Řeším: ÚZKOST směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: ÚZKOST směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí zaměřená na úzkost a smutek bez zjevného důvodu. Stavy úzkosti nedají spát a nedovolí se radovat ze života, přitom je nelze pojmenovat, nemají jasnou příčinu. Tento stav je důležité řešit včas, neboť může přejít k depresi.

253 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Řeším: ÚZKOST směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi pokrývající stavy úzkosti bez konkrétní příčiny. Neustálý pocit strachu neznámého původu, vnitřní pocit napětí, že se něco stane, že je něco špatně, že se musíme obávat nejhoršího. Bezdůvodná úzkost. Chceme-li podpořit léčení minerálními buněčnými solemi, přidáme Kalium phosphoricum č. 5 a Magnezium phosphoricum č. 7. Pokud jsou pocity úzkosti doprovázeny i smutkem a melancholií, přidáme sůl Natrium chloratum č. 8.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info