SILVESTR Směs 30 ml - Bachovy květové esence

SILVESTR Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs určená pro období silvestrovského rámusu, který pes špatně snáší.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

SILVESTR - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na období silvestrovských oslav. Rachejtle, dělobuchy, náhlé rány psa děsí a straší. Pes se bojí, naříká, panicky se třese a utíká, případně se nehne od majitele ani na krok a evidentně trpí. Často může toto období způsobit trvalé následky na chování psa a strach z jakéhokoli hluku. Směs dobře poslouží i u strachu z bouřky. Je však třeba podávat s předstihem alespoň týden. Pokud jsme to nestihli, pak volme raději Krizovou esenci pro zvířata. Ideální je podávat týden před Silvestrem a během novoroční oslavy podávat navíc intenzivně Krizovou esenci.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Silvestr

CZ

Sarah, 01.12.2021 21:49:32

Dobrý den, chtěla bych zkusit Bachovy esence pro 9,5 letou fenku, která je velmi stresovaná z ohňostrojů a petard. Jak dlouho před " Silvestrovskou sezónou" je vhodné začít podávat kapky? A je vůbec šance, že se u takto starší fenky alespoň zmírní stres podáváním esencí? Děkuji.

Re: Silvestr

CZ

PAVLA, 01.12.2021 23:05:43

Dobrý den, kapky musí být podávány s předstihem, ideálně už nyní. Den dva před Silvestrem pak podávejte Krizové kapky Rescue Remedy. Během práskacího dne pak intenzivně, klidně každou půlhodinu. Ano, fenku mohou kapky výrazně zklidnit. Reakce každého psa je jiná a na věku opravdu nezáleží. S pozdravem Pavla

Strach + Silvestr

CZ

Monika, 26.08.2020 20:07:46

Dobrý den, je možné použit u pejska kapky na Strach i Silvestr zároveň? Zásadní problém má s hlasitými zvuky jako silný vítr , bouřka , ohňostroj, ale někdy se boji i bez zjevného hlasitého důvodu nebo třeba jen proto, že je venku tma. Děkujeme

Re: Strach + Silvestr

CZ

PAVLA, 26.08.2020 23:29:06

Dobrý den, na základě vašeho popisu bych doporučila dlouhodobě užívat směs SILVESTR. Nemíchejte směsi, u těchto dvou druhů je sice základ stejný, ale podpůrné esence nikoli. Je to zbytečné navyšovat počet esencí ve směsi nad terapeutická doporučení. S pozdravem Pavla

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení