STRACH U KOČKY Směs 30 ml - Bachovy květové esence

STRACH U KOČKY Směs 30 ml - Bachovy květové esence

NESKLADUJEME, JEN ČERSTVÉ

Bachovy květové esence ve směsi, pokrývající projevy strachu u kočky. Přirozené chování kočky je často v rozporu s představou chovatele o příjemném soužití se zvířetem. Směs proti strachu pomůže nepříjemné projevy strachu zmírnit.

253 Kč s DPH

EAN:

Dostupnost: Skladem

Výrobce: bachovy-esence.com

STRACH U KOČKY  - směs Bachových květových esencí 30 ml

Osvědčená kombinace Bachových květů, která se zaměřuje na strach u kočky. Projevy strachu mají mnoho podob, které nejsou příjemné ani pro zvíře, ani pro jeho chovatele. Směs květových esencí zmírní tyto symptomy a usnadní soužití v domácnosti. Kočka je velmi složité zvíře, které se do značné míry narozdíl od psa řídí vrozenými instinkty, jejichž projevy jsou pro nás často nepříjemné i nepřijatelné. 

Aspen - úzkost, strach bez příčiny
Beech - větší míra tolerance
Cherry Plum - rovnováha, klid
Gentian - skepse, obavy z nového
Holly - univerzální esence
Mimulus - základní esence, strach
Star of Bethlehem - zpracování traumatu v životě psa, šoku mentálního či fyzického

Složení: Bachovy květové esence Nelsons, kojenecká voda, lékárenský alkohol 6 kapek

Poučení: Směs je již připravena k užívání a dále se neředí. Lahvičku nevystavujte slunci, neskladujte u zdroje tepla a v blízkosti elektromagnetického pole. Zabraňte kontaminaci kapátka např. stykem se sliznicí či pokládáním mimo lahvičku. Před použitím vždy lahvičku protřepejte (dynamizace). Lahvička je opatřena štítkem s datem výroby a informací o obsahu a způsobu podávání. Bachovy květové esence nejsou náhradou kvalitní veterinární péče a řádných chovatelských podmínek.

Dávkování: Minimální dávka je 4x denně 4 kapky. Nelze nahradit jednorázovým podáním, je nutno podávat průběžně během dne. Pokud nejsme přes den doma a nemůžeme takové podání kapek zvířeti zajistit, zvolíme alternativní způsob podání. Ráno před odchodem podáme zvířeti 4 kapky směsi a do misky s vodou nakapeme dvě dávky, tj. 8 kapek směsi. Po příchodu z práce zvířátku podáme 4 kapky a další 4 kapky podáme před spaním. Pokud kapeme častěji, tím lépe. Lahvičku vždy před použitím protřepeme. Můžeme podat na dlani, na piškotu či na granuli.

Upozornění: Bachovy květové esence jsou velmi jemnou metodou léčby. Dobrého výsledku tedy dosáhneme pouze pravidelným podáváním bez vynechání. Výsledky jsou individuální. Některé zvíře reaguje brzy po podání, u jiného trvá šest až osm týdnů, než se stav zlepší. Trpělivost a pozorování i dílčích úspěchů je proto důležité. Pro řádný výběr esencí je nutné správně posoudit, co je skutečnou příčinou nepříjemného chování zvířete. Např. agrese nemusí být nutně v povaze zvířete, ale může být pouze důsledkem strachu, úzkosti a paniky. Jenom chovatel zvířete dokáže posoudit, jaký problém zvíře má a co je jeho příčinou. Vždy se ujistěte, zda zvíře netrpí bolestí a není nemocné. Je pouze na vaší soudnosti a odpovědnosti, jak jeho emoce a pohnutky vyhodnotíte. Teprve na tomto základě je možné dobře vybrat jednotlivé esence do směsi pro vaše zvířátko či směs připravenou na konkrétní problém.

Žárlivost u kočky

CZ

Konečná Naďa , 09.11.2023 09:09:25

Dobrý den. Ke starší kočce jsme pořídili mladší. Starší patrně žárlí. Mohlo by to pomoci?

Re: Žárlivost u kočky

CZ

Bára Kukalová, 09.11.2023 16:36:23

Dobrý den paní Naďo, v této situaci je pro starší kočičku nejvhodnější směs "Žárlivost u kočky", popřípadě potom směs na míru. S pozdravem, Bára

Kapky pro kocoura

CZ

Sandra , 16.10.2022 06:38:17

Dobrý den, jaké kapky bych měla koupit, prosím? Mám kocoura, je mu 15 měsíců, donesla jsem si domu druhou kočku, už je to 5 měsíců a stále si na sebe nezvykli. Malá kocka musí byt zavřena vedle v místnosti a jakmile se dostanou do kontaktu, hned jsou v sobě. Kocour je agresivní a má 6 kilo, takže se bojím co by se stalo, jestliže bych nechala příliš dlouho spolu. Kromě agrese na kočičku je agresivní a nenávistný vůči všem cizím lidem. Děkuji.

Re: Kapky pro kocoura

CZ

PAVLA , 16.10.2022 22:29:34

Dobrý den, napsala jste mi také na e-mail. Odpověď jsem poslala. S pozdravem Pavla

Stěhování

CZ

Klara, 01.08.2022 21:26:31

Dobrý den, jaké kapičky mi doporučite pro 7 letou kočku. Za měsíc se budu stěhovat k příteli. Přítel má štěně postupně se snažíme zvířátka seznamovat. Pejsek si kočky skoro nevšimne, ale kočka je neustále naježena a po přiblížení štěněte na něj vrčí. Děkuji za radu.

Re: Stěhování

CZ

PAVLA, 02.08.2022 08:45:10

Dobrý den, toto je spíše vhodné pro konzultaci, než odpověď v komentáři. Napište mi na info@bachovy-esence.com. S pozdravem Pavla

Příchod miminka

CZ

Linda, 21.02.2022 23:16:46

Dobrý den, jaké kapičky byste doporučili pro zklidnění koček po příchodu prvního miminka do rodiny? S miminky se nikdy nesetkaly, nejsou zvyklé na pláč apod. Předem děkuji za odpověď! Linda

Re: Příchod miminka

CZ

PAVLA , 22.02.2022 08:16:44

Dobrý den, nevím o povaze koček nic. Ani o tom, zda miminko už je doma, není to zcela jasné a pro Bachovy esence jsou to dvě různé možnosti. Pokud si kočky už zvykaji, pak volte Walnut a Rescue Remedy.

Naštvaný kocourek

CZ

Anna, 07.11.2020 11:04:54

Dobrý den, mám osmiletého kocourka, který měl vždycky ve zvyku "mstít se" počůráním postele, bot a podobně. Poslední půlrok ale čůrá často a hlavně bez příčiny. Častěji i nešťastně mňouká. Všeho má ovšem dostatek.. Říkám si tedy, že je v nějakém nekomfortu a ráda bych našla cestu, jak ho zase rozveselit a uklidnit... mohly by kapky pomoci? A jesli ano, jaké?

Re: Naštvaný kocourek

CZ

PAVLA, 08.11.2020 22:18:41

Dobrý den, tady bych volila směs namíchanou na míru, kde nebude chybět Willow, Crab Apple a Chestnut Bud. S pozdravem Pavla

kočka v depresi

CZ

Kristýna, 07.10.2020 09:01:09

Dobrý den, jaké kapky byste doporučili v mém případě? Máme 9 letou kočičku, ke které jsme si před 4 roky pořídiil druhou kočičku (koťátko) a po úmrtí byvalého pejska se kterým kočička vycházela výborně, jsme si pořídili nového pejska. Od té doby je kočička stále náladová, protivná nechce s námi trávit čas, vylizuje si chlupy atd. Děkuji za odpověď Kristýna

Smutný kocour

CZ

Stanislava Mandáková, 13.02.2020 13:34:07

Dobrý den, potřebuji poradit, které kapky objednat. Mám 4 roky kocoura, který byl mazlíček a jedináček, nikdy ale nebyl moc mazlivý, ale moc hodný. Pořídila jsem mu kamarádku z ulice, nalezenkyni, aby mu nebylo smutno. Bohužel ji nesnese, asi na ni žárlí, kočka je dost mazlivá a upřednostňuje se. Kocour je moc smutný a v její přítomnosti nechce být,schovává se a ani se ode mě nechce nechat pohladit. Mám o něj starost. Ktere kapky byste prosím doporučili?

Re: Smutný kocour

CZ

PAVLA, 13.02.2020 15:57:03

Dobrý den, navrhuji spíše směs na míru: Kocourek - Walnut, Holly, Cherry Plum, Honeysuckle, Larch, Mimulus, Beech. Objednat můžete v odkazu, nutné je podávat podle přiloženého návodu bez vynechávání. https://www.bachovy-esence.com/p/364/namichana-smes-esenci-30-ml-2-kusy

Kapky pro kocoura

CZ

Martina Šťastná, 24.03.2019 17:34:25

Dobrý den,máme přibližně 2,5 roku doma kastrovaného kocourka je to nalezenec jeho stáří odhadujeme asi na 3 roky.Po novém roce měl obstrukci močových cest vůbec nečůral v moči byly zjištěni struvity a písek měl zavedený katedr asi 10 dní.Poté čůral po kapkách vzdy malé množství vícekrát denně.Přidal se zánět močového měchýře,byly podány antibiotika a po dobraní se zánět močového měchýře po kratké době opakoval,následovaly opět antibiotika.Čůrání se nezměnilo je pořád po kapkách vícekrát denně,bylo mi řečeno že je to z největší pravděpodobností ze stresu.Od té doby co jsme ho přinesli a máme ho doma víme že se dost bojí myslíme si že byl týraný našli jsme ho tenkrát v dost hrozném stavu, ale v poslední době se to hodně zhoršilo ze všeho je strašně vyplašený hrozně se bojí,myslím si že je to těmi častými návštěvami u veterináře,někdy tam musel být i přes noc na kapačkách,doma pak podávání antibiotik a prášků na bolest stříkačkou mu taky nepřidalo. Prosím mohla byste mi poradit jaka kombinace by pro něj byla vhodná,kolik by to stálo a jak často užívat.

Re: Kapky pro kocoura

CZ

PAVLA, 25.03.2019 12:03:25

Dobrý den, u Bachových esencí přehlížíme stav fyzický a zaměřujeme se na emoce. U Vašeho kocourka jde o prožité trauma, strach, úzkost a panika. Volila bych určitě dlouhodobě směs STRACH U KOČKY, ale léčbu esencemi Bych zahájila dvoutýdenním podáváním Krizové esence Rescue Remedy. Teprve poté bych přešla na směs Strach u kočky a Krizovou esenci Rescue Remedy pak podávala pouze při návštěvách veterináře, případně dalších náročných situacích. Léčba směsí vyjde na zhruba šest týdnů na 345 Kč plus poštovné. Krizová esence je menší 10 ml a větší 20 ml, vydrží Vám dlouho. Fyzický stav můžete řešit Schüsslerovými solemi či homeopatií, to ale vyžaduje podrobnou konzultaci stavu. S pozdravem Pavla

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Předvolby soukromí

Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení