Řeším: DLOUHODOBÝ STRES směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: DLOUHODOBÝ STRES směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových esencí na dlouhodobý pocit přetížení a tlaku.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Řeším: DLOUHODOBÝ STRES směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi pokrývající pocity dlouhodobého tlaku a zátěže, která vysiluje. Přehnaný pocit zodpovědnosti a stavu, kdy je toho na nás příliš. Chceme-li podpořit léčení minerálními buněčnými solemi, přidáme Kalium phosphoricum KALI PHOS a Magnezium phosphoricum MAG PHOS. Pokud jsou pocity doprovázeny stavem absolutního vyčerpání, pak volíme mix energie KALI PHOS + FERR PHOS + NAT MUR a k tomu MAG PHOS

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Dobrý den, ráda bych si objednala kapk...

CZ

Iva, 04.05.2023 07:53:58

Dobrý den, ráda bych si objednala kapky dlouhodobý stres a úzkost. Mohu je užívat najednou, kombinovat? Jak dlouho se kapky užívají? Jak dlouho vydrží 1 lahvička? Děkuji za odpověď!

Re: Dobrý den, ráda bych si objednala kapk...

CZ

Barča , 04.05.2023 08:36:25

Dobrý den, kapky nekombinujte. Doporučujeme sestavení na míru, pokud řešíte vice potíží. Je žádoucí užívat tak dlouho, až se stav upraví k vaší spokojenosti. Jedna lahvička vydrží 3 až 4 týdny.

stres

CZ

Renata, 05.09.2021 22:36:30

Dobrý den, můžete mi napsat složení "bachovek" na dlouhodobý stres? Děkuji R.

Re: stres

CZ

PAVLA, 06.09.2021 12:04:36

Dobrý den, Bachovy esence fungují na jemnohmotné úrovni bez účinné látky. Proto u některých směsí nejsou recepty zveřejněny, nemohou způsobit alergie a nemají žádné vedlejší účinky. Základem směsi je Rescue Remedy krizová esence. S pozdravem Pavla

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení