Řeším: ČEKÁNÍ NA MIMINKO směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: ČEKÁNÍ NA MIMINKO směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí zaměřená na potíže budoucích maminek - obavy, úzkost, strach, netrpělivost aj.

276 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Řeším: ČEKÁNÍ NA MIMINKO - směs 30 ml

Bachovy květové esence připravené ve směsi, která je zaměřena na potíže v těhotenství. Všude tam, kde není jen těšení na miminko, ale také obavy a stres. Směs je vhodná na období během těhotenství. Před samotným porodem a během něj používejte Krizovou esenci, případně směs Krizovou esenci obsahující, kterou najdete zde: K PORODU Dále vám doporučujeme minerální buněčnou sůl CALC PHOS pro zdravý vývoj miminka. 

Aspen - úzkost bez známé příčiny
Mimulus - konkrétní strachy
Impatiens - pocity netrpělivosti
Scleranthus - náladovost
White Chestnut - opakující se myšlenky, které nedopřejí klid
Red Chestnut - přílišná starost o miminko
Walnut - nový začátek, velká změna v životě

Směs obsahuje brandy, které je tradičním nosičem Bachových květových esencí, z nichž je směs sestavena. Je velmi pravděpodobné, že ze směsi tento alkohol ucítíte. Poměr ke kojenecké vodě je 1:30. Alkoholu je tedy minimální možné množství, pro svůj klid ale můžete kapky ještě vkapat do sklenice čisté vody k pití a tím obsah alkoholu ještě více naředit. 

Jak užíváme z připravené lahvičky:
Kapeme minimálně 4x denně 4 kapky přímo na jazyk či do sklenice s vodou k pití. Toto užívání nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutné rozložit dávkování do celého dne. Ideální je, pokud užití kapek bude Vaší první aktivitou po ránu a poslední před usnutím. Krizovou esenci užíváme podle potřeby vícekrát denně až do zklidnění stavu.

Zásady užívání:
1) Pravidlo 4x4 (minimální podání kapek během dne)
2) Jednotlivé dávky rozložte pravidelně do každého dne
3) Lahvičku vždy před nakapáním protřepejte!!!
4) Lahvičku vždy spotřebujte celou
5) Chraňte kapátko a lahvičku před kontaminací
6) Lahvičku ukládejte mimo elektromagnetické pole

 

Bachovy květové esence

CZ

Zuzka, 28.11.2022 18:28:48

Dobrý den, jsou prosím kapky vhodné již od prvního měsíce těhotenství? Děkuji.

Re: Bachovy květové esence

CZ

Pavla , 28.11.2022 18:49:48

Dobrý den, ano, jsou.

Nevolnosti

CZ

Pavlína , 20.07.2020 13:38:58

Dobrý den, zakoupila jsem si tuto směs. Občas prokládám krizovkami. Jen se chci zeptat, zda platí nějaké pravidlo, co se týká jídla a dalšího pití? Nechávám si mezeru před a po užití asi 20 min, jestli je to takhle v pořádku. A dále jsem se chtěla zeptat, zda je směs spíše pro psychické neduhy, které jsou popsány, nebo může-li pomoci i s nevolnosti, které s tím souvisejí? Moc děkuji a přeji krásný den. Pavlína

Re: Nevolnosti

CZ

PAVLA, 20.07.2020 15:44:23

Dobrý den, směs ČEKÁNÍ NA MIMINKO maminku zklidní a navodí jí pocit pohody, který prospívá i dítěti. To se může projevit na zklidnění žaludku, ale nelze s tím počítat. Doporučuji vám proto Schüsslerovy minerální buněčné soli, které působí na rozdíl od Bachovek také na fyzické úrovni. Používejte sůl FERR PHOS, CALC PHOS, případně NAT PHOS (ale zkuste to nejprve bez ní). Vycucat od každého druhu jednu tabletu ráno, jednu v poledne a jednu večer. Jinak k vašemu dotazu... ano, dodržujete správný postup - odstup od jídla a pití. Z homeopatie může pomoci např. Pulsatilla, Nux Vomica aj. (podle okolností).

Dotaz

CZ

Adéla, 12.02.2018 12:22:11

Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč jsou esence určené pro těhotné konzervovány alkoholem. Bohužel jsem to zjistila až po týdnu používání a akorát z toho mám ještě větší obavy. Není mi to příjemné, že do sebe dostávám alkohol v těhotenství byť v minimálním množství.

Dotaz

CZ

PAVLA, 04.03.2018 13:28:59

Dobrý den, tato směs není konzervována přidaným alkoholem. Nositelem Bachových esencí je ale tradičně brandy, jinak se řadové originální esence nevyrábí. Používají se tak osmdesát let, je to tradiční způsob, jak se uchovává energie rostlin. Množství alkoholu je zcela zanedbatelné, navíc těch několik málo kapek již silně ředěné směsi ještě můžete nakapat do velké sklenice čisté vody, abyste se cítila lépe. Pokud i tak nemáte dobrý pocit, pak Vám tuto terapii nedoporučuji, to se nedá nic dělat. Musíte mít pocit, že děláte dobře sobě i miminku. Pokud jej nemáte, pak to nedělejte.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení