Namíchaná směs esencí 30 ml (1 kus) - Bachovy květové esence

Namíchaná směs esencí 30 ml (1 kus) - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Namíchaná směs esencí "na míru" 30 ml - 1 kus. Směs Bachových květových esencí připravená na objednávku na míru klientovi v lahvičce s kapátkem. Konzultace je obsažena v ceně a stejně tak i kapací lahvička. Směs obsahuje pouze originální Bachovy esence a kojeneckou vodu.

299 Kč s DPH

EAN: 0100

Dostupnost: Skladem

NAMÍCHANÁ SMĚS V MIXOVACÍ LAHVIČCE 30 ml 

Bachova terapie umožňuje smíchání až sedmi druhů esencí. Ze svých potíží vyberte ty čerstvé a nejaktuálnější, které pro Vás znamenají největší problém. Podle nich vyberte esenci do své vlastní směsi. Pokud se na to necítíte, či potřebujete poradit s výběrem, obraťte se na mne po emailu info@bachovy-esence.com.

KONZULTACE A PORADNA PRO KLIENTY ZCELA ZDARMA!

Esence prosím vypište v objednávce do poznámky. Připište jméno toho, pro něhož je směs esencí určena. Toto jméno bude stát na štítku na lahvičce. Příklad: Janička, Petr, maminka, Rexík, Asta, Micinka aj.

Zvolit si je můžete sami podle vlastního uvážení, anebo je vybereme společně. Dostanete je ve skleněné hnědé nebo modré lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml. Použitá je zdravá voda, filtrovaná naším zařízením Berkey. Ve směsi je obsah max. 1 ml alkoholu, zanedbatelný, nosičem esencí je brandy. Pokud si to přejete, budeme roztok ještě konzervovat alkoholem.

Na své osobní lahvičce naleznete štítek s výpisem obsažených esencí, informací o způsobu podávání a s datem namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba šest týdnů, doba, která přibližně odpovídá spotřebování směsi při pravidelném užívání 4x4. Záleží na intenzitě užívání. Vzorový štítek vidíte na přiloženém obrázku. Je třeba zabránit kontaminaci vody - neponechávejte lahvičku na slunci, neponechávejte lahvičku otevřenou zbytečně, kapátko neodkládejte mimo lahvičku a neolizujte. Lahvičku nenechávejte zbytečně v blízkosti elektromagnetického pole (mobil, mikrovlnná trouba, televize aj.). Při správném zacházení vám směs esencí vydrží déle a bez potíží až do jejího spotřebování.

Užívání Bachových esencí ve směsi:

Esence užíváte minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Začněte hned po probuzení a poslední užití doporučuji před usnutím (nejlépe je nechat jednu lahvičku na nočním stolku a druhou nosit v kabelce či batohu, případně v práci). Lahvičku před použítím protřepejte, aktivujete tím energetický potenciál esencí. Esence můžete nakapat přímo do úst (neolizovat kapátko), nebo si je přidat do vody k napití. Působení esencí můžete podpořit i potíráním zápěstí, tepny na krku a bodu mezi obočím (tzv. třetího oka).

Miminka a batolata: doporučujeme potírat zápěstí a místečko za ušima a mezi obočím. Neváhejte přidat několik kapek do koupele před spaním. Pokud dítě pije čaj či šťávu, můžete nakapat do pití. Obsah alkoholu v namíchané směsi je zanedbatelný, navíc můžete ještě naředit kojeneckou vodou.

Pokud jste tak trochu nedisciplinovaní a nejste schopni pravidelné užívání během dne dodržet, nakapejte si 16 kapek do PET lahve s vodou (kojenecká voda s růžovým uzávěrem 0,5 až 0,75 l) a celý den upíjejte, a to pravidelně každý den. Nelze užít jednorázově jednou za den. Důležité je pravidelné užívání. Pokud nebudete esence užívat pravidelně v rozložení během dne, není možné očekávat zlepšení.

Doporučení:

Investovali jste peníze do zlepšení svého zdraví, a tak využijte všechny možnosti, jak léčení esencemi podpoříte. Doporučujeme proto zahájit užívání tím, že si zapíšete datum a současný problém či více potíží. Např. mám vztek, vybuchnu hned, jsem hysterická, bojím se tmy... apod. Po šesti týdnech tento zápis vezměte a do sloupku vedle si zapište opět datum a aktuální stav ke každému zápisu. Např.: mám vztek - zlepšuje se to. Bojím se tmy - stejné. Jsem hysterická - mnohem lepší atd. Tak se nejlépe přesvědčíte, zda došlo ke zlepšení, a budete moci případně pozměnit složení směsi. Dále doporučujeme: Je dobré pořídit si dvě lahvičky (akce 1+1) - jednu si ponecháte na nočním stolku, druhá zůstane v práci, případně bude celý den s Vámi ve Vašem zavazadle.

Další doporučení:

1) Doporučujeme podpořit energetické působení esencí rovněž energetickým cvičením. Na internetu či v knihkupectví naleznete různá cvičení, jednoduché a rychlé je osvojit si např. Pět Tibeťanů.

2) Dále je třeba omezit cukry a pití alkoholu. Kávu si v rozumném množství klidně dopřejte. Zcela vynechte limonády a bublinky, ideální je čistá voda bez bublinek, dále bylinkové a kvalitní ovocné čaje. Pitný režim je důležitý, ale i tady platí - všeho s mírou. Každý jsme jiný a máme jinou potřebu tekutin. Proto se k pití vody nenuťte, ale napijte se vždycky, když cítíte jen trochu žízeň, a neodkládejte to. Káva či pivo nemůžou nahradit potřebu vody. Naopak, odvodňují. Nejezte večer těžká jídla. Nedívejte se na zprávy, pokud vás rozčilují. Omezte čas strávený u PC či FCB.

3) Více než jen vhodné jsou procházky do přírody a v létě chození naboso. Je to ta nejčistší forma energie, kterou se dobíjíme. Přiměřený, zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. Pokud si myslíte, že pro sebe děláte něco dobrého, když vyrazíte v helmě v tropickém vedru na kole, budu s vámi asi polemizovat. Dělejte to, co tělu svědčí a ono se podle toho chová a sděluje vám to po svém. Nepřepínejte se, ale pohybu si užívejte - každý jsme jiný a každý něco jiného zvládneme. Nepodléhejte módě, ale potřebám svého fyzického těla.

4) Meditace je něco, co nám může opravdu pomoci, ačkoli řada lidí je skeptická. Pokud si ji ale osvojíte, pokud dobře pochopíte a prožijete její potenciál, budete za čas ohromeni, jakou službu nám odvádí. Na internetu dnes najdete řadu postupů, začněte jednoduchými technikami. Je to čas jen pro vás, tak do toho! Nechte pracovat svoji intuici. 

5) Zajistěte si dostatek minerálů a vitamínů pro svoje tělo i zdravou mysl. Seznamte se s minerálními buněčnými solemi, skvělým produktem, který vaše tělo naučí hospodařit s minerály a zároveň doplní jejich deficit. Kombinaci s Bachovými květovými esencemi můžeme jen doporučit. Nezapomeňte na dostatečný přísun vitamínů řady B (přírodním zdrojem je Pangamin, pivovarské kvasnice v tabletkách) a dotujte se vitamínem C v jakékoli podobě.

Pomoc

CZ

Lucka , 22.12.2022 09:02:43

Dobrý den, prosím o pomoc s výběrem vhodné esence ???? Poslední dobou je toho na mě moc.Mám roční dvojčata do toho i starší děti.Manželovi byla před měsícem potvrzena roztroušená skleróza.Už se mi chce ze všeho brečet, kolikrát si říkám, že bych nejradši utekla,nebo si něco udělala.Kvůli vzrůstajícímu stresu jsem hnusná na větší děti,křičím na ně a cítím,že si nejsme tak blízcí jako třeba před rokem.Manžel je nemocný, špatně cítí ruku,zakopává, tudíž je péče dvojčat většinou na mě.Byužívám k pomoci starší děti, ale občas mám pocit, že je s tím štvu.Je toho na mě moc.Tím, že se v době stresuji to převádím na náladu celé rodiny.Začala jsem se dost hádat s manželem i kvůli blbostem a při jeho nemoci mu tím vůbec nepomáhám.Holky začnou plakát obě najednou,nebo nestíhám nic kolem dělat a už jsem ve stresu a odnáší to všichni.Nejradeji bych se zavřela někde sama a jen brečela,nebo se sbalila a utekla ???? Děkuji za přečtení a radu.

Spánek dítěte

CZ

Zuzana, 14.02.2021 08:42:27

Dobrý den, moc prosím o radu. Roční dítě se v noci neustále budí.. Vzbudí se s křikem a někdy to doprovází nenene.. Netuším co jí trápí jestli noční múry či ji něco bolí.. Kroutí se a prevaluje nedokáže klidně usnout.. Nikdy nebyla moc správě dítě ale aby se budila s křikem to už mi přijde moc... Prosím o radu jakou esencí ji namíchat? Děkuji Vrbová

Re: Spánek dítěte

CZ

PAVLA, 14.02.2021 22:36:02

Dobrý den, Váš dotaz byl patrně zpracován již do emailu. S pozdravem Pavla K

Strach jízdy autem

CZ

Ala, 02.08.2020 18:23:42

Dobrý den mám po autonehodě už tři roky ale pořád mám strach s jízdy autem i MHD začnu být nervózní začnu se třepat a v hlavě jako byCh tam neměla nic je to divný pocit když jsi dám 1/2 diazepanu tak je to v pořádku ale léky nechci brát na nervozitu si beru Cherry Plum děkuji za radu i k namícháni esence Ala

Re: Strach jízdy autem

CZ

PAVLA, 02.08.2020 22:33:15

Dobrý den, tedy musíme brát v úvahu trauma a současnou paniku a úzkost. Mimulus, Aspen, Rock Rose, Star of Bethlehem, Beech, Larch, Rescue Remedy. Objednat můžete v odkazu, esence prosím zkopírujte do poznámky při procesu objednávání. Nutné je užívat kapky denně podle návodu a nevynechávat jednotlivé dávky. Dále se podívejte na minerální soli NAT MUR a KALI PHOS. https://www.bachovy-esence.com/p/364/namichana-smes-esenci-30-ml-2-kusy

Nervy a stres

CZ

Lenka , 11.07.2018 18:31:53

Dobrý den, mohu poprosit o radu, zda by kapky fungovali na pocit strachu? Od porodu mám problémy se žaludkem, vdycky když jsem ve stresu nebo řešíme nějaký problém, tak mi začne být špatně od žaludku, tím se vyděsim, kdo by se postaral o dítě, kdyby mi bylo špatně a je mi z toho ještě hůř třeba týden.. Takhle už to trvá cca osm měsíců. Zkusila jsem lltryptofan, ale přijde mi, že ne vždy pomáhá a už jsem z toho zoufalá ???? potřebuji fungovat a starat se o domácnost a dítě a takhle nemám energii vůbec na nic. Moc děkuji za jakoukoliv radu a přeji hezký den

Re: Nervy a stres

CZ

PAVLA, 11.07.2018 23:28:52

Dobrý den, zkopírujte mi prosím dotaz do emailu info@bachovy-esence.com Sestavím Vám směs na míru. Ano, pokud budete esence trpělivě a spolehlivě užívat, můžete svůj stav výrazně zlepšit. Na to Bachovy esence jsou.

Vztekani a hysteraky

CZ

Šárka Veselská, 09.02.2018 23:09:29

Dobrý den, mam 20ti měsíčního syna. Dost často se vzteká, dupe nozkama, mlátí hlavou o zem. Mívá hysterické vztekaní. Také mě rád fyzicky ubližuje nejčastěji štípáním, fackovanim, kopáním. Jaké esence by jste mi doporučila? Dekuji.

Re: Vztekani a hysteraky

CZ

PAVLA, 21.08.2019 16:15:58

Dobrý den, určitě směs na míru, kde nebude chybět Holly, Cherry Plum a Vine.

Astma u kocourka.

CZ

PAVLA, 28.01.2015 15:56:45

U Bachových esencí není při výběru rozhodující stav těla, tedy nemoc. Musíte vyhodnotit osobnost zvířátka a podle jeho chování esence vybrat. Po pravidelném podávání se předpokládá zlepšení fyzického stavu. U astma bych ale tak jako tak na základě zkušeností doporučila do směsi esenci Crab Apple.

Astma - kocour

CZ

Zuzana, 28.01.2015 15:51:07

Dobrý den, je možné nechat si namíchat Bachovy esence pro dvouletého koucourka, který má astma? Doporučíte mi nějaké složení? A je to možné namíchat bez alkoholu? Děkuji

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení