DÁRKOVÝ POUKAZ 437 Kč - Bachovy květové esence

DÁRKOVÝ POUKAZ 437 Kč - Bachovy květové esence

AKCE

Dárkový poukaz pro Vás i Vaše blízké v hodnotě 437 Kč. Poukaz lze použít na konzultaci a následné namíchání osobní směsi esencí.

437 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

SKVĚLÝ DÁREK!

Majitel tohoto poukazu má nárok na konzultaci a namíchání Bachových květových esencí na míru v množství 2x 30 ml směsi. Není nutné konzultovat osobně, nikam nemusíte jezdit. Držitel poukazu může prostřednictvím SMS, chatu či emailu požádat o konzultaci a společně směs Bachových květových esencí sestavíme skutečně na míru.

Cena poukazu zahrnuje konzultaci a dvě lahvičky esencí plus zaslání lahviček službou Zásilkovna. 

POUKAZ BUDE ZASLÁN PO ÚHRADĚ NA E-MAIL, KTERÝ UVEDETE V OBJEDNÁVCE. Pak už je jen na Vás, jak s hezkým dárkovým poukazem naložíte a komu jej předáte jako hodnotný dárek. Poukaz si vytisknete v pohodlí domova či kanceláře. Nezapomeňte, že do způsobu dopravy je nutné zadat OSOBNĚ. Pokud zadáte a uhradíte jeden ze způsobů dopravy, bude Vám poukaz zaslán také fyzicky tímto zvoleným způsobem (Zásilkovna, Česká pošta).

ZPŮSOB POUŽITÍ: Na přední straně poukazu je napsán unikátní kód. V průběhu zadání objednávky (namíchaná směs esencí na míru - dvě lahvičky) uplatníte dárkový poukaz vepsáním kódu do příslušné kolonky "Dárkový certifikát". Ke konzultaci je třeba se ohlásit na email info@bachovy-esence.com, případně na mobil 724 821 700.  Nemáte časový tlak - poukaz je platný bez omezení až do jeho použití. Pokud překročíte termín uvedený na poukazu, nic se neděje, jsme jen lidi. Poukaz platí až do jeho uplatnění.

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info