SKÁKÁNÍ Směs 30 ml - Bachovy květové esence

SKÁKÁNÍ Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs určená pro pejsky, kteří jsou velmi temperamentní a skáčou po lidech z radosti, kterou ale páníčkové nesdílí. Nedají si říci. Směs je zaměřená na přílišnou horlivost.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

SKÁKÁNÍ U PSA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na přílišný temperament, který psa nutí k vytrvalému skákání na člověka při příchodu, při hře apod. Je to nebezpečné pro děti a starší lidi, jejichž stabilita je tak ohrožena. Rovněž hrozí poškrábání. Společně s esencemi zvolte vhodný způsob výcviku a ukáznění psa.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Temperamentni 10m stene

CZ

Katka, 01.04.2023 19:28:02

Dobrý den, mám temperamentní štěně zachráněné ze Slovenska z osady. Kouše všechno a všechny, skáče na děti hlavně a teď po přestěhování začala i štěkat když je sama doma. Dají se nějak kapky nakombinovat? Děkuji za radu

Re: Temperamentni 10m stene

CZ

Pavla , 02.04.2023 10:01:53

Dobrý den, je to stěně a zklidní se výchovou a věkem. Kapky mohou vypomoct. Jde ale o konzultaci a prosím o zprávu do e-mailu info@bachovy-esence.com. s pozdravem Pavla

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení