Řeším: ÚNAVA ZE ŽIVOTA směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: ÚNAVA ZE ŽIVOTA směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs určená všem ženám, které cítí prázdnotu a životem se jen plahočí. Chybí jim radost ze života.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: ÚNAVA ZE ŽIVOTA směs 30 ml

Tato směs esencí je určena ženám, které se životem jen protloukají, zkrátka přežívají. Necítí radost, jejich manželství bývají "nijaká". S mužem si nerozumí, nedokážou si najít koníčky, protože... (není čas, nejsou peníze, nemají s kým jít apod.). Netěší je běžné denní radosti, vidí jen šeď a jsou unavené stejným koloběhem povinností a starostí. Už ani nepřemýšlejí, jak svůj život zlepšit, jak jej obohatit či změnit. Jsou jako roboti, práce, děti, vaření, úklid, televize, spánek... Cítí se vyčerpané, unavené a nemilované. Chybí jiskra, chybí potěšení. Bachovy květové esence ve směsi pokrývající tento stav probudí elán a touhu po změně. Vřele doporučujeme podpořit uzdravení mysli (protože problém je právě zde) minerálními solemi ve složení: Kalium phosphoricum č. 5, Natrium chloratum č. 8, Natrium sulphuricum č. 10 a Silicea č. 11. Případně můžete začít energetickým mixem tří solí KALI PHOS, FERR PHOS a NAT MUR pro prvotní obnovu energie.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení