Řeším: HYSTERIE směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: HYSTERIE směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs zaměřená na potíže se zvládáním vlastních emocí, kdy jedinec přechází do afektu a není schopen jednat racionálně. Jde o neurotickou poruchu, kterou charakterizuje citová labilita a sebestřednost se sklonem k teatrálnímu chování a afektům.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: HYSTERIE směs 30 ml

Směs je sestavená na zmírnění hysterického chování. Hysterická žena či hysterický muž nejsou v afektu schopni a ochotni přijímat racionální argumenty a chovat se adekvátně situaci. Jednají teatrálně a sebestředně, jsou labilní. Tato porucha vede často k těžkým problémům v rodině a v případě trvalých atak tohoto chování je nutné vyhledat odbornou pomoc. Bachovy esence pomohou získat vládu nad vlastními emocemi. Doporučujeme podporu v podobě minerálních buněčných solí, a to soli Kalium phosphoricum č. 5, Ferrum phosphoricum č. 3 a Magnezium phosphoricum č. 7. Pokud dochází v důsledku hysterického záchvatu ke křečím, pak je nutné dodat sůl Natrium chloratum č. 8. Důležité je vědět, že k hysterickým projevům může dojít také z důvodu překyselení a špatného stavu jater (pak je nutné dodat sůl Natrium phosphoricum č. 9). Nezapomeňte na detoxikaci jater (pomůže vám bylinka ostropestřec mariánský). Pokud již k záchvatu dojde, podávejte kromě své osobní směsi Bachových esencí Krizovou esenci Rescue Remedy, a to každých patnáct minut několik kapek.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení