Namíchaná směs Bachových květových esencí k použití 30 ml

0 položek

Míchání esencí

Až sedm druhů Bachových květových esencí v jediné míchací lahvičce. Zvolit si je můžete sami podle vlastního uvážení, anebo je vybereme společně. Dostanete je ve skleněné modré lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml. Použitá je vždy kojenecká voda balená. Do směsi je přidáno šest kapek lékárenského alkoholu pro zachování kvality směsi. Pokud si to nebudete přát, nebudeme roztok konzervovat alkoholem. 

Esence, které jste vybrali, napište prosím v objednávce do poznámky. Uveďte jméno, které chcete na nálepce mít.

Míchací lahvičkaNa své lahvičce naleznete štítek s výpisem obsažených esencí, informací o podávání a datem namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba 6 týdnů, tedy doba, která odpovídá spotřebování směsi při pravidelném užívání.

Esence užíváte minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Začněte hned po probuzení a poslední užití doporučuji před usnutím (nejlépe je nechat jednu lahvičku na nočním stolku a druhou nosit v kabelce či batohu). Lahvičku protřepejte. Podrobné informace k použití najdete na zadní straně faktury a na přiloženém letáčku.

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení