HYPERAKTIVITA U KOČKY Směs 30 ml - Bachovy květové esence

HYPERAKTIVITA U KOČKY Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí zaměřená na neúnavný kočičí temperament.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

HYPERAKTIVITA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na hyperaktivní chování kočky. Kočka je velmi živá, nenechá se uklidnit a neustále poskakuje a neposedí, všude skáče a šplná. Doporučujeme kočku utahat, až začne zrychleně dýchat, ideální pomůcka je např. peříčko na šňůrce a prutu. Zkrátka ji tak unavit, že bude mít chuť odpočívat.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Nevim jakou smes zvolit

Andrea Slavíková, 06.06.2020 11:27:43

Dobry den. Obracim se na vas s prosbou. Mam rocniho kocourka, zrzaveho britaka Pupika. Hodne se mu venuji, ale ma velky strach z lidi, nechce se nechat odcervovat a je hodne takovy nevyzpytatelny. Jednou cely den spinka, pak me rano kouse do rtu nebo kdyz jdu kolem, tak na me zautoci, zakousne se do lytka a utece. To je asi to nejmensi co me trapi. Ale hodne me trapi jeho strach z lidi, kdy se schova za kuchynskou linku nebo do skrine a pak opatrne naslapuje po byte. Poradite mi prosim, jakou smes mam zvolit?

Re: Nevim jakou smes zvolit

PAVLA, 08.06.2020 09:35:50

Dobrý den, zkuste směs na míru, kterou jsem vám připravila podle uvedených potíží: Aspen, Mimulus, Rock Rose, Vervain, Scleranthus, Holly, Chestnut BUd. Objednejte jako namíchanou směs na míru, v poznámce uvedete Kocourek a zkopírujete uvedené esence. S pozdravem Pavla

Re: Re: Nevim jakou smes zvolit

Andrea Slavíková, 09.06.2020 09:14:31

Moc dekuju:)

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info