Řeším: K PORODU směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: K PORODU směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Bachovy květové esence ve směsi zaměřené na blízký příchod porodu - již s obsaženou Krizovou esencí.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

Řeším: K PORODU - směs 30 ml

Bachovy květové esence připravené ve směsi, která pokrývá emoce spojené s nadcházejícím porodem. Obavy, napětí, úzkost a strach a konečně samotný porod, spojený s fyzickou i psychickou zátěží. Tuto směs používejte měsíc až týden před plánovaným porodem a intenzivně během něj.

Mimulus – při strachu z porodu
Red Chestnut – při starosti o miminko
Walnut – připravuje příchod velkých změn v životě
White Chestnut – maminka se neumí uvolnit a neustále se trápí, jak porod proběhne a jak vše bude, opakující se myšlenky
Olive - náročná fyzická zátěž
Rescue Remedy – náročná situace před porodem a při něm

Směs obsahuje brandy, které je tradičním nosičem Bachových květových esencí, z nichž je směs sestavena. Je velmi pravděpodobné, že ze směsi tento alkohol ucítíte. Poměr ke kojenecké vodě je 1:30. Alkoholu je tedy minimální možné množství, pro svůj klid ale můžete kapky ještě vkapat do sklenice čisté vody k pití a tím obsah alkoholu ještě více naředit.

Jak užíváme z připravené lahvičky:
Kapeme minimálně 4x denně 4 kapky přímo na jazyk či do sklenice s vodou k pití. Toto užívání nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutné rozložit dávkování do celého dne. Ideální je, pokud užití kapek bude Vaší první aktivitou po ránu a poslední před usnutím. Krizovou esenci užíváme podle potřeby vícekrát denně až do zklidnění stavu.

Zásady užívání:
1) Pravidlo 4x4 (minimální podání kapek během dne)
2) Jednotlivé dávky rozložte pravidelně do každého dne
3) Lahvičku vždy před nakapáním protřepejte!!!
4) Lahvičku vždy spotřebujte celou
5) Chraňte kapátko a lahvičku před kontaminací
6) Lahvičku ukládejte mimo elektromagnetické pole

 

Porod

CZ

Martina, 23.08.2021 11:13:10

Dobrý den, píšete že se má užívat 4x 4 kapky denně a navíc, že se má používat intenzivně během porodu - tzn kolik kapek a jak často přímo během porodu? A je možné si tuto esenci namíchat do nějaké stříkací lahvičky a stříkat rovnou do úst? Případně v jakém poměru? Děkuji.

Re: Porod

CZ

PAVLA, 23.08.2021 12:51:07

Dobrý den, během porodu můžete užívat každých patnáct minut, případně směs nahradit přímo Krizovou esencí Rescue Remedy (ta je v prodeji také ve formě spreje - ten lze užívat orálně, ale originální sprej s alkoholem také k aplikaci na tepny na krku jako parfém, či na bříško). Směs K PORODU můžete užívat taktéž orálně (kapáním a případně i stříknutím do úst) i zevně. S pozdravem Pavla

30tt

CZ

Tereza, 20.04.2021 14:45:30

Dobrý den, jsem v 30tt a objednala jsem si kapky k porodu. Až později jsem si všimla, že by byly vhodnější Čekáme miminko, ale mám již kapky doma a mají se spotřebovat do 8 týdnů. Je nějaká kontraindikace začít s těmi K porodu již teď? Manžel mi s nimi pomůže :) Předem děkuji za odpověď.

Re: 30tt

CZ

PAVLA, 20.04.2021 14:58:32

Dobrý den, máte je doma, nebojte se je použít. Druhy esencí se malinko liší, ale je to v pořádku. Základní esence jsou totožné. Pokrývají strach, úzkost, nervozitu, obavy o miminko... můžete užívat.

Třetí trimestr

CZ

Vero, 27.09.2019 10:56:12

Dobrý den, začal mi třetí trimestr. Mám používat kapky pro těhotenství, nebo rovnou kapky k porodu? Děkuji

Re: Třetí trimestr

CZ

PAVLA, 30.09.2019 12:35:56

Dobrý den, v tomto čase užívejte v pohodě směs Čekání na miminko. Tak měsíc až dva týdny před porodem můžete přejít na směs K porodu. K samotnému porodu pak přidejte Krizovou esenci Rescue Remedy, uleví Vám. Nejlépe s alkoholem, naředit v míchací lahvičce a během porodu z ní kapat často do úst a můžete směs vody a Krizové esence vtírat do bříška i do zápěstí....

K porodu

CZ

Katka, 05.01.2019 14:37:56

Dobry den, je mozne tyto kapky douzivat i po porodu kojicim maminkam? Nebo to spis nedoporucujete? Dekuji K.

Re: K porodu

CZ

PAVLA, 30.09.2019 12:32:52

Dobrý den, ano, můžete i po porodu - směs je zaměřená na možnou úzkost, strach o sebe i o dítě, velkou změnu v životě... Přesto je vždy lepší volit namíchání směsi na míru Vaší osobnosti a aktuálním problémům a potížím, které Vás trápí.

Re: K porodu

CZ

PAVLA, 06.01.2019 01:40:41

Dobrý den, kapičky vzhledem k jejich složení můžete v klidu doužívat, mohou Vám jedině prospět.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení