SEPARAČNÍ ÚZKOST Směs 30 ml - Bachovy květové esence

SEPARAČNÍ ÚZKOST Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových esencí zaměřená na nepřiměřené chování psa při izolaci po odchodu rodiny. Štěkání, vytí, kňučení, ničení věcí, zoufalství... pes si neporadí se samotou a není schopen se uklidnit a trpělivě čekat.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

SEPARAČNÍ ÚZKOST - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na potíže psa při izolaci, při odchodu rodiny z domu, při odloučení, kdy pes nezvládá být sám,  zklidnit se a vystačit si až do příchodu chovatele zpět domů.  Esence pokrývají úzkost, závislost, strach. Projevují se štěkáním, ničením věcí, vytím, zoufalými sebezničujícími aktivitami apod.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání!!!!! Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Kombinování esencí

CZ

Ivana, 08.05.2022 14:52:05

Dobrý den, nikde jsem nenašla z čeho přesně je esence Nelson. Zajímalo by mne, zda je možné současně užít u psa ,,separační úzkost” a ,,ničitele”. Děkuji

Re: Kombinování esencí

CZ

PAVLA, 14.05.2022 23:31:31

Dobrý den, Nelsons je výrobce originálních esencí. Jeho esence jsou léta vyráběné stejným způsobem a obsahují energetický otisk jednoho druhu rostliny, výjimkou je Krizová esence (složená). Směs Separační úzkost je sestavena z esencí dle mé zkušenosti a její poslání nese její název. Pokud chcete směs na míru, je třeba stav zkonzultovat, nejlépe po e-mailu či mobilu. Pokud chcete pejskovi podávat dvě směsi, doporučuji je nemíchat, ale podávat nejprve jednu, poté druhou. Pořadí volte podle toho, který problém je pro Vás akutnější. S pozdravem Pavla

Bachovy kapky do difuzéru??

CZ

Markéta, 02.05.2022 21:34:03

Dobrý den, je možné použít bachovy kapky do difuzeru (aroma lampy)? pokud ano, v jakem mnozstvi? dekuji, Marketa

Re: Bachovy kapky do difuzéru??

CZ

PAVLA, 02.05.2022 21:51:07

Dobrý den. to je velmi zajímavý dotaz, který jsem v minulých dnech řešila vícekrát. Primárně jsou Bachovy esence určeny pro vnitřní použití. Krizovou esenci můžete navíc vtírat do kůže a použít (tu s alkoholem) také ve spreji na krk, stejně jako používáte např. parfém. Není tedy na závadu, pokud difuzér použijete s esencemi. Postačí 4 kapky jednotlivé esence nebo směsi esencí na 30 ml vody. Nezapomeňte ale, že pro příjem kapek vnitřně platí při Bachově terapii určitá pravidla, která s difuzérem zajistit nelze. Tímto způsobem je ale možné terapii podpořit.

4měsíční štěně

CZ

Kristýna Novotná, 08.01.2022 19:28:02

Dobrý den, máme štěně Fr. buldočka, kterého teprve učíme zvykat si na samotu. Zatím ho nechávám max 40. min doma - v rámci tréninku, 3x denně. Pes je občas v klidu a někdy vydrží výt 30. min. Myslíte, že jsou tyto kapky vhodné? Nevzniká na nich závislost? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, Je vhodné kapky kombinova...

CZ

Tereza Hangurova, 07.01.2022 14:43:40

Dobrý den, Je vhodné kapky kombinovat s alavisem nebo adaptilem? Léčíme těžkou separační úzkost u 4 leté fenky. Děkuji

Re: Dobrý den, Je vhodné kapky kombinova...

CZ

Pavla, 07.01.2022 15:24:06

Dobrý den, ano, je to možné. Bachovy esence nemají kontraindikaci. S pozdravem Pavla

Dobrý den, mám 11ti letého kříženc...

CZ

Alena Jarolímková, 05.01.2022 20:28:59

Dobrý den, mám 11ti letého křížence, kterého jsme si pořídili jako štěně z útuklu. Dříve jsme psa, když jsme byli mimo domov, nechával venku, kde měl přístřešek s boudou, ve které ale nespal, a lehával venku i při chladném počasí.Na noc jsme ho brávali domů. Ale už tenkrát při našem odchodu vyl. Poslední roky byl manžel doma ( před rokem bohužel zemřel) a tak byla pes s ním, vytí ale trvalo i tehdy, když jsme psa nechali doma samotného.Ráda byh vyzkoušela Bachovy esence - indikace - separační úzkost ?. děkuji Alena Jarolímková email: jarolimkova58@seznam.cz

Re: Dobrý den, mám 11ti letého kříženc...

CZ

PAVLA, 06.01.2022 12:20:16

Dobrý den, ano, výběr této směsi Bachových esencí je podle Vašeho popisu v pořádku. S pozdravem Pavla

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení