JUICE PLUS +

0 položek

Juice Plus +

 

OD DUBNA 2018 V NABÍDCE!!!!

Všechny přísady jsou vybrány s velkou pečlivostí, aby optimálně podpořily vaši výživu a pocit pohody. Kvalita vaší výživy se bez velkých výdajů naprosto podstatným způsobem zlepší již se dvěma ovocnými a dvěma zeleninovými tobolkami denně. Každý den vás to bude dokonce stát méně, než na kolik vás přijde šálek kávy (cca 1,58 € / 41 Kč). Dejte si tedy každý den o jednu kávu méně, místo ní doplňte svou výživu vysoce kvalitním Juice PLUS+® ovocným a zeleninovým práškem a uděláte něco pro sebe a své zdraví!

Juice PLUS+® je cílený a vědecky optimálně prozkoumaný výživový doplněk, který trvale podporuje a optimalizuje výživu těmito speciálně vybranými druhy ovoce a zeleniny: V Juice PLUS+® ovocném výběru jsou obsaženy tyto druhy ovoce: * jablka, pomeranče, ananas, klikva, acerola, broskve, papája, datle, švestky. V Juice PLUS+® zeleninovém výběru jsou obsaženy tyto druhy zeleniny: *mrkev, petržel, řepa, brokolice, kapusta kadeřavá, rajčata, špenát, česnek. Juice PLUS+® tobolky ovocného a zeleninového výběru navíc neobsahují lepek (méně než 20 ppm (mg/kg)), laktózu a jsou vhodné pro diabetiky.

Využijte pestrou nabídku druhů ovoce, zeleniny a bobulovin:

* jablko, pomeranče, ananas, klikva, acerola, broskve, papája, datle, švestky

* mrkev, petržel, řepa, brokolice, kapusta kadeřavá, rajčata, špenát, česnek

* hroznové víno, borůvky, ostružiny, bezinky, maliny, klikva, červený a černý rybíz

Profitujte z tisíců sekundárních metabolitů (SM) a dalších cenných stopových prvků:

* Ovoce (červené, oranžové, žluté): karotenoidy, monoterpeny, flavanony

* Zelenina (zelená, bílá, červená): karotenoidy, glukosinoláty, sulfidy

* Bobule (červené, fialové, modré): antokyany, flavanoly, resveratrol

A podpořte tím prokrvení, krevní oběh, obranyschopnost

Výrobní standardy

Základem pro existenci této přísné kontroly jakosti jsou výrobní standardy podle nejvyšších kvalitativních kritérií! Výrobce Natural Alternatives International (NAI), San Marcos/Kalifornie s pobočkou ve švýcarském Luganu vlastní certifikáty GMP (Good Manufacturing Practice) různých institucí: NSF International, National Nutritional Foods Association, Therapeutic Goods Administration of Australia (TGA). Švýcarský ústav léčiv Swiss Medic udělil evropské pobočce NAI certifikát na výrobu farmaceutik, balení, import a export.

Doporučené užívání:

Užívejte 2 tobolky ovocného, 2 tobolky zeleninového výběru a 2 tobolky výběru z bobulí denně, přednostně spolu s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Doporučené užívání Juice PLUS+® ovocného a zeleninového výběru:

Vždy 2 červené a 2 zelené tobolky (celkem 4 tobolky) denně. Doporučujeme užívání směsi 1 červené a 1 zelené tobolky dvakrát denně před jídlem nebo spolu s ním. Zapijte velkou sklenicí vody. Prášek je také možné vysypat z tobolek, které se snadno otvírají, do jídla. Užitek z Juice PLUS+® mohou mít i děti. 

Další významné produkty firmy JUICE PLUS : Complete Vanilla Plus.

 

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info