SMĚS ESENCÍ NA MÍRU 2x 30 ml NA DÁRKOVÝ POUKAZ

SMĚS ESENCÍ NA MÍRU 2x 30 ml NA DÁRKOVÝ POUKAZ

AKCE

Dvě lahvičky esencí (celkem 60 ml), které objednáte na svůj dárkový poukaz. Bachovy květové esence si můžete vybrat sami, anebo můžete složení směsi esencí konzultovat. Stačí do e-mailu popsat Vaše potíže, které potřebujete Bachovkami řešit, případně zavolat a domluvit si konzultaci přes telefon či osobní sezení v Nymburce. V ceně poukazu je doručení Balíkovnou či Zásilkovnou.

493 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

NAMÍCHANÁ SMĚS V MIXOVACÍ LAHVIČCE 30 ml - 2 kusy (celkem 60 ml)

Bachovy květové esence - zaslání službou Balíkovna či Zásilkovna podle výběru

Produkt je využitelný pouze pro držitele dárkového poukazu s platným kódem. Bachova terapie umožňuje smíchání až sedmi druhů esencí. Ze svých potíží vyberte ty čerstvé a nejaktuálnější, které pro Vás znamenají největší problém. Podle nich vyberte esenci do své vlastní směsi. Pokud se na to necítíte, či potřebujete poradit s výběrem, popište potíže po emailu info@bachovy-esence.com.

KONZULTACE A PORADNA PRO KLIENTY ZCELA ZDARMA!

Esence prosím vypište v objednávce do poznámky. Připište jméno toho, pro něhož je směs esencí určena. Toto jméno bude stát na štítku na lahvičce. Příklad: Janička, Petr, maminka, Rexík, Asta, Micinka aj.

Zvolit si je můžete sami podle vlastního uvážení, anebo je vybereme společně. Dostanete je ve skleněné hnědé nebo modré lahvičce s kapátkem o obsahu 30 ml. Použitá je vždy kojenecká voda získaná filtrací Berkey. Pokud si to přejete, budeme roztok konzervovat alkoholem.

Na své osobní lahvičce naleznete štítek s výpisem obsažených esencí, informací o způsobu podávání a s datem namíchání. Trvanlivost směsi je zhruba šest týdnů, doba, která přibližně odpovídá spotřebování směsi při pravidelném užívání 4x4. Záleží na intenzitě užívání. Vzorový štítek vidíte na přiloženém obrázku. Je třeba zabránit kontaminaci vody - neponechávejte lahvičku na slunci, neponechávejte lahvičku otevřenou zbytečně, kapátko neodkládejte mimo lahvičku a neolizujte. Lahvičku nenechávejte zbytečně v blízkosti elektromagnetického pole (mobil, mikrovlnná trouba, televize aj.). Při správném zacházení Vám směs esencí vydrží déle a bez potíží až do jejího spotřebování. V prvních dnech užívání může dojít k tzv. reverzním příznakům. To znamená, že stav se přechodně zhorší. Je třeba vydržet, protože i toto je dobré znamení, že se vylaďujete na frekvenci květů, které ve směsi máte. 

Užívání Bachových esencí ve směsi:

Esence užíváte minimálně čtyřikrát denně čtyři kapky. Začněte hned po probuzení a poslední užití doporučuji před usnutím (nejlépe je nechat jednu lahvičku na nočním stolku a druhou nosit v kabelce či batohu - odděleně od mobilu). Lahvičku před použítím protřepejte, aktivujete tím energetický potenciál esencí. Esence můžete nakapat přímo do úst (neolizovat kapátko), nebo si je přidat do vody k napití. Působení esencí můžete podpořit i potíráním zápěstí, tepny na krku a bodu mezi obočím (tzv. třetího oka).

Miminka a batolata: doporučujeme potírat zápěstí a místečko za ušima a mezi obočím. Neváhejte přidat několik kapek do koupele před spaním. Pokud dítě pije čaj či šťávu, můžete nakapat do pití. Obsah alkoholu v namíchané směsi je zanedbatelný.

Pokud jste tak trochu nedisciplinovaní a nejste schopni pravidelné užívání během dne dodržet, nakapejte si 16 kapek do PET lahve s vodou (kojenecká voda s růžovým uzávěrem 0,5 až 0,75 l) a celý den upíjejte, a to pravidelně každý den. Nelze užít jednorázově jednou za den. Důležité je pravidelné užívání. Pokud nebudete esence užívat pravidelně v rozložení během dne, není možné očekávat zlepšení.

Doporučení:

Investovali jste peníze do zlepšení svého zdraví, a tak využijte všechny možnosti, jak léčení esencemi podpoříte. Doporučujeme proto zahájit užívání tím, že si zapíšete datum a pod něj do sloupečku Váš současný problém či více potíží. Např. mám vztek, vybuchnu hned, jsem hysterická, když.... žárlím, když... bojím se tmy... apod. Po šesti týdnech tento zápis vezměte a do sloupku vedle si zapište opět datum a aktuální stav ke každému zápisu. Např.: mám vztek - zlepšuje se to. Bojím se tmy - stejné. Jsem hysterická - mnohem lepší atd. Tak se nejlépe přesvědčíte, zda došlo ke zlepšení, a budete moci případně pozměnit složení směsi. Dále doporučujeme: Je dobré pořídit si dvě lahvičky (akce 1+1) - jednu si ponecháte na nočním stolku, druhá zůstane v práci, případně bude celý den s Vámi ve Vašem zavazadle.

Další doporučení:

1) Doporučujeme podpořit energetické působení esencí rovněž energetickým cvičením. Na internetu či v knihkupectví naleznete různá cvičení, jednoduché a rychlé je osvojit si např. Pět Tibeťanů.

2) Dále je třeba omezit cukry a pití alkoholu. Kávu si v rozumném množství klidně dopřejte. Zcela vynechte limonády a bublinky, ideální je čistá voda bez bublinek, dále bylinkové a kvalitní ovocné čaje. Pitný režim je důležitý, ale i tady platí - všeho s mírou. Každý jsme jiný a máme jinou potřebu tekutin. Proto se k pití vody nenuťte, ale napijte se vždycky, když cítíte jen trochu žízeň, a neodkládejte to. Káva či pivo nemůžou nahradit potřebu vody. Naopak, odvodňují. Nejezte večer těžká jídla.

3) Více než jen vhodné jsou procházky do přírody a v létě chození naboso. Je to ta nejčistší forma energie, kterou se dobíjíme. Přiměřený, zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. Pokud si myslíte, že pro sebe děláte něco dobrého, když vyrazíte v helmě v tropickém vedru na kole, budu s vámi asi polemizovat. Dělejte to, co tělu svědčí a ono se podle toho chová a sděluje vám to po svém. Nepřepínejte se, ale pohybu si užívejte - každý jsme jiný a každý něco jiného zvládneme. Nepodléhejte módě, ale potřebám svého fyzického těla.

4) Meditace je něco, co nám může opravdu pomoci, ačkoli řada z nás tomu nevěří. Pokud se jí ale naučíte, pokud dobře pochopíte a prožijete její potenciál, budete za čas ohromeni, jakou službu nám odvádí. Na internetu dnes najdete řadu postupů, začněte jednoduchými technikami. Je to čas jen pro vás, tak do toho!

5) Zajistěte si dostatek minerálů a vitamínů pro svoje tělo i zdravou mysl. Seznamte se s minerálními buněčnými solemi, skvělým produktem, který vaše tělo naučí hospodařit s minerály a zároveň doplní jejich deficit. Kombinaci s Bachovými květovými esencemi můžeme jen doporučit. Nezapomeňte na dostatečný přísun vitamínů řady B (přírodním zdrojem je Pangamin, pivovarské kvasnice v tabletkách) a dotujte se vitamínem C v jakékoli podobě.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení