Řeším: TYRAN VE ŠKOLE směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: TYRAN VE ŠKOLE směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Je vaše dítě zuřivé? Bije a šikanuje své kamarády? Chová se jako tyran a nedá si říci? Přesně pro něj je vhodná směs Bachových květových esencí Tyran ve škole.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: TYRAN VE ŠKOLE směs 30 ml

Bachovy květové esence jsou míchány většinou jako individuální směsi na míru. Z praxe však vyplývají osvědčené kombinace, které se zaměřují na konkrétní problém. Tato směs je určena dětem, které jsou ve škole tyranské a násilnické. Ne každý rodič je ochoten přiznat, že jeho dítě se ve škole chová k dětem špatně. Nakonec je ale tak jako tak konfrontován s nepříjemnou situací, protože pokud je tato věc dlouho neřešená, vede k stupňování nepřijatelného chování dítěte. Někdy je to otázka rodinného prostředí, jindy ale rodič při nejlepší vůli nenajde důvod, proč se jeho dítě takto chová. Bachovy esence pomohou divocha zklidnit a odhadnout správně situaci.

Účinek esencí významně podpoříte omezením přísunu cukru a chemických limonád. Dnes už je jasně prokázáno, že cukr má značný vliv na chování dítěte a jeho hospodaření s energií. Nahraďte rafinovaný cukr medem, stévií, kvalitní ovocnou šťávou a čistou vodou maximálně s přídavkem kvalitní ovocné šťávy. Dále je pro dítě důležitý zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, chcete-li mu prospět, vemte ho proběhnout na louku a do lesa. Nehledejte zázraky, které Vás a Vaše děti zachrání. Záchrana spočívá jenom ve Vás samotných - zdravé vztahy, kvalitní jídlo a čistá voda, zdravý pohyb. A samozřejmě výchova, kdy dítěti ukážete, že silnější a slabší je třeba chránit, ne jim ubližovat. Bachovy esence Vám při Vaši snaze pomohou.

Směs je zaměřena na násilnické destrukční chování a projevování síly a moci zcela nevhodným způsobem.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení