Řeším: DOBRÝ SPÁNEK směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: DOBRÝ SPÁNEK směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Bachovy květové esence ve směsi navozující klidný a osvěžující spánek. Doporučujeme podpořit minerálními buněčnými solemi.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Řeším: DOBRÝ SPÁNEK směs 30 ml

Bachovy květové esence ve směsi připravené speciálně pro klidný a kvalitní spánek. Když vás trápí nespavost, časté probouzení, neklidné myšlenky před spánkem, noční můry, neklidné sny, když cítíte vnitřní napětí... Někdy jde o jev přechodný, jindy o dlouhodobý vyčerpávající stav. Zlepšení spánku doporučujeme podpořit v každém případě minerálními solemi. Základní minerály při nespavosti jsou Calcium phosphoricum č. 2 a Magnezium phosphoricum č. 7. Pokud je špatné usínámí  a spaní spojeno s vnitřním neklidem, pak přidejte sůl Kalium phosphoricum č. 5 a Natrium chloratum č. 8. Pokud se po ránu cítíte vyčerpaní a rozlámaní, pak ještě sůl Silicea č. 11 a Natrium phosphoricum č. 9. Nezapomeňte také na základní pravidla: žádný stres před spánkem (horory, hádky, důležitá rozhodnutí), žádná těžká jídla a večer nepít kávu či kolu. Malá procházka navečer a následná sprcha se střídáním teplé a studené vody osvěží a naladí ke spánku. Ložnice má být čistá, vyvětraná, zbavená zbytečných věcí (nevyžehlené prádlo, odložené věci a krabice, nepořádek). Horní část lůžka (pod hlavou) může být v nohách podložena latí o tloušťce např. 3 cm (terapie IBT), některým nespavcům tato metoda přinesla úlevu.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda. 1) Olive - všeho je moc, cítíte vyčerpání a potřebujete více sil. 2) White Chestnut - myšlenky se točí v hlavě stále dokola. 3) Vervain - nemůžete spát, prožíváte přílišné nadšení, rozrušení, vnitřní pnutí. 4) Mimulus - úzkost a strach z konkrétní věci. 5) Agrimony - skrýváte obavy a dusíte je v sobě, v noci pak ožívají. 

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele. Pokud se v noci budíte, můžete přidat Krizovou noční esenci Rescue Remedy v kapkách či spreji.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Esence na nespavost

Miloslava, 30.09.2021 11:45:33

Za jak dlouho mohu očekávat výsledky...týden dva??

Re: Esence na nespavost

PAVLA, 30.09.2021 14:01:00

Dobrý den, to je velmi individuální. Zatímco někdo pocítí pozitivní účinek esencí již za několik dní, jiný na něj čeká třeba několik týdnů. S pozdravem Pavla

dotaz

Zdeňka, 02.02.2021 15:00:25

Dobrý den, mohu kapky používat, pokud beru léky resp. antidepresiva ? Děkuji

Re: dotaz

PAVLA, 02.02.2021 15:07:18

Dobrý den, ano, můžete Bachovy esence užívat bez obav. Jen se přes antidepresiva pomaleji dostávají. S pozdravem Pavla

Nespavost

Klára, 28.01.2021 14:59:31

Dobrý den, od jakého věku lze kapky používat?může tyto kapky používat i dítě - 10m? Děkuji

Může se užívat déle?

Jana, 20.01.2018 01:06:16

Může se směs užívat i delší dobu, třeba rok? Nejsou esence návykové? Díky.

Re: Může se užívat déle?

PAVLA, 20.01.2018 11:09:52

Dobrý den. Ne, esence nejsou návykové. Pokud pomineme fakt, že je Vám po nich prostě lépe. Neobsahují ale žádnou látku, která by byla návyková a hlavně nezdravá. Takže pokud Vám směs esencí vyhovuje a spíte po ní dobře, můžete ji užívat dlouhodobě bez obav. Většinou je to ale tak, že pokud se člověku po ní uleví a spí lépe, sám od užívání v této době ustoupí. Pak již prostě není esence potřebná. Každý však reagujeme jinak, na každého esence jinak působí.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info