KASTRACE Směs 30 ml - Bachovy květové esence

KASTRACE Směs 30 ml - Bachovy květové esence

Směs esencí zaměřená na období před a po kastraci psa. Obsahuje Krizovou esenci.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

KASTRACE - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která je zacílena na fyzicky a psychicky náročné období kastrace. Používá se již v čase před zákrokem a využívá ve svém složení účinky Krizové esence Rescue Remedy. Pomůže Vašemu psu zvládnout náročné období velkých fyzických změn s klidem a bez komplikací. Doporučujeme přidat po zákroku homeopatikum Arnica, které zakoupíte v lékárně.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Chronická bolest po kastraci

CZ

Hanka, 01.03.2022 08:55:11

Dobrý den, prosím o radu: Fenka, 10 let, pitbulteriér, nyní 19.dní po kastraci a vyndání levé mléčné žlázy, kvůli zánětu a 2 malé nádory stupeň 1. neagresivní formy. Dle pooperačního vyšetření fyzicky vše v pořádku. Ovšem fenka změnila chování, je bolestivá, lekavá, bojácná, hodně spí a bez radosti ze života. Dle názoru dvou vetrinářů chronická bolest po operaci a musíme nyní znova nasadit Tramal na bolest. Tato diagnóza se potvrdila, když dám silné léky na bolest je ,,normální,,. Tedy veselám nebojácná atd.Objednala jsem již bachovy esence Strach (dnes mají dorazit). Ale doporučila byste mi prosím ještě nějaké např.tyto po kastraci na bolest po tomto zákroku? Velice děkuji za odpověď. Hezký den. Hanka

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Re: Chronická bolest po kastraci

CZ

PAVLA, 01.03.2022 10:04:41

Haničko, zkopírujte mi Vaši zprávu do e-mailu info@bachovy-esence.com. Nemám na Vás adresu a nemůžu s Vámi problém zkonzultovat. Určitě se zaměříme na šok, tělesné vyčerpání a bolest. S pozdravem Pavla

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení