Řeším: PODRÁŽDĚNOST směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: PODRÁŽDĚNOST směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí na trvalé pocity podráždění a vnitřní nespokojenosti s okolím.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: PODRÁŽDĚNOST směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi pokrývající stavy, kdy máme pocit, že jsme jak nášlapná mina. Snadno reagujeme prchlivě i na malé podněty, prostě nám lidi a situace lezou na nervy a my odpovídáme netrpělivě a třeba i se vztekem.  Pokud je hněv vaší reakcí za všech nepříznivých okolností, rozhodně přemýšlejte o svých játrech. Každý rok s jarem projděte detoxikační kůrou a ošetřete svá játra ostropestřcem mariánským a ledviny odvarem z petržele.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda.

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Re: Kojení

CZ

Pavla , 05.03.2023 19:50:36

Ano, nemějte obavy.

Kojení

CZ

Veronika , 05.03.2023 19:18:32

Dobrý den, mohu kapky užívat, když kojím? Děkuji

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení