RESCUE REMEDY

13 položek

Krizová esence nese už v názvu svůj úkol a určení. Používá se v nouzi - v situaci, která vyžaduje okamžitý zásah a pozitivní stimulaci našich emocí. Jejím účelem je léčit pre a postemocionální stres.

Je kombinací pěti květových esencí: Impatiens, Star of Bethlehem, Cherry Plum, Rock Rose a Clematis. Krizový krém obsahuje navíc očistnou esenci Crab Apple. Jde o nejznámější a nejpoužívanější esenci. Lidé ji nosí u sebe v zavazadle, bývá součástí domácí lékárničky. Pomáhá ve vypjatých situacích, kdy se ocitneme pod tlakem okolností. Může jít o nehody, úrazy, ztrátu vědomí, kóma, špatné zprávy, náhlou paniku před zkouškou či pohovorem, při momentálním stresu a emocionálním vypětí, při závažných situacích v práci či v rodině. Pomůže nám uvolnit napětí. Je vhodná pro zvládnutí velice náročných a dramatických životních událostí: smrt v rodině, rozvod ale i svatba, soudní líčení, veřejné vystoupení apod. Nedoporučuje se užívat dlouhodobě, dlouhodobá nepříznivá situace a stres vyžaduje hlubší léčbu a užití konkrétní esence pro typ a povahu člověka.

Krizovou esenci mohou používat lidé každého věku a zdravotního stavu, včetně kojenců a těhotných žen. Užitek přináší i zvířatům a rostlinám. Užívání: ve stavu nouze užívejte čtyři kapky na jazyk či do nápoje (užívat můžete i neředěnou esenci přímo z originální lahvičky, ne vždy máme po ruce připravenou užívací lahvičku), případně dvě stříknutí Krizového spreje na jazyk. Užívejte tak často, jak je třeba (klidně po půlhodině až hodině) až do odeznění potíží. V případě očekávaného stresu (zkoušky ve škole, porod, veřejné vystoupení aj.) začněte užívat s dostatečným předstihem.

 

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení