BALÍČEK: Soustředění, koncentrace, zklidnění pro školáky

Školáci najdou v balíčku Pangamin pro dobrou paměť a pohodu, minerální buněčné soli KALI PHOS, CALC PHOS a MAG PHOS a Bachovy květové esence ve směsi podporující jejich soustředění a optimální výkony.

1200 Kč s DPH

1525 Kč s DPH Sleva 325 Kč

EAN:

Dostupnost: Skladem

BALÍČEK PRO ŠKOLÁKY

Pangamin pro děti - zdroj komplexu vitamínů řady B
Minerální buněčná sůl KALI PHOS (kalium phosphoricum) je výživou pro nervy a mozek 180 pastilek/3 měsíce
Minerální buněčná sůl CALC PHOS (calcium phosphoricum) přispívá ke snížení napětí v těle 180 pastilek/3 měsíce
Minerální buněčná sůl MAG PHOS (magnezium phosphoricum) je relaxant pro svaly a nervy 180 pastilek/3 měsíce
Bachovy květové esence – směs esencí pro soustředění, proti únavě, úzkosti, odkládání 30 ml/1 měsíc

Bachovy květové esence ve směsi Hornbeam (obnovuje chuť do práce a pomáhá proti odkládání povinností), Wild Oat (pracuje pro posílení našich talentů a pomáhá volit správnou cestu), Aspen (proti úzkosti), Mimulus (proti strachu), Larch (podpora sebevědomí), Clematis (soustředění), Impatiens (trpělivost).

S vybranými produkty mohou být výsledky ve škole odpovídající schopnostem dítěte. Neudělají z průměrného žáka náhle bystrou hlavičku, to prostě nejde, ale pomohou využít vrozený potenciál tak, aby výsledky odpovídaly intelektuálním možnostem dítěte. Balíček zahrnuje doplňky stravy, které podporují to nejlepší, co v dítěti je, a posilují vůli, soustředění a sebevědomí. Tento balíček je určen pro školáky od osmi let věku.

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení