Řeším: DOBRÝ SPÁNEK směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: DOBRÝ SPÁNEK směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Bachovy květové esence ve směsi navozující klidný a osvěžující spánek. Doporučujeme podpořit minerálními buněčnými solemi.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Řeším: DOBRÝ SPÁNEK směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi připravené speciálně pro klidný a kvalitní spánek. Když vás trápí nespavost, časté probouzení, neklidné myšlenky před spánkem, noční můry, neklidné sny, když cítíte vnitřní napětí... Někdy jde o jev přechodný, jindy o dlouhodobý vyčerpávající stav. Zlepšení spánku doporučujeme podpořit v každém případě minerálními solemi. Základní minerály při nespavosti jsou Calcium phosphoricum č. 2 a Magnezium phosphoricum č. 7. Pokud je špatné usínámí  a spaní spojeno s vnitřním neklidem, pak přidejte sůl Kalium phosphoricum č. 5 a Natrium chloratum č. 8. Pokud se po ránu cítíte vyčerpaní a rozlámaní, pak ještě sůl Silicea č. 11 a Natrium phosphoricum č. 9. Nezapomeňte také na základní pravidla: žádný stres před spánkem (horory, hádky, důležitá rozhodnutí), žádná těžká jídla a večer nepít kávu či kolu. Malá procházka navečer a následná sprcha se střídáním teplé a studené vody osvěží a naladí ke spánku. Ložnice má být čistá, vyvětraná, zbavená zbytečných věcí (nevyžehlené prádlo, odložené věci a krabice, nepořádek). Horní část lůžka (pod hlavou) může být v nohách podložena latí o tloušťce např. 3 cm (terapie IBT), některým nespavcům tato metoda přinesla úlevu.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda. 1) Olive - všeho je moc, cítíte vyčerpání a potřebujete více sil. 2) White Chestnut - myšlenky se točí v hlavě stále dokola. 3) Vervain - nemůžete spát, prožíváte přílišné nadšení, rozrušení, vnitřní pnutí. 4) Mimulus - úzkost a strach z konkrétní věci. 5) Agrimony - skrýváte obavy a dusíte je v sobě, v noci pak ožívají. 

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele. Pokud se v noci budíte, můžete přidat Krizovou noční esenci Rescue Remedy v kapkách či spreji.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Kombinace

CZ

Kamila Hlaváčková , 28.03.2023 22:43:08

Dobrý den, je, prosím, možné kombinovat esence Dobrý spánek, Stres, Vyčerpání nebo je lepší s Vámi domluvit namichani vlastních? Potřebovala bych podle popisu asi všechny. :-) Děkuji.

Re: Kombinace

CZ

Pavla, 29.03.2023 12:07:13

Dobrý den, směsi jsou na jeden konkrétní problém. Nemají se kombinovat. Pokud řešíme více potíží, je vždy lepší příprava směsi na míru.

Špatný spánek tříletého syna

CZ

Aleš Nekvasil, 19.01.2023 19:37:42

Tříletý syn má dlouhodobě velmi neklidné spaní. Budí se často se živými sny a je problém ho utišit. ještě horší že se v noci otáčí každých cca 15 minut a rotuje po celé posteli. Vyžaduje spát s maminkou v jedné posteli, takže se nevyspí pořádně nikdo. Ráno, poslední půl hodinu až hodinu se točí už co minutu. Díky tomu tak špatně spí, je přes den unavený, neposlušný, občas podrážděný a to končí konfliktem a k zhoršení spánku v noci. Může tyto konkrétní esence a nebo je možné doporučit něco vhodnějšího?

Re: Špatný spánek tříletého syna

CZ

Pavla , 19.01.2023 23:45:04

Dobrý den, v tomto případě doporučuji konzultaci a sestavení kapiček na míru. Napište mi prosím na e-mail info@bachovy-esence.com. S pozdravem Pavla

Dobrý den.Můžu používat i místo l?...

CZ

Jan, 04.12.2022 13:24:55

Dobrý den.Můžu používat i místo léků na spaní?beru Zolpinox a chci se toho zbavit.Děkuji za odpověď

Esence na nespavost

CZ

Miloslava, 30.09.2021 11:45:33

Za jak dlouho mohu očekávat výsledky...týden dva??

Re: Esence na nespavost

CZ

PAVLA, 30.09.2021 14:01:00

Dobrý den, to je velmi individuální. Zatímco někdo pocítí pozitivní účinek esencí již za několik dní, jiný na něj čeká třeba několik týdnů. S pozdravem Pavla

dotaz

CZ

Zdeňka, 02.02.2021 15:00:25

Dobrý den, mohu kapky používat, pokud beru léky resp. antidepresiva ? Děkuji

Re: dotaz

CZ

PAVLA, 02.02.2021 15:07:18

Dobrý den, ano, můžete Bachovy esence užívat bez obav. Jen se přes antidepresiva pomaleji dostávají. S pozdravem Pavla

Nespavost

CZ

Klára, 28.01.2021 14:59:31

Dobrý den, od jakého věku lze kapky používat?může tyto kapky používat i dítě - 10m? Děkuji

Může se užívat déle?

CZ

Jana, 20.01.2018 01:06:16

Může se směs užívat i delší dobu, třeba rok? Nejsou esence návykové? Díky.

Re: Může se užívat déle?

CZ

PAVLA, 20.01.2018 11:09:52

Dobrý den. Ne, esence nejsou návykové. Pokud pomineme fakt, že je Vám po nich prostě lépe. Neobsahují ale žádnou látku, která by byla návyková a hlavně nezdravá. Takže pokud Vám směs esencí vyhovuje a spíte po ní dobře, můžete ji užívat dlouhodobě bez obav. Většinou je to ale tak, že pokud se člověku po ní uleví a spí lépe, sám od užívání v této době ustoupí. Pak již prostě není esence potřebná. Každý však reagujeme jinak, na každého esence jinak působí.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení