HYPERAKTIVITA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

HYPERAKTIVITA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí zaměřená na přílišné nadšení a nasazení u psa. Pes je neutahatelný, chvíli neposedí, je neposedný a nepozorný. Je stále jen v pohybu a nenechá se uklidnit.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

HYPERAKTIVITA - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na hyperaktivní chování psa. Pes je velmi živý, nenechá se uklidnit a neustále poskakuje a neposedí. Těžko je pak možné ho něco naučit a vycvičit, protože nedokáže dávat pozor a vnímat. Ale pozor! Pokud se o psa řádně nestaráte, neposkytujete mu dostatek pohybu a volnosti, společného času a hry, v Bachových esencích pomoc nehledejte. Bachovy esence vás nezbaví odpovědnosti za péči o zvířecího druha, který je zcela ve vašich rukou a vy se o něj máte starat a zajistit jeho potřeby. To pak spíše vyhledejte vhodné Bachovy esence pro sebe, ne pro vašeho psa.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Vynucování pozornosti

Martina, 03.08.2021 20:15:48

Dobrý den,máme 9 měsíční štěně křížence.Je k neutahání,po 2 hodinové procházce doma řádí a neustále si vynucuje pozornost štěkáním a kousáním.Byly by vhodné kapky na hyperaktivitu?Děkuji

Re: Vynucování pozornosti

PAVLA, 04.08.2021 13:58:02

Dobrý den, volila bych směs na míru, jejímž základem budou esence HEATHER a VERVAIN. S pozdravem Pavla

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info