SILVESTR Směs 30 ml - Bachovy květové esence

SILVESTR Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs určená pro období silvestrovského rámusu, který pes špatně snáší.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

SILVESTR - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na období silvestrovských oslav. Rachejtle, dělobuchy, náhlé rány psa děsí a straší. Pes se bojí, naříká, panicky se třese a utíká, případně se nehne od majitele ani na krok a evidentně trpí. Často může toto období způsobit trvalé následky na chování psa a strach z jakéhokoli hluku. Směs dobře poslouží i u strachu z bouřky. Je však třeba podávat s předstihem alespoň týden. Pokud jsme to nestihli, pak volme raději Krizovou esenci pro zvířata. Ideální je podávat týden před Silvestrem a během novoroční oslavy podávat navíc intenzivně Krizovou esenci.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Strach + Silvestr

Monika, 26.08.2020 20:07:46

Dobrý den, je možné použit u pejska kapky na Strach i Silvestr zároveň? Zásadní problém má s hlasitými zvuky jako silný vítr , bouřka , ohňostroj, ale někdy se boji i bez zjevného hlasitého důvodu nebo třeba jen proto, že je venku tma. Děkujeme

Re: Strach + Silvestr

PAVLA, 26.08.2020 23:29:06

Dobrý den, na základě vašeho popisu bych doporučila dlouhodobě užívat směs SILVESTR. Nemíchejte směsi, u těchto dvou druhů je sice základ stejný, ale podpůrné esence nikoli. Je to zbytečné navyšovat počet esencí ve směsi nad terapeutická doporučení. S pozdravem Pavla

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info