Řeším: KLIMAKTERIUM směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: KLIMAKTERIUM směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí pro ženy v klimakteriu. Složená tak, aby pokrývala emoční potíže ženy v přechodu.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: KLIMAKTERIUM směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi pokrývající nepřijemné stavy v klimakteriu. Pocity úzkosti, smutku, nervozity a napětí, pocity, že nám něco utíká a že novou situaci nezvládáme dobře. K Bachovým květovým esencím doporučujeme připojit podávání minerálních buněčných solí, a to základní minerály Calcium fluoratum č. 1 a Magnezium phosphoricum č. 7. Při návalech horka přidáme Ferrum phosphoricum č. 3. Pokud dochází k otokům dolních končetin, musíme počítat také se solí Natrium chloratum č. 8 a Natrium sulphuricum č. 10. Nezapomínete na zdravý životní styl - více přirozeného pohybu, jako je třeba chůze a plavání, dostatek seberealizace (koníčky, zájmy) a sociálních kontaktů (přátelé, rodina či např. dobrovolnictví).

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení