VZTEKLÁ KOČKA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

VZTEKLÁ KOČKA Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Směs esencí zvolená pro divokou a vzteklou kočičí náturu. Vždy však mějte na paměti, že kočka je složité a duší svobodné zvířátko a dobře promyslete, zda má všechny podmínky pro to, aby vám ukázala svou jedinečnou, milující a důvěřivou tvář.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

VZTEKLÁ KOČKA

30 ml směs v modré skleněné lahvičce s kapátkem. Vyrobeno z originálních Bachových esencí. Vyrábí Pavla Kukalová, bachovy-esence.com, Písek. Bachovy květové esence Nelsons: Aspen, Beech, Cherry Plum, Vine, Holly, Mimulus, Star of Bethlehem. Obsahuje šest kapek lékárenského alkoholu ke konzervaci.

Aspen - úzkost, strach bez příčiny
Beech - větší míra tolerance k okolí
Cherry Plum - rovnováha, zklidnění
Vine - teritoriální chování
Holly - univerzální esence pro vzájemné vztahy
Mimulus - základní esence, zpracování strachu
Star of Bethlehem - zpracování traumatu, závažného zážitku v životě kočky, který mohl vést k netoleranci a zkratovému chování

Vždy přemýšlejte nad tím, proč se kočka může chovat tak, jak se chová. Kočka má složité vzorce chování, stále přírodní pohnutky k projevům, tj. teritorium, hierarchii a souvislosti je třeba vnímat a chápat, abychom poskytli zvířátku pocit bezpečí a jistoty. Co kočka, to jiná nátura. Doporučuji seriál "Má pekelná kočka", budete překvapeni, jaké pro nás lidi zcela nepodstatné maličkosti jsou rozhodující v kočičím světě.

Agresivní kocourek Miky

CZ

Václava Hofmanová, 01.06.2018 13:25:09

Mám doma tři kočičky, úplně první je Zuzanka, letos jí bude 11 let a byla maminkou 5 koťátkům, jeden zůstal s námi...Kulíšek, kterému je 10 let. Loni jsem našla na ulici maličké černé kotě, bylo špinavé, hladové a bylo dlouho samo, a tak jsem se ho z ulice ujala a vykrmila lahvičkou. Dnes je Miky velký kocourek, já ho miluji stejně jako Zuzanku s Kulíškem, ale bohužel, z Mikyho vyrostl hlavně dost agresivní kocourek. Útočí na moji dceru, na mě ne, ze mě respekt má, ale také na obě kočičky, které se mu sice snaží bránit, ale bohužel, většinou to vzdají a utečou před ním . Útoky se hodně vystupňovaly, museli jsme ho začít oddělovat a ani v noci s námi být nemůže, neboť ke mně ani jednu z kočiček nepustí, hned je vyhání, taky si lehne mezi dveře a brání jim v pohybu po bytě. Je velmi aktivní, já si myslím, že je divoký, velmi hravý, ale útoky jsou takové, že jsem u Zuzanky našla bulky na krku a když jsem jí prohlédla, je celá pokousaná. Miky zaútočí skokem buď přímo kolem krku a kouše a nebo jim skočí na záda. Zuzanka je vystresovaná, už jen při setkání z dálky vrčí a varuje, Kulíšek se schovává kam může, ale on je vyhání, nikde jim nedovolí mít svůj prostor. Já jsem jako rozhodčí a soudce. Dceři skáče na ruce a je schopen jí skočit i do obličeje, přitom se Miky umí krásně mazlit, ale i mazlení přejde během chvilky v kousání, které zesiluje. Už jsme se rozhodovali ho dát pryč, ale nikdo si takového kocourka nevezme a když, brzy skončí na ulici a to já nechci. Mám i kapky od Dokonalé lásky na zklidnění, ale mám dojem, že to Mikyho více probere k agresivitě. Hračky má, ale asi by potřeboval mít všude prolézačky, tunely, krabice, ale nebylo by tu k hnutí, má míčky, udice, světýlko, myšky, má rád každý papírek a baví ho ponožky, tak jsem mu jedny vyřadila, je neskutečný, co dokáže. Ale stejně je to málo, ničí mi kytky, denně ukousne list, z orchidejí mi odtrhá pacičkama kvítky, nic před ním neobstojí. Je to živel, když si hraje, je lepší než kdejaký seriál, ale bohužel, Zuzanka s Kulíškem si hrát úplně přestali :-( . Prosím, poraďte, co s ním, je kastrovaný, ale je to malý ďáblík. Přítel ho nemá rád, říká, že je zlo samo a psychopat, abych to začala řešit a zbavila se ho, ale já vím, že to pravda není. Je mi ale líto Zuzanky s Kulíškem, on je opravdu nenechá ani vyčůrat a oni jsou zvyklé být se mnou, spát se mnou, jsou to moje dětičky, nikdy nekously, nikdy nepoškrábaly, mají opravdu úžasnou povahu a bránit se neumí. Pokud poradíte a pomůže to, budu moc ráda. Děkuji a přeji krásný den.

Re: Agresivní kocourek Miky

CZ

PAVLA, 05.06.2018 12:29:13

Dobrý den, už je kastrovaný, což bych Vám doporučila... Doufám, že je to povedená kastrace :-( Takže teď se zaměříme na jeho dominanci a divokost. Doporučuji směs AGRESE U KOČKY, opravdu nic tím nezkazíte. A pak to, co chovatelé mají znát - každý svůj prostor, únikové možnosti, police... https://www.bachovy-esence.com/p/377/agrese-u-kocky-smes-30-ml-bachovy-kvetove-esence

Vztekla kočka

CZ

Gabriela , 26.01.2017 13:27:03

Dobrý den. Mám kočku stáří 8 let. Vždy byla taková agresivnější. Nesnáší cizí lidi a děti. V říjnu jsem si pořídila 7mi mes. Kocourka z útulku. On je děsný mazel a ona na něj od 1 dne stále útočí. S či. Bije ho. Je me ho tak líto. Teď je již vykastrovany. Ale ona stále útočí a někdo i na mě. Momentálně jsem těhotná a bojím se aby neutocila také na miminko. Má se narodit koncem července. 5ak bych to chtěla nějak do té doby vyřešit. Nebo myslíte že bych musela dát kocourka pryč? To se mě nechce... Děkuji za odpověď. Popřípadě na můj email gapsra@seznam.cz

Vzteklá kočka

CZ

PAVLA, 26.01.2017 15:26:59

Dobrý den, budete-li bachovky podávat pravidelně a bez vynechání, mohla by se kočička uklidnit. Dát pryč zvířátko, které Vás miluje, je opravdu až to poslední. Vidím to na směs: Holly, Cherry Plum, Beech, Vine, Vervain, Scleranthus,Rock Water.

Vztekla kočka

CZ

Gabriela , 05.02.2017 13:26:58

Dobrý den. Moc děkuji za odpověď. Kolik by směs tedy stála a je možné si ji tedy objednat? A ještě dotaz jak se kočičce směs podává? Děkuji za odpověď Gabriela

Vzteklá kočka

CZ

PAVLA, 05.02.2017 23:06:46

Směs stojí 184 Kč 30 ml. Nutné je podávat pravidelně a nevynechávat, to je základ úspěchu. Přesné dávkování a pokyny jsou podrobně rozepsány na přiloženém letáku.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení