MŇOUKÁNÍ Směs 30 ml - Bachovy květové esence

MŇOUKÁNÍ Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs, která pokrývá možné důvody, které kočku vedou k otravnému mňoukání.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

MŇOUKÁNÍ - směs Bachových květových esencí 30 ml

Kombinace Bachových květů, která může pokrýt důvody kočičího mňoukání. Ačkoli to může být překvapivé, mňoukáním s námi kočky komunikují, povídají si. Zatímco některé jsou tiché a mírné, jiné jsou ukecané a vyžadují si lidskou pozornost. Se svými zvířecími druhy se dorozumívají spíše řečí těla, s lidmi se během staletí soužití naučily povídat si. A tak důvody, proč kočka vytrvale a hlasitě mňouká a může nás tím přivádět k šílenství, jsou různé. Třeba jen ten důvod, že to prostě ví a pozná, že její mňoukání není člověku lhostejné a bude reagovat. A tak může chtít pozornost, upozorňovat nás na prázdnou misku nebo prostě jen "prudit", když je čas spánku.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info