Namíchaná směs esencí 60 ml (2 kusy) - Bachovy květové esence

Namíchaná směs esencí 60 ml (2 kusy) - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ AKCE

Namíchaná směs esencí "na míru" 30 ml - dva kusy (celkem 60 ml). Směs Bachových květových esencí připravená na objednávku na míru klientovi ve dvou lahvičkách s kapátkem. Konzultace je obsažena v ceně a stejně tak i kapací lahvička. Akce se vztahuje pouze na míchání totožné směsi a jejím úkolem je zajistit pravidelné užívání bez vynechání. Směs obsahuje pouze originální Bachovy esence a kojeneckou vodu.

414 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

NAMÍCHANÁ SMĚS V MIXOVACÍ LAHVIČCE 30 ml - 2 kusy (celkem 60 ml) - Bachovy květové esence

Bachova terapie umožňuje smíchání až sedmi druhů esencí. Ze svých potíží vyberte ty čerstvé a nejaktuálnější, které pro Vás znamenají největší problém. Podle nich vyberte esenci do své vlastní směsi. Pokud se na to necítíte, či potřebujete poradit s výběrem, obraťte se na mne po emailu info@bachovy-esence.com.

KONZULTACE A PORADNA PRO KLIENTY ZCELA ZDARMA!

Esence prosím vypište v objednávce do poznámky. Připište jméno toho, pro něhož je směs esencí určena. Toto jméno bude stát na štítku na lahvičce. Příklad: Janička, Petr, maminka, Rexík, Asta, Micinka aj.

Zvolit si je můžete sami podle vlastního uvážení, anebo je vybereme společně. Dostanete je ve skleněné hnědé nebo modré lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml. Použitá je zdravá voda z našeho filtračního zařízení Berkey. Směs obsahuje přirozeně malé množství alkoholu, který je nosičem esencí. Pokud si to přejete, budeme roztok konzervovat navíc alkoholem.

Na své osobní lahvičce naleznete štítek s výpisem obsažených esencí, informací o způsobu podávání a s datem namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba šest týdnů, doba, která přibližně odpovídá spotřebování směsi při pravidelném užívání 4x4. Záleží na intenzitě užívání. Vzorový štítek vidíte na přiloženém obrázku. Je třeba zabránit kontaminaci vody - neponechávejte lahvičku na slunci, neponechávejte lahvičku otevřenou zbytečně, kapátko neodkládejte mimo lahvičku a neolizujte. Lahvičku nenechávejte zbytečně v blízkosti elektromagnetického pole (mobil, mikrovlnná trouba, televize aj.). Při správném zacházení směs esencí vydrží déle a bez potíží až do jejího spotřebování.

Užívání Bachových esencí ve směsi:

Esence užíváte minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Začněte hned po probuzení a poslední užití doporučuji před usnutím (nejlépe je nechat jednu lahvičku na nočním stolku a druhou nosit v kabelce či batohu, případně ji nechat v práci). Lahvičku před použítím protřepejte, aktivujete tím energetický potenciál esencí. Esence můžete nakapat přímo do úst (neolizovat kapátko), nebo si je přidat do vody k napití. Působení esencí můžete podpořit i potíráním zápěstí, tepny na krku a bodu mezi obočím (tzv. třetího oka).

Miminka a batolata: doporučujeme potírat zápěstí a místečko za ušima a mezi obočím. Neváhejte přidat několik kapek do koupele před spaním. Pokud dítě pije čaj či šťávu, můžete nakapat do pití. Obsah alkoholu v namíchané směsi je zanedbatelný. 

Pokud jste tak trochu nedisciplinovaní a nejste schopni pravidelné užívání během dne dodržet, nakapejte si 16 kapek do PET lahve s vodou (kojenecká voda s růžovým uzávěrem 0,5 až 0,75 l) a celý den upíjejte, a to pravidelně každý den. Nelze užít jednorázově jednou za den. Důležité je pravidelné užívání. Pokud nebudete esence užívat pravidelně v rozložení během dne, není možné očekávat zlepšení.

Doporučení:

Investovali jste peníze do zlepšení svého zdraví, a tak využijte všechny možnosti, jak léčení esencemi podpoříte. Doporučujeme proto zahájit užívání tím, že si zapíšete datum a pod něj do sloupečku Váš současný problém či více potíží. Např. mám vztek, vybuchnu hned, jsem hysterická, žárlím, bojím se tmy... apod. Po šesti týdnech tento zápis vezměte a do sloupku vedle si zapište opět datum a aktuální stav ke každému zápisu. Např.: mám vztek - zlepšuje se to. Bojím se tmy - stejné. Jsem hysterická - mnohem lepší atd. Tak se nejlépe přesvědčíte, zda došlo ke zlepšení, a budete moci případně pozměnit složení směsi. Dále doporučujeme podpořit terapii užíváním minerálních buněčných solí.

Další doporučení:

1) Doporučujeme podpořit energetické působení esencí rovněž energetickým cvičením. Na internetu či v knihkupectví naleznete různá cvičení, jednoduché a rychlé je osvojit si např. Pět Tibeťanů.

2) Dále je třeba omezit cukry a pití alkoholu. Kávu si v rozumném množství klidně dopřejte. Zcela vynechte limonády a bublinky, ideální je čistá voda bez bublinek, dále bylinkové a kvalitní ovocné čaje. Pitný režim je důležitý, ale i tady platí - všeho s mírou. Každý jsme jiný a máme jinou potřebu tekutin. Proto se k pití vody nenuťte, ale napijte se vždycky, když cítíte jen trochu žízeň, a neodkládejte to. Káva či pivo nemůžou nahradit potřebu vody. Naopak, odvodňují. Nejezte večer těžká jídla. Omezte sledování zpráv, pokud jste si vědomi, že vás to stresuje.

3) Více než jen vhodné jsou procházky do přírody a v létě chození naboso. Je to ta nejčistší forma energie, kterou se dobíjíme. Přiměřený, zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. Pokud si myslíte, že pro sebe děláte něco dobrého, když vyrazíte v helmě v tropickém vedru na kole, budu s vámi asi polemizovat. Dělejte to, co tělu svědčí a ono se podle toho chová a sděluje vám to po svém. Nepřepínejte se, ale pohybu si užívejte - každý jsme jiný a každý něco jiného zvládneme. Nepodléhejte módě, ale potřebám svého fyzického těla.

4) Meditace je něco, co nám může opravdu pomoci, ačkoli řada lidí je skeptických. Pokud si ji osvojíte, pokud dobře pochopíte a prožijete její potenciál, budete za čas ohromeni, jakou službu nám odvádí. Na internetu dnes najdete řadu postupů, začněte jednoduchými technikami. Je to čas jen pro vás, tak do toho! Naslouchejte své intuici.

5) Zajistěte si dostatek minerálů a vitamínů pro svoje tělo i zdravou mysl. Seznamte se s minerálními buněčnými solemi, skvělým produktem, který vaše tělo naučí hospodařit s minerály a zároveň doplní jejich deficit. Kombinaci s Bachovými květovými esencemi můžeme jen doporučit. Nezapomeňte na dostatečný přísun vitamínů řady B (přírodním zdrojem je Pangamin, pivovarské kvasnice v tabletkách) a dotujte se vitamínem C v jakékoli podobě.

 

 

Stav na začátku užívání

CZ

Irena, 12.08.2022 11:18:25

Dobrý den, chci se zeptat, zda máte zkušenost se změnami v začátku používání esencí? Mám pocit jakoby chvění, je mi spíš hůř než líp. Beru kapky na úzkosti a strach o děti. Díky za odpvoěd.

Dobrý den, mám prosím dotaz,zda namí...

CZ

Eva, 17.07.2022 15:12:24

Dobrý den, mám prosím dotaz,zda namíchanou směs mužů skladovat v lednici nebo jak nejlépe udržet směs v lahvičce,aby se nezakalila? Minule,co jsem si objednala,tak druhá lahvička po 4 týdnech,kdy jsem ji neotevřenou skladovala na temném suchém místě,tak se zakalila. Děkuji předem za odpověď

Re: Dobrý den, mám prosím dotaz,zda namí...

CZ

PAVLA, 17.07.2022 15:26:53

Dobrý den, pokud lahvičku nepoužíváte (např. jedna na nočním stolku, druhá v práci), pak je možné uchovat ji v lednici do doby, až na ni přijde řada. Lahvičky ošetřujeme horkou párou a kapátka prochází dezinfekcí alkoholem, z naší strany se snažíme až nadstandartním způsobem (včetně jednorázových rukavic při manipulaci s kapátky a lahvičkami). Chceme se tak vyhnout konzervaci přidaným alkoholem, protože kapky jsou často určeny pro děti a domácí zvířata. Kapky připravuji pouze já, nebo moje dcera. Bohužel, neovlivníme průběh, jakým je s lahvičkou (tedy balíčkem) nakládáno ve vedrech při přepravě a nevidíme, jakým způsobem s ní nakládá klient. Pokud takovou závadu objevíte, je třeba nafotit či natočit video a poslat na náš e-mail. Lahvičku namícháme čerstvou. S pozdravem Pavla

Separační úzkost u psa

CZ

Kristýna, 23.08.2018 10:50:58

Dobrý den je možno objednat Bachovky kapky na separační úzkost u psa středního plemene. Nevím zda mate zkušenost které esence jsou vhodné. Pejsek špatně snáší samotu, štěká, nadměrně slinní, při odchodu se třese a ničí dveře z bytu pokud zůstane sám.

Re: Separační úzkost u psa

CZ

PAVLA, 19.03.2020 14:45:32

Dobrý den, určitě zkuste směs SEPARAČNÍ ÚZKOST v sekci Pro zvířátka. Podávat dle návodu, bez vynechávání.

Chci se zeptat, zda...

CZ

Jana Buchtová, 30.06.2018 11:27:01

Chci se zeptat, zda Bachovy esence pomáhají i při chronických onemocněních jako je Crohnova choroba, kterou trpím. Děkuji

Re: Chci se zeptat, zda...

CZ

PAVLA, 30.06.2018 14:50:37

Dobrý den, Bachovy esence fungují skrze emocionální stav pacienta. Přímo na fyzický stav působí Schüsslerovy minerální soli a doplňují deficit látek, které tělu chybí. V tomto případě kombinuji obě terapie plus homeopatii. Nutná je úprava jídelníčku. S pozdravem Pavla

Noční pomocovani

CZ

Lenka, 01.02.2018 11:11:03

Dobry den, nejsem si jistá, zda na noční pomocovani u syna objednat Bachovy esence na míru a nebo Schusslerovy soli? Děkuji

Re: Noční pomocovani

CZ

PAVLA, 01.02.2018 11:40:53

Dobrý den, situaci určitě zkonzultujte alespoň emailem, na základě toho sestavíme směs na míru. Plus Schüsslerovy soli, které budou případu odpovídat. S pozdravem Pavla

Vztekani

CZ

Paulova, 21.01.2018 09:54:27

Dobry den jakou bych mela zvolit esenci pro syna 1,5roku zacal se hodne vztekat kdyz se mu neco nelibi nebo neni po jeho druhy syn 4 roky nevim jestli by pomohli esence chytne zachvat vzteku kdyz mu mladsi syn syn sebere tablet nebo neco rozboura z kostek vzteka se u oblekani ted zacal chodit na tanecni krouzek a kdyz se ho zeptam co delali nechce o tom moc mluvit a nic ukazat. A pro me kdyz obe deti zacnou kricet mam pocit ze vybouchnu kdyz mame byt nekde na urcitou hodinu s detmi tak jsem nervozni ze to nestihnu a jsem celkove v neklidu i doma jak se mladsi syn vzteka doma nemuzu udelat zadnou praci uvarit,uklidit Dekuji za raduro

Re: Vztekání

CZ

PAVLA, 21.01.2018 15:35:23

Dobrý den, doporučuji směs: Cherry Plum, Vine, Holly, Beech, Willow, Impatiens. Zkuste směs užívat všichni tři. Delší dobu, bez vynechání. S pozdravem Pavla

Vztekani

CZ

Paulova, 22.01.2018 10:06:41

Dekuji je mozne ty smesi namichat u vas do jedne lahvicky? Nebo koupit kazdou smes zvlast?

Re: Vztekání

CZ

PAVLA, 22.01.2018 10:12:00

Originální směsi nemusíte kupovat, objednejte "Namíchanou směs na míru" - esence se vypisují do poznámky při objednání.

Dobrý den, mohla bych si objednat Malé...

CZ

Zuzana, 22.12.2017 10:16:26

Dobrý den, mohla bych si objednat Malého snílka v kapkách v akci 1+1? Děkuji Zuzana

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Re: Dobrý den,mohla bych si objednat Malé...

CZ

PAVLA, 22.12.2017 10:23:52

Dobrý den, ano, můžete. Objednáte namíchání směsi v akci 1+1 a do poznámky při objednání napíšete "Malý snílek". Pavla

Detsky spanek

CZ

Darina, 31.01.2017 22:04:57

Dobry den,moje 3leta dcera ma problemy se spanim.Nemuze usnout a budi se snad kazdou pul hodinu.Uz nevim,co s ni.Prosim poradte jakou esenci byste doporucila.Dekuji

Detsky spanek

CZ

PAVLA, 01.02.2017 08:29:33

Dobrý den, pro malé děti jsou dobré globulky Malý snílek, anebo (pokud si nejste jistí tím, že dítě gloubulky bezpečně vycucá) směs esencí v kojenecké vodě se shodným složením. V případě, že by to nepomohlo podle Vašich představ, můžeme dítěti namíchat směs esencí na míru jeho osobnosti.

Dobrý den, ráda b...

CZ

Tereza, 20.12.2016 20:32:48

Dobrý den, ráda bych si koupila esence pro naše 5ti měsíční štěně. Trpí asi úzkosti, jelikož si dříve neprošel ničím dobrým a neumí být sám. Nemůžeme sami odejít ani do vedlejší místnosti, aby hned nepřišel. Dále kapky pro občasné záchvaty vzteku, které mám možná i s ohledem na pokus o přestání s kouřením. Děkuji za rady :)

Stres ze zaměstnání

CZ

Michal, 04.05.2016 09:21:30

Dobrý den. Ráda bych Vás požádala o pomoc a radu s objednávkou. Jedná se mi o to, že bych u Vas chtěla objednat kapky pro partnera. Je v hodně velkém stresu ze zaměstnání. Je na vedoucí pozici a špatně zvládá tlak nadřízených a podřízení ho tahají do svých problémů. Neumí se od toho odprostit ani když přijde domů. Špatně spí a je pernamentně ,,nabroušený,, uz zkoušel i prášky od doktora, ale mě to nepřijde moc dobré řešení. Budete prosim tak hodná a pomůžete mi namíchat správnou esenci? Děkuji mnohokrát. S pozdravem Maňasová

Stres ze zaměstnání

CZ

PAVLA, 04.05.2016 14:54:13

Dobrý den, ráda Vám pomohu, ale musíte mi podat více informací, využijte prosím email Info@bachovy-esence.com. S pozdravem Pavla

Volba esencí

CZ

Iveta Vesela, 20.01.2016 13:17:47

Dobrý den chtěla bych esence zkusit na následující potíže: bušení srdce,neklid,nervozita,poruchy spánku stres,následkem toho zhoršení bolesti kloubů u RA,nemožnost fyzické zátěže,co mám zvolit děkuji

Volba esencí

CZ

PAVLA, 20.01.2016 14:48:10

Dobrý den, bylo by třeba podrobnější konzultace. Mluvíte spíše o následcích, možné příčiny nepopisujete. Z toho, co vidím, usuzuji na směs Rescue Remedy, White Chestnut, Cherry Plum, Holly, Impatiens, Olive, Crab Apple... prosím napište na email Info@seznam.cz

Hezký den, prosím o radu se směsí pr...

CZ

Dana M., 15.01.2016 18:18:57

Hezký den, prosím o radu se směsí pro našeho psa. Je To Russell Terier, je mu skoro 6 let. Už odmalička s ním řešíme problém, že štěká a kňučí, když odcházíme z domu. Zkoušeli jsme to na něj po dobrém i po zlém, vždy ale bez efektu a zdá se nám, že se to spíš zhoršuje než zlepšuje. Už když vidí, že se chystáme pryč, začne se klepat, snaží se protáhnout dveřmi ven z bytu, po odchodu párkrát štěkne, potom spíš kňučí a vyje a vydrží to podle sousedů tak půl hodiny až hodinu. Taky se často leká - hlasitých zvuků, ohňostrojů apod., i když žádného vyvolávajícího momentu s nejsme vědomi. Jako štěně byl dokonce naučený na střelbu, která mu nevadila, poté ale u nás vyrůstal první rok s jiným psem kamarádky, který je velmi ustrašený - např. z igelitky na chodníku apod., mohlo by to být i ve špatném vzoru? Moc děkuju za odpověď a za pomoc, Dana M.

Re: Hezký den, prosím o radu se směsí pr...

CZ

PAVLA, 15.01.2016 22:22:00

Dobrý den, tvrdit na sto procent, že pes se nemohl "nakazit" strachem psího druha, to nemůžu. Už jsem to i zažila u německého ovčáka. Předpokládejme ale, že spíš psík nějak špatně zpracoval určitý zážitek a vjem a Vy to ani nemusíte vědět (bouchnutí a hluk, když byl ve stresu z Vaší nepřítomnosti apod.). Budeme tedy vycházet z předpokladu: nějaké trauma způsobené hlukem, silná fixace na Vás, úzkost ze samoty a ustrašenost, panika. Směs by měla obsahovat: Star of Bethlehem, Aspen, Mimulus, Heather, Rock Rose, Impatiens, Cherry Plum. Dlouhodobě. S pozdravem Pavla K.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ...

CZ

Andrea, 26.11.2015 08:55:39

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda si mohu v akci 1+1 lahvička objednat dvě různé esence.. Myslím jednu pro sebe a jednu pro syna. Děkuji Andrea Vagenknechtová

Re: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ...

CZ

PAVLA, 28.11.2015 17:51:04

Dobrý večer, v akci 1+1 lze objednat pouze totožnou směs. Tato akce má zajistit pravidelné užívání esencí... tedy jedna lahvička zůstává u postele na nočním stolku (užíváme ráno a před usnutím) a druhá v zavazadle nebo v zaměstnání (užívání mimo domov).

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení