy směs 30 ml

Bach KRIZOVÁ ESENCE Rescue Remedy směs 30 ml

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Krizová esence RESCUE REMEDY ve směsi s Aspenem a Mimulem, které pokrývají úzkost a různé druhy strachu a fobií. Tato esence je již namíchaná k přímému použití a dále se neředí. Je třeba ji spotřebovat do šesti týdnů. Směs obsahuje pouze originální Bachovy esence, kojeneckou vodu a několik kapek alkoholu.

253 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

BACH KRIZOVÁ ESENCE RESCUE REMEDY 30 ml, již ředěná s vodou

Obsahuje pět bylin: bílá lesní réva, devaterník, netýkavka, slíva třešňová a snědek. Clematis, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum, Star of Bethlehem.

Rychlá úleva v krizové situaci - napětí, strach, nervozita, stres, zkoušky, špatně zvládané problémy, špatné zprávy, porod, operace, úraz, šok, úlek, mdloby, návštěva zubaře, kousnutí od psa aj. Esence, která by neměla chybět v zavazadle pro denní nošení. Jednoduše řečeno, když se cítíme mizerně a neklidně, když nás potká cokoli nepříjemného a špatného, když máme nehodu. První pomoc v krizové chvíli.

Užívání: Dávkování je individuální a odvíjí se od nastalé situace. V krizových situacích lze užívat 4 kapky ve zhruba desetiminutových intervalech, a to až do patrného zlepšení stavu. Můžeme je kapat přímo pod jazyk, přidat do sklenice s vodou a popíjet po doušcích, případně použít přímo na kůži - na zápěstí, na čelo, na spánky, za uši, na krční tepnu. Po odeznění potíží používáme ještě nějakou dobu 4 kapky nejméně 4x denně. Může se užít též na zábaly a obklady, a to v množství šest až deset kapek na půl litru vody.

Pokud máme náročný den, jsme unaveni, nebo cítíme, že na nás "něco leze", přidáváme do koupele zhruba 15 kapek na vodu ve vaně. Dobré zkušenosti jsou s touto taktikou i při ženských potížích. Preventivně můžete kapky užívat před očekávaným napětím - zkouškami, porodem, operací... začněte asi tři až čtyři dny před náročným dnem. V průběhu nepříjemné či náročné události s podáváním pokračujeme. Možnosti použití kapek jsou téměř bez omezení. Naučte se je nosit u sebe, uchovávat je v lékárničce a přibalovat na cesty. Nikdy nevíte, kdy je budete potřebovat pro sebe, anebo pro ostatní.

Upozornění: Krizové kapky jsou určeny pro stavy nouze, nemají být používány dlouhodobě. Jsou první pomocí v krizi. Nemohou být prostředkem k zachraňování celkově špatně vedeného, nerozumného a nevyváženého života.

 

Dobrý večer, je tato esence vhodná pr...

, 08.12.2017 18:26:26

Dobrý večer, je tato esence vhodná pro psa?

Re: Dobrý večer, je tato esence vhodná pr...

, 09.12.2017 19:00:28

Dobrý den, ano, je. Bachovy esence slouží dětem, dospělým i zvířatům. Můžete ji pro psa v pohodě použít, pokud čekáte náročnou situaci, anebo zvíře prochází nějakým stresujícím stavem. S pozdravem Pavla

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info