UČENÍ A KONCENTRACE Směs 30 ml - Bachovy květové esence

UČENÍ A KONCENTRACE Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí zaměřená na práci se psem. Je speciálně připravená pro podporu koncentrace a schopnosti učení u psa, jehož učíme poslušnosti.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

UČENÍ A KONCENTRACE - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na lepší spolupráci se psem, na jeho schopnost koncentrace a učení se. 

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Potrebuji poradit

CZ

K., 22.08.2019 16:53:27

Dobry den, uz jednou jsem psala a bez odezvy. Zkousim to tedy jeste pres komentare. Potrebovala bych poradit, jakou vhodnou smes pro psa, ktery povely zna a umi, ale jakmile se dostane ven a k tomu potkame psy, prestava poslouchat, tahne jak pominuty a je uplne mimo. Cvicime samozrejme kazdy den, ale toto jeho nadseni ze psu a vseho nam to komplikuje. Jde o psa velkeho plemene, stari rok a pul.

Re: Potrebuji poradit

CZ

PAVLA, 23.08.2019 10:28:19

Dobrý den, o pejskovi mi musíte napsat více. Situaci vyhodnocujete jako přílišné nadšení, přesto potřebuji více informací k jeho povaze a celkovému chování. Napište na info@bachovy-esence.com. Pokud jste nedostala odpověď, je tu ještě mobil a SMS, jak upozorňuji. Není v mých silách vyřídit všechny žádosti a pokud mám volno, k dotazům již nemám šanci se vrátit. Denně jich dostávám desítky. Děkuji za pochopení.

Jak odnaučit táhnutí psa na vodítku

CZ

Děda Karel, 28.05.2019 12:52:57

Dobrý den, co použít na pejska, který na vodítku je na psy agresivní, útočný, schopný se i porvat. Pejsek je kříženec menšího zrostu "zlatého Retrývra a Špice", starý asi 2 roky. Na vodítku, velice táhne lítá z levé strany na pravou. Doma je moc hodný, když je sám nic neničí, neštěká, nekňučí, přítulný, přiměřeně hlídá. Poradíte jak ho odnaučit táhnutí a napadání psů na procházce? Jsem už starý a nemohu sním utíkat jak on by chtěl. Děkuji děda Karel.

Re: Jak odnaučit táhnutí psa na vodítku

CZ

PAVLA, 28.05.2019 12:58:47

Pro dědu Karla :-) Ráda Vám sestavím směs na míru pro Vašeho psíka. Stačí objednat namíchanou směs esencí a do poznámky napsat - děda Karel a jeho obranář. Nutné je podávat kapky poctivě dle návodu. Mějte krásný den.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení