DÁRKOVÝ POUKAZ 399 Kč - Bachovy květové esence

DÁRKOVÝ POUKAZ 399 Kč - Bachovy květové esence

AKCE

Dárkový poukaz pro Vás i Vaše blízké v hodnotě 399 Kč. Poukaz lze použít na konzultaci a následné namíchání osobní směsi esencí.

399 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

SKVĚLÝ DÁREK!

Majitel tohoto poukazu má nárok na konzultaci a namíchání Bachových květových esencí na míru v množství 2x 30 ml směsi. Není nutné konzultovat osobně, nikam nemusíte jezdit. Držitel poukazu může prostřednictvím SMS, chatu či emailu požádat o konzultaci a společně směs Bachových květových esencí sestavíme skutečně na míru.

Cena poukazu zahrnuje konzultaci a dvě lahvičky esencí. 

POUKAZ BUDE ZASLÁN PO ÚHRADĚ NA ADRESU, KTEROU UVEDETE V OBJEDNÁVCEa to v bublinkové ochranné obálce. Pak už je jen na Vás, jak s hezkým dárkovým poukazem naložíte a komu jej předáte jako hodnotný dárek. Případně bude zaslán emailem (např. v případě nabídkových akcí).

ZPŮSOB POUŽITÍ: Na přední straně poukazu je napsán unikátní kód. V průběhu zadání objednávky (namíchaná směs esencí na míru - dvě lahvičky) uplatníte dárkový poukaz vepsáním kódu do příslušné kolonky "Dárkový certifikát". Ke konzultaci je třeba se ohlásit na email info@bachovy-esence.com, případně na mobil 724 821 700.  Nemáte časový tlak - poukaz je platný bez omezení až do vyčerpání.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info