Namíchaná směs esencí 30 ml (1 kus) - Bachovy květové esence

Namíchaná směs esencí 30 ml (1 kus) - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Namíchaná směs esencí "na míru" 30 ml - 1 kus. Směs Bachových květových esencí připravená na objednávku na míru klientovi v lahvičce s kapátkem. Konzultace je obsažena v ceně a stejně tak i kapací lahvička. Směs obsahuje pouze originální Bachovy esence, kojeneckou vodu a několik kapek alkoholu.

245 Kč s DPH

EAN: 0100

Dostupnost: Skladem

NAMÍCHANÁ SMĚS V MIXOVACÍ LAHVIČCE 30 ml 

Bachova terapie umožňuje smíchání až sedmi druhů esencí. Ze svých potíží vyberte ty čerstvé a nejaktuálnější, které pro Vás znamenají největší problém. Podle nich vyberte esenci do své vlastní směsi. Pokud se na to necítíte, či potřebujete poradit s výběrem, obraťte se na mne po emailu info@bachovy-esence.com.

Esence prosím vypište v objednávce do poznámky. Připište jméno toho, pro něhož je směs esencí určena. Toto jméno bude stát na štítku na lahvičce. Příklad: Janička, Petr, maminka, Rexík, Asta, Micinka aj. 

Zvolit si je můžete sami podle vlastního uvážení, anebo je vybereme společně. Dostanete je ve skleněné hnědé nebo modré lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml. Použitá je vždy kojenecká voda balená. Do směsi je přidáno šest kapek lékárenského alkoholu pro zachování kvality směsi. Pokud si to nebudete přát, nebudeme roztok konzervovat alkoholem.

Na své osobní lahvičce naleznete štítek s výpisem obsažených esencí, informací o způsobu podávání a s datem namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba 6 týdnů, doba, která přibližně odpovídá spotřebování směsi při pravidelném užívání 4x4. Záleží na intenzitě užívání. Vzorový štítek vidíte na přiloženém obrázku. Je třeba zabránit kontaminaci vody - neponechávejte lahvičku na slunci, neponechávejte lahvičku otevřenou zbytečně, kapátko neodkládejte mimo lahvičku a neolizujte. Lahvičku nenechávejte v blízkosti elektromagnetického pole (mobil, mikrovlnná trouba, televize aj.). Při správném zacházení Vám směs esencí vydrží déle a bez potíží až do jejího spotřebování.

Užívání Bachových esencí ve směsi:

Esence užíváte minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Začněte hned po probuzení a poslední užití doporučuji před usnutím (nejlépe je nechat jednu lahvičku na nočním stolku a druhou nosit v kabelce či batohu - odděleně od mobilu). Lahvičku před použítím protřepejte, aktivujete tím energetický potenciál esencí. Esence můžete nakapat přímo do úst (neolizovat kapátko), nebo si je přidat do vody k napití. Působení esencí můžete podpořit i potíráním zápěstí, tepny na krku a bodu mezi obočím (tzv. třetího oka).

Miminka a batolata: doporučujeme potírat zápěstí a místečko za ušima a mezi obočím. Neváhejte přidat několik kapek do koupele před spaním. Pokud dítě pije čaj či šťávu, můžete nakapat do pití. Obsah alkoholu je zanedbatelný. Pokud nechcete alkohol do směsi vůbec, stačí napsat do poznámky.

Pokud jste tak trochu nedisciplinovaní a nejste schopni pravidelné užívání během dne dodržet, nakapejte si 16 kapek do PET lahve s vodou (kojenecká voda s růžovým uzávěrem 0,5 až 0,75 l) a celý den upíjejte, a to pravidelně každý den. Nelze užít jednorázově jednou za den. Důležité je pravidelné užívání. Pokud nebudete esence užívat pravidelně v rozložení během dne, není možné očekávat zlepšení.

Doporučení:

Investovali jste peníze do zlepšení svého zdraví, a tak využijte všechny možnosti, jak léčení esencemi podpoříte. Doporučujeme proto zahájit užívání tím, že si zapíšete do sešitku datum a pod něj do sloupečku Váš současný problém či více potíží. Např. mám vztek, vybuchnu hned, jsem hysterická, když.... žárlím, když... bojím se tmy... apod. Po šesti týdnech tento sešitek vezměte a do sloupku vedle si zapište opět datum a aktuální stav ke každému zápisu. Např.: mám vztek - zlepšuje se to. Bojím se tmy - stejné. Jsem hysterická - mnohem lepší atd. Tak se nejlépe přesvědčíte, zda došlo ke zlepšení, a budete moci případně pozměnit složení směsi. Dále doporučujeme: Je dobré pořídit si dvě lahvičky (akce 1+1) - jednu si ponecháte na nočním stolku, druhá zůstane v práci, případně bude celý den s Vámi ve Vašem zavazadle.

Další doporučení:

Doporučujeme podpořit energetické působení esencí rovněž energetickým cvičením. Na internetu či v knihkupectví naleznete různá cvičení, jednoduché a rychlé je osvojit si např. Pět Tibeťanů. Dále je třeba omezit cukry a pití kávy a alkoholu. Zcela vynechte limonády a bublinky, ideální je čistá voda bez bublinek, dále bylinkové a kvalitní ovocné čaje. Vhodné jsou procházky do přírody a v létě chození naboso.

Nervy a stres

, 11.07.2018 18:31:53

Dobrý den, mohu poprosit o radu, zda by kapky fungovali na pocit strachu? Od porodu mám problémy se žaludkem, vdycky když jsem ve stresu nebo řešíme nějaký problém, tak mi začne být špatně od žaludku, tím se vyděsim, kdo by se postaral o dítě, kdyby mi bylo špatně a je mi z toho ještě hůř třeba týden.. Takhle už to trvá cca osm měsíců. Zkusila jsem lltryptofan, ale přijde mi, že ne vždy pomáhá a už jsem z toho zoufalá ???? potřebuji fungovat a starat se o domácnost a dítě a takhle nemám energii vůbec na nic. Moc děkuji za jakoukoliv radu a přeji hezký den

Re: Nervy a stres

, 11.07.2018 23:28:52

Dobrý den, zkopírujte mi prosím dotaz do emailu info@bachovy-esence.com Sestavím Vám směs na míru. Ano, pokud budete esence trpělivě a spolehlivě užívat, můžete svůj stav výrazně zlepšit. Na to Bachovy esence jsou.

Vztekani a hysteraky

, 09.02.2018 23:09:29

Dobrý den, mam 20ti měsíčního syna. Dost často se vzteká, dupe nozkama, mlátí hlavou o zem. Mívá hysterické vztekaní. Také mě rád fyzicky ubližuje nejčastěji štípáním, fackovanim, kopáním. Jaké esence by jste mi doporučila? Dekuji.

Astma u kocourka.

, 28.01.2015 15:56:45

U Bachových esencí není při výběru rozhodující stav těla, tedy nemoc. Musíte vyhodnotit osobnost zvířátka a podle jeho chování esence vybrat. Po pravidelném podávání se předpokládá zlepšení fyzického stavu. U astma bych ale tak jako tak na základě zkušeností doporučila do směsi esenci Crab Apple.

Astma - kocour

, 28.01.2015 15:51:07

Dobrý den, je možné nechat si namíchat Bachovy esence pro dvouletého koucourka, který má astma? Doporučíte mi nějaké složení? A je to možné namíchat bez alkoholu? Děkuji

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info