Řeším: SYNDROM VYHOŘENÍ směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: SYNDROM VYHOŘENÍ směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs zaměřená na novodobý fenomén zvaný syndrom vyhoření, vyhasnutí, vyprahlosti (burnout). Trvalé zaujetí pro určitou práci, která je odváděna naplno a bez schopnosti vypnout a odpočívat, je nakonec následováno pocitem marnosti a prázdnoty.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: SYNDROM VYHOŘENÍ směs 30 ml

Stav vyhoření byl poprvé popsán v roce 1974 jako "ztráta profesionálního zájmu nebo osobního zaujetí u příslušníka pomáhajících profesí nebo vyhoření jako výsledek procesu, v němž lidé velice intenzívně zaujatí určitým úkolem nebo ideou ztrácejí své nadšení". Jednoduše řečeno množství práce, vykonávané pod neustálým tlakem a za chronického stresu, který vede k pocitu vyčerpání, únavy těla i ducha, pocitu opotřebení a prázdnoty. Pokud chcete uzdravení podpořit minerálními buněčnými solemi, doporučuji minerální soli ZDE. Dostatek spánku, pobytu na čerstvém vzduchu a vitamíny řady B (pivovarské kvasnice Pangamin), pít čistou vodu a jíst kvalitní živou stravu, nejlépe z biofarem.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Nový komentář

* (Povinné)

Alternativní produkty

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info