BACHOVY KVĚTOVÉ ESENCE

Bachovy květové esence

Přírodní kosmetika

DÁRKOVÝ POUKAZ 500 Kč - Bachovy květové esence

DÁRKOVÝ POUKAZ 500 Kč - Bachovy květové esence

AKCE

Dárkový poukaz pro Vás i Vaše blízké v hodnotě 500 Kč. Poukaz lze použít na nákup originálních Bachových květových esencí NELSONS či směsi z nich namíchané.

  • Cena: 500 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Majitel tohoto poukazu má nárok na odběr zboží v dané ceně, případně namíchání jedné lahvičky 30 ml směsi Bachových květových esencí, anebo namíchání 2x 30 ml směsi. Složení směsi si může zvolit sám, případně může prostřednictvím SMS, chatu či emailu požádat o konzultaci, kdy se o výběru esencí může poradit.

Cena poukazu zahrnuje zboží či namíchané směsi a poštovné do výše 500 Kč. Pokud objednávka nedosáhne dané ceny, rozdíl nemůže být vrácen výplatou peněz a propadá. Pokud objednávka přesáhne cenu poukazu, majitel poukazu doplatí rozdíl mezi hodnotou poukazu a uzavřenou objednávkou.

POUKAZ BUDE ZASLÁN PO ÚHRADĚ NA ADRESU, KTEROU UVEDETE V OBJEDNÁVCE.

Dárkový poukaz nelze použít pro doplňkový sortiment a konzultace (homeopatie, autopatie, Schüsslerovy minerální soli). Využít poukaz můžete klasickou objednávkou Bachových květových esencí a směsí z nich namíchaných. V průběhu objednávky uplatníte dárkový poukaz vepsáním kódu do příslušné kolonky.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info