Řeším: SMUTEK A MELANCHOLIE směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: SMUTEK A MELANCHOLIE směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových esencí zaměřená na stavy smutku a melancholie.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: SMUTEK A MELANCHOLIE směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi pokrývající stavy, kdy se nám vrací pocity podivného smutku, kdy si nedovolíme prožívat radost a činorodou aktivitu. Jsme zasnění, zadumaní, vracíme se do minulosti, místo abychom žili přítomností. Může to být stav po nemoci, po prožitém traumatu, po rozchodu s partnerem či při pocitu osamění např. po smrti druha apod. Pamatujte, že Bachovy esence pomohou zvládat vaše emoce. Pokud však žijete v dlouhodobě nepříznivých podmínkách a máte špatné zázemí, pomůže vám skutečně jen velká životní změna. I k té vás mohou Bachovy esence motivovat a rozhýbat. Doporučujeme podpořit léčbu minerální buněčnou solí KALI PHOS Kalium phosphoricum č. 5 a NAT MUR Natrium chloratum č. 8. Nutné je zvážit současný životní styl a způsob života. Neváhejte čerpat energii z přírody, využít každou volnou chvíli k procházce parkem či lesem. Jezte dostatek ovoce, zeleniny a ořechů. Změna, které se tak bojíte, je často jediným východiskem a novým začátkem.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda.

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů. 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení