Řeším: HYPERAKTIVITA, ADHD. Směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: HYPERAKTIVITA, ADHD. Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Dítě je hyperaktivní, nesoustředěné, velmi živé. Nedokáže sedět v lavici a dávat pozor, neustále se rozptyluje, vyrušuje, není schopné se zklidnit a dávat pozor. Může reagovat nepřiměřeně, se vztekem. Může být diagnostikována porucha ADHD.

249 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Řeším: HYPERAKTIVITA, ADHD - Směs Bachovy květové esence 30 ml

Bachovy květové esence jsou míchány většinou jako individuální směsi na míru. Z praxe však vyplývají osvědčené kombinace, které se zaměřují na konkrétní problém. Potíže se soustředěním, neschopnost udržet pozornost, neustálé vyrušování a ošívání se v lavici ve škole, hlasité projevy, drzé a nepřiměřené reakce, možná diagnostikovaná hyperaktivita a ADHD - to jsou stále častěji se objevující potíže našich dětí. Může za to velký tlak a složitost společnosti, která svým rychlým tempem, nároky a změnami mnoho dětí vykolejí a staví je "mimo standard". Rodiče mají mnoho povinností a málo času. Ani učitelé ve škole už nemají tu trpělivost, co dříve, jsou totiž vystaveni také velkým nárokům a tlaku. Obecně... na nic nemáme čas. Stále někam spěcháme a snažíme se něco si usnadnit prostředky a způsoby, které nesvědčí nám, ani našim dětem. Směs je zaměřena na přílišné prožívání emocí, nesoustředěnost a úzkost, strhávání pozornosti na sebe, divokost. Z minerálních solí doporučujeme Zincum chloratum č. 21.

Účinek esencí významně podpoříte omezením přísunu cukru a chemických limonád. Dnes už je jasně prokázáno, že cukr má značný vliv na chování dítěte a jeho hospodaření s energií. Nahraďte rafinovaný cukr medem, stévií, kvalitní ovocnou šťávou a čistou vodou maximálně s přídavkem ovocné šťávy. Dále je pro dítě důležitý zdravý pohyb na čerstvém vzduchu, chcete-li mu prospět, vemte ho proběhnout na louku a do lesa. Neusnadňujte si život tím, že dítěti dovolíte trávit celý den na počítači, dožene vás to. Nehledejte zázraky, které Vás a Vaše děti zachrání. Záchrana spočívá jenom ve Vás samotných - zdravé vztahy, kvalitní jídlo a čistá voda, zdravý pohyb. Bachovy esence Vám při Vaši snaze pomohou. Ze Schüsslerových minerální solí doporučujeme Zincum chloratum č. 21.

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitních životních podmínek a zdravotní péče.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno užívat průběžně během dne. Doporučujeme jednu lahvičku ponechat na nočním stolku, takto nezapomeneme na podání před usnutím a po probuzení. Během dne pak užíváme ještě minimálně dvakrát. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Podání dětem: pro děti platí také dávkování minimálně 4x denně 4 kapky, můžeme nakapat do vody či ovocné šťávy a můžeme také jemně potřít zápěstí a místo za oušky či přidat pár kapek do koupele.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze správným výběrem esencí a jejich pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Někdo reaguje velmi brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemných stavů a pocitů.

Predskolaci

, 07.01.2019 13:27:06

Dobrý den, mám dva velmi.živé syny ve věku 2 a 5 roky. Je směs vhodná i pro takto malé děti? Děkuji

Re: Predskolaci

, 07.01.2019 16:08:43

Dobrý den, ano, kapky jsou vhodné. Mohou je užívat i malé děti. Směs je vhodná při hyperaktivitě, ale je třeba zajistit dítěti dostatek pohybu v přírodě, výrazně omezit rafinovaný cukr ve stravě a nahradit ho ovocem a stevií a vymezit zdravé mantinely, které by mělo dodržovat.

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ...

, 21.05.2018 12:25:50

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda jsou kapky homeopatika nebo nikoliv. Mám syna s ADHD a začíná se u něj projevovat výbušnost a agresivní reakce na nějaký podmět, samozřejmě vedle obvyklého velkého motorického neklidu, vyrušování ve škole a cíleného provokování dětí ke získání pozornosti a jejich rozesmátí za každou cenu. narazila jsem na tyto kapky a chtěla jsem se zeptat, jsou míchané na míru a jaké je užívání. synovi je 10,5 roku. Děkuji za odpověď Somrová

Re: Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda ...

, 21.05.2018 13:27:40

Dobrý den, ne, Bachovy květové esence nejsou homeopatie, i když fungují na podobném principu. Jsou vedeny jako doplněk stravy. Ano, stav syna můžeme konzultovat a sestavit mu individuální směs na míru jeho potížím. Stačí napsat na info@bachovy-esence.com. Konzultace je zdarma, kapky poté hradíte. S pozdravem Pavla

Adhd

, 15.04.2018 08:00:29

Dobry den. První 2 dní dávali 4 kapky 3krat denně. Zabralo to. Stal klidnější a bez vzteku. Pak začalo to zhoršovat. Dáváme 4 kapky 4 krát denně. A moc to nevidět zlepšení. Poraďte prosím. Možná zvětšit dávky? Dekujeme

Adhd

, 15.04.2018 10:28:42

Dobrý den, ano, může přijít zhoršení, stejně jako u homeopatie, ale je to dočasné.Poté by měl přijít obrat k lepšímu. Zhoršení je reakce. Při příští objednávce doporučuji individuální namíchání a zdůraznit ten vztek. Ano, zkuste kapat častěji. Kapičky vždy protřepejte. Pavla

Nový komentář

* (Povinné)

VOLEJTE 

724 821 700

K Vaší objednávce ZDARMA!

Bachovy květové esence

PODPORUJEME:

Bachovy esence

PODPORUJEME PROJEKT ADOPCE AFRICKÝCH DĚTÍ

"POŠLI ŠPUNTA DO ŠKOLY"

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info