Bachovy esence od A do Z

Bachovy esence od A do Z

Autor: Katarina Michel. Kniha na více než 300 stranách popisuje použití esencí v každodenním životě. Bachovy květové esence v praxi.

363 Kč s DPH

EAN: 301

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Metafora

Bachovy květové esence od A do Z

Autor: Katarina Michel

Vydala METAFORA spol.  s r.o. v Praze 2012

 

Obsah 1. části: Květové esence v denním životě, Příprava a výroba esencí, Užívání a dávkování esencí, Jak vybírat Bachovy esence, Účinek užívání Bachových esencí, Bachovy esence pro zvířata a rostliny, Rozdělení Bachových esencí, Jak pracovat se druhou částí knihy.

Obsah 2. části knihy: Seznam a popis esencí,  Porovnání esencí v různých emočních stavech, Bachovy esence pro běžné použití, Bachovy esence pro ženy, Dr. Edward Bach - životopis, Medicína budoucnosti, Slovo o autorce.

 

V první části  se dozvíme o podstatě Bachových esencí, filozofii nemoci a zdraví, emocionálním léčení, přípravě a výrobě esencí, užívání a dávkování, jak vybrat vhodné esence pro sebe i pro druhé. Dozvíme se o jejich působení na lidi i zvířata, o jejich dělení do skupin podle určení.

V druhé části najdeme seznam a popis jednotlivých esencí. Jejich charakteristiku v blokovaném stavu člověka a způsob, jakým nás esence navrátí k harmonii důležité pro naše zdraví.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení