Proti stresu

33 položek

Denně na nás číhá doma i v práci. Vysává nás, vybíjí nám baterky, kazí nám pohodu a podlamuje zdraví. STRES! To slovo známe všichni od dětí ve škole až po seniory. Způsobují ho zdánlivé maličkosti, dávkované neustále ze všech stran, anebo nepříjemné události, které jsou sice výjimečné, ale zato nás zasáhnou obrovskou silou. 

Bachovy květové esence nám pomohou zvládnout pocity stresu a pomohou nám lépe se s ním vyrovnat a čelit jeho následkům. Krizová situace vyžaduje rychlou pomoc, tou je pro nás KRIZOVÁ ESENCE RESCUE REMEDY. Naučte se ji nosit při sobě. V kabelce, v batohu, v kufru, v šuplíku v práci, v lékárničce doma... Nemůže odstranit příčiny stresu, pomůže nám ale dostat se zpět do "formy", kdy jsme schopni dobře reagovat a rychle se zotavit. Pro příklad několik situací, pro které je určena: nemoc, úraz, nehoda, rozvod, smrt v rodině, zkoušky ve škole, rozvod, hádka, momentální tlak v zaměstnání, panika, hysterie, náhlý strach...

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:
Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení