FALEŠNÁ BŘEZOST Směs 30 ml - Bachovy květové esence

FALEŠNÁ BŘEZOST Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Projevy březosti u feny, zvětšená mléčná žláza, můžeme zaznamenat změny v chování feny,mazlivost, neklid, kňučení, smutek aj.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

FALEŠNÁ BŘEZOST - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na falešnou březost u feny. Projevy falešné březosti mohou být různé, od fyzických příznaků (např. zvětšení mléčné žlázy) až po mentální změny (zvýšený neklid, mazlivost, smutek, poštěkávání, kňourání aj.).

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

falešná březost

CZ

Šárka, 14.05.2019 09:24:03

Dobrý den, ráda bych si objednala pro svoji fenku kapky proti falešné březosti, bohužel poslední dva roky přichází faleška pravidelně jelikož je fenka invalidní a máme omezený pohyb, nedokážu ji už tak rozptýlit a vyhnout se projevům, nyní začala hárat, kdy prosím kapičky začít podávat? Až při projevu falešky nebo předem? Děkuji moc.

Re: falešná březost

CZ

PAVLA, 14.05.2019 18:27:57

Dobrý den, pokud má problémy opakovaně pravidelně, pak můžete podávat ještě dříve, než potíže propuknou. Nevidím v tom problém. Dokonce si myslím, že byste se tomu mohli vyhnout. Tu zkušenost nemám, jen předpoklad.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení