NA PÍSEK Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NA PÍSEK Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových květových esencí pro kočky, které dělají potřebu mimo záchod.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

NA PÍSEK - směs Bachových květových esencí 30 ml

Kombinace Bachových květů, která může pomoci při problémech, kdy kočka koná svoji potřebu mimo záchod. Pamatujte, že kočka je vnímavé a citlivé zvíře. Takže ke změně chování stačí něco, co vy sami ani nepovažujete za podstatné, např. přestěhování nábytku nebo nový obraz blízko kočičího WC. Právě tak změna v rodině, příchod psa či jiné kočky, nový záchodek, jiný druh absorbentu apod. Místo pro kočičí záchod musí být dostupné, ale klidné. Pamatujte také na to, že kočky často močí mimo záchod ze stresu, anebo proto, že jsou nemocné (např. zánět močového měchýře). Směs se tedy především zaměřuje na úzkost, stres a změnu.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Dotaz

CZ

Jana, 19.08.2022 14:59:21

Dobrý den přijali jsem domů kocourka ragdolla j který je velice bojácný ohledně dalších kočiček kdy na ně reaguje neustálým sycenim a vrácením i když jsou v jedné domácnosti už téměř 3 týdny a víceméně držene zvlášť aby si na sebe zvyklí. Jen tak aspoň jednou za dne k němu pustíme na chvilku nějakou kočičku aby si zvykl na jejich přítomnost je moz ost nějakých kapicek? Další problém. Je ten že se kocourek z tohoto důvodu pocurava mimi záchod do postele kde spolu spíme vždy na moji část postele nikdy ne na tu svou je nějaká možnost pomocí kapička a i když si sním na tom místě krajem dokonce tam dostává i pamlsky aby to neděle Le záchodky mám pro sebe dva? Děkuji za odpověď

Re: Dotaz

CZ

PAVLA, 22.08.2022 00:08:13

Dobrý den, toto je rozsáhlejší komunikace a konzultace. Napište mi prosím na info@bachovy-esence.com S pozdravem Pavla

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení