Řeším: MALÝ SNÍLEK pro klidný spánek směs 30 ml - Bachovy květové esence

Řeším: MALÝ SNÍLEK pro klidný spánek směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs Bachových květových esencí složená speciálně pro klidný spánek Vašeho dítěte.

245 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Malý snílek pro klidný spánek
Bachovy květové esence - směs 30 ml

Složení:
Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, bez přidaného alkoholu (minimální množství obsaženého alkoholu je přirozeným nosičem originálních Bachových květových esencí).

Poučení:
Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte nikdy slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Ukládejte mimo dosah malých dětí. Kvalitu vody vizuálně kontrolujte, směs musí být čirá. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Malý snílek není konzervován alkoholem. Obsažený alkohol je nosičem Bachových esencí a směs ho tedy obsahuje minimální možné množství. Bachovy květové esence nejsou náhradou zdravotní péče a kvalitních životních podmínek. Nelze je předávkovat. Nemají vedlejší účinky a neovlivňují působení léčiv. Směs je určena pro malé děti včetně kojenců a rovněž pro dospělé, kteří mají potíže s usínáním a kvalitou spánku.

Dávkování:
Minimální dávka jsou čtyři kapky čtyřikrát denně (pravidlo 4x4). Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud chceme užívat častěji pro posílení účinku, je to v pořádku. Ideální je, pokud užití kapek bude první věcí po probuzení a poslední věcí před usnutím. Nejmenším můžete vetřít esence do zápěstí a za ouška. Dále kapky můžete podat v nápoji v lahvičce. Nebojte se také kápnout několik kapek do koupele ve vaničce. Starší děti přijímají esence velmi dobře. Kápnete jim 4 kapky minimálně 4x denně přímo do úst nebo do vody k pití. Pokud to nelze z technických důvodů zajistit (dítě je ve školce či škole), podejte kapičky hned ráno po probuzení, potom nakapejte osm kapek do pití v lahvičce do školy. Poté podejte čtyři kapky odpoledne doma. Poslední podání kapek večer před spaním, opět nakapejte 4 kapky do úst či do vody k pití.

Upozornění:
Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechávání. Na to dbejte. Výsledky jsou individuální. Někdo pocítí pozitivní účinky brzy po podání, u jiného trvá až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů jsou proto důležité. Bachovy květové esence jsou ve světě používány již osmdesát let s vynikajícími účinky. Věříme, že i Vám pomohou zlepšit život a cítit se dobře. Spěte krásně a probuďte se svěží!

 

 

Maly snilek

, 30.07.2018 16:27:53

Dobrý den, mohu pridat 4 mesicnimu do lahve s mlekem? Dekuji

Dávkování

, 13.12.2017 17:50:55

Dobrý den, v návodu na dávkování je napsané - čtyři kapky, čtyřikrát denně - takhle mám dávkovat i u ročního dítěte? Děkuji za odpověď

Re: Dávkování

, 13.12.2017 18:49:15

Dobrý den, ano, přesně tak. Dávkování 4x 4 kapky denně je minimální podání. Můžete klidně dávku či dvě přidat, případně malému dítěti potřít zápěstí či nakapat několik kapek do koupele. Pavla

Dobrý den, chtěla bych zakoupit pro dv...

, 22.11.2017 08:55:58

Dobrý den, chtěla bych zakoupit pro dvouměsíční miminko - jaké je dávkování? Děkuji

Re: Dobrý den, chtěla bych zakoupit pro dv...

, 22.11.2017 12:15:25

Dobrý den, k Malému snílkovi dostanete podrobný letáček s informacemi o podávání. Pokud miminko ještě nemá čajík a je pouze plně kojené, pak můžete dát kapky do koupele, vetřít do zápěstí a za ouška a případně potřít bradavku při kojení. S pozdravem Pavla

Dobrý den, je směs vhodná i pro kojen...

, 09.09.2017 22:04:59

Dobrý den, je směs vhodná i pro kojence?

Re: Dobrý den, je směs vhodná i pro kojen...

, 10.09.2017 10:04:11

Dobrý den, ano, klienti u této esence jsou především maminky kojenců či malých dětí. Užívat a podávat můžete buď v čaji či šťávě, případně můžete potřít jako kojící maminka bradavky, přidat pár kapek do večerní koupele a potřít dítěti zápěstí a místo za oušky. Sama můžete také kapky užívat, pokud kojíte.

Re: Re: Dobrý den, je směs vhodná i pro kojen...

, 10.09.2017 21:11:55

A nemůže se stát, že by směs způsobila alergii?

Klidný spánek

, 24.08.2017 09:05:15

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda se mohou bachovy esence klidný spánek podávat čtyřměsičnímu miminku? Děkuji za odpověd

Re: Klidný spánek

, 10.09.2017 22:29:27

Dobrý den, ano, můžete. Podáváte třeba v čajíku, pokud ale plně kojíte, můžete potřít bradavky, vetřít do zápěstí a potřít místo za oušky. Dále přidat např. pár kapek do koupele.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info