Řeším: ÚNAVA a VYČERPÁNÍ směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: ÚNAVA a VYČERPÁNÍ směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových květových esencí zaměření na únavu duševní i tělesnou. Esence jsou vybrány podle učení Dr. Bacha a jeho následovnice M. Scheffer.

245 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Řeším: ÚNAVA A VYČERPÁNÍ směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi pokrývající stavy velké únavy těla i ducha. Může to být stav po nemoci, po dlouhodobé péči o nemocného člověka, po různých životních útrapách anebo déle trvajícím nevyspání. Jako první pomoc zkuste tuto směs esencí.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info